z jaką firmą?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
aldekp9
Posts: 3
Joined: Sat 30 Jun, 2007

z jaką firmą?

Post by aldekp9 » Mon 02 Jul, 2007

Witamy!
Oczywiście, tak jak większość z Was chcemy się budować. poczytalismy troche Waszych postów i wszystko nam stanęło na głowie. Do tej pory mieliśmy zamiar budować się z firmą Promopack, wydawali się profesjonalni, mają piekne projekty ( Wiejski Dworek) i przystępna cena. Mamy działkę w okolicy Warszawy więc i lokalizacja tej firmy nam odpowiadała. Ale po przeczytaniu Waszych opinii mocno się zastanawiamy czy to dobry wybór i postanowiliśmy jeszcze poszukać. Mamy do Was pytanie, jakie firmy polecacie? Czy mieliście jakieś pozytywne doświadczenia? Bardzo prosimy o pomoc
Będziemy wdzięczni za wszelkie podpowiedzi


FIOLETKA
Posts: 4
Joined: Thu 07 Jun, 2007
Location: Dabrowa Gornicza

Post by FIOLETKA » Tue 03 Jul, 2007

witam :grin:
my tez zamierzamy budowac szkieletorka (miejsce budowy to dabrowa gornicza). przewertowalismy cale forum i zdecydowalismy sie na firme domy i domki z Kielc. nawiazalismy rowniez kontakt z forumowiczka z podkarpacia, ktora takze zdecydowala sie na ta firme - a to z polecenia dobrego fachowca.
pozdrawiam :mrgreen:

aldekp9
Posts: 3
Joined: Sat 30 Jun, 2007

Post by aldekp9 » Mon 09 Jul, 2007

dzięki za odp. poczytam o tej firmie choć wydaje mi się że jej umiejscowienie będzie stanowiło dla nas problem, coż, niestety ten temat jest już chyba poza większością z Was, trzeba będzie sobie radzić samemu...

markoni
Posts: 1
Joined: Sat 25 Aug, 2007

Post by markoni » Sat 25 Aug, 2007

witam :grin:
Chciałym z żoną wubudować w przyszłym roku dom drewniany. Mam podstawowy problem czyli z jaką firmą? Jesteśmy z Opola i chcielibyśmy namiary na jakieś sprawdzone firmy. Nie będę ukrywał, że zależy nam na jak najmniejszych kosztach. Domek do 100m2 ,
Będziemy wdzięczni za jakieś rady forumowiczów, mam też prośbę do pana Wojciecha o odpowiedż na maila gdyż chcielibyśmy zacząć jak najszybciej wszystkie procedury.
Pozdrawiam i dziękuję z góry za wszelkie rady.

Jarek191
Posts: 1
Joined: Tue 13 Nov, 2007
Location: Warszawa

Post by Jarek191 » Mon 19 Nov, 2007

aldek
domy i domki maja też oddział w słomczynie koło Konstancina.
A to jest już blisko Warszawy.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”