Celbud - Celestynów

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Celbud - Celestynów

Post by Wojciech Nitka » Wed 30 May, 2007

Szanowni Forumowicze,
pragnę poinformować, iż wycofuję swoją rekomendację z 2003 r. przyznaną firmie Celbud z Celestynowa.

Niestety, w ostatnim okresie napływa do nas wiele informacji na temat działalności firmy Celbud. Informacje te niestety nie stawiają firmy Celbud w korzystnym świetle. Z uzyskiwanych przez nas informacji wynika, że firma nie przestrzega wymogów stawianych technologii budownictwa szkieletowego, a w szczególności nie dotrzymuje spisanych umową terminów.


kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Wed 30 May, 2007

WITAM p WOJTKU i to sie chwali przestrzegać nas inwestorów przed takimi firmami które powołuja się na Pana rekomendację kiedyś tam uzyskane

baryłka
Posts: 2
Joined: Sun 27 May, 2007
Location: Pruszków k/Warszawy

Post by baryłka » Thu 31 May, 2007

Potwierdzam i popieram. Wkrótce opiszę na Forum jak firma Celbud stawia domy. Terminy i jakość wykonania skandaliczne

TADEK Z
Posts: 4
Joined: Fri 01 Jun, 2007

KAR z Łodzi firma bez rekomendacji

Post by TADEK Z » Fri 01 Jun, 2007

Prosze o cofniecie rekomendacji rowniez firmie KAR z Lodzi, o ile ją ma.
Niech Pan Wojtek przestrzeze innych Klientow. Ci co juz zostali oszukani nie zyskają, ale inni nie stracą.

Tadek

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 27 Aug, 2007

Firma Kar z Łodzi nigdy nie miała rekomendacji Centrum Budownictwa Szkieletowego.

Proszę także nie zwracać uwagi na nasze rekomendacje udzielone kilka lat temu firmie Celbud spod Warszawy.
Z powodu wielu błędów spotykanych na budowach prowadzonych przez firmę Celbub, a także z powodu lekceważenia swoich klientów, Centrum Budownictwa Szkieletowego odebrało firmie Celbud swoją rekomendację.

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Thu 19 Jun, 2008

Podnoszę temat.
Może warto bliżej pozanć firmę Celbud, o której tak dużo na tym forum w ostatnim okresie. Czy warto się dziwić, że firma sama próbuje się tu reklamować w postach pana/pani Mazurek? A może jest jeszcze ktoś (oprócz p. Mazurek) zadowolony z budowy firmy Celbud?

jurekk
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jun, 2008

Post by jurekk » Fri 20 Jun, 2008

witam ponownie,
jak już wczoraj pisałem nie mam zastrzeżeń do Firmy Celbud. Uważam, iż jeden błąd nie powienien skreślać firmy w oczach rzyszłych Inwestorow. Z całą pewnością mogę polecić Firmę Celbud przyszłym budującym.

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 20 Jun, 2008

To polec ja dokladniej, zamiesc zdjecia z realizacji poszczegolnych etapow budowy, jak i efekt koncowy, napisz o plusach i minusach, tak jak to zrobili niektorzy na tym forum, bo inaczej Twoja rekomendacja nie wyglada dobrze.

jurekk
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jun, 2008

Post by jurekk » Mon 23 Jun, 2008

witam,
Stosuję się do sugestii i załaczam zdjęcie domu. Znajduje się on w Warszawie przy ul. Sklepowej.

agniecha
Posts: 1
Joined: Mon 01 Dec, 2008

Post by agniecha » Mon 01 Dec, 2008

witam,
chcialam dodac, ze mi rowniez firma Celbud wybudowala dom bez problemow
od poczatku do konca pracownicy i szef otaczali nas opieka i doradzali, pomogli nam rowniez wyprostowac kilka rzeczy, ktore inna firma zepsula
uwazam, iz sa otwarci na wspolprace i bardzo cierpliwi nawet dla wymagajacych klientow, budowa trwala od lipca do pazdziernika, juz szczesliwie mieszkamy i wad na razie nie ma (nawet jak by sie pokazaly wiem, ze Celbud stanie na wysokosci zadania)
pozdrawiam wszystkich budujacych
agniecha

vipkate
Posts: 1
Joined: Thu 29 Oct, 2009

Post by vipkate » Thu 29 Oct, 2009

Witam. Czy ktoś budował dom z firmą Yunimex?? proszę o opinie

a_kacper
Posts: 4
Joined: Tue 05 Jun, 2007

Post by a_kacper » Thu 29 Oct, 2009

Dziwne że firmę rekomendują osoby, które mają po kilka postów napisanych na forum i to tylko w tym temacie :D



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”