Multieko / Interdom2 / Interdom - prawda

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
klient12

Multieko / Interdom2 / Interdom - prawda

Post by klient12 » Sat 08 Sep, 2007

Witam,
w związku z faktem, iż jesteśmy "Klientami" firmy Interdom2 Mariusz G, a firma nie wywiązuje sie wobec nas z obowiązków zawartych w umowie, wspólnie z mężem jak również kilkoma innymi klientami tej firmy z którymi udało nam się skontaktować, będziemy składać zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie.
Zmusiło nas do tego ignorancja ze strony pracowników firmy jak również informacje od innych Klientów, którzy "udowodnili", że przypadek naszej budowy nie jest samotny i działania firmy mogą mieć charakter celowy. Udało nam się ustalić kilka istotnych informacji :
- firma MULTIEKO nie istnieje formalnie, mimo że chwalą się tą firmą na lewo i prawo
- drzewo na budowę domu nie było nigdy suszone komorowo ( informacja z tartaków )
- firma na obecny czas ma zadłużenie na poziomie ok 550 tys. zł
- cały czas podpisują chętnie umowę i im większą zaliczkę się im ta to tym szybciej przyjadą podpisać umowę nawet na drugi koniec Polski
- podpisane umowy z punktu widzenia prawnego nie są ważne, dlatego można rozwiązać umowę i żądać zwrotu zadatku.
Informacje, które zebraliśmy razem z mężem i kilkoma klientami są przerażające. Pragnę jednocześnie dodać, iż ich oceny musi dokonać każdy samodzielnie. My oceniliśmy, dlatego składamy zawiadomienie do prokuratury.
Wszystkim życzymy więcej szczęścia niż my mieliśmy.


piko
Posts: 90
Joined: Wed 15 Aug, 2007
Location: Łódź

Post by piko » Sat 08 Sep, 2007

klient12, jeśli można prosić o publiczne podanie szczegółów oferty proponowanej przez tę firmę. Chodzi mi konkretnie o cenę jaką zaproponowali za dom (za metr kwadratowy).

MARKRK
Posts: 14
Joined: Fri 24 Aug, 2007
Location: Kraków

Re: Multieko / Interdom2 / Interdom - prawda

Post by MARKRK » Sat 08 Sep, 2007

klient12 wrote:- drzewo na budowę domu nie było nigdy suszone komorowo ( informacja z tartaków )
Jak drzewo nie było suszone komorowo - to sie powykrzywia wszystko??. Co z takiego domu bedzie za kilka lat?? Jak to jest z tym suszeniem??
Marek,Kraków

piko
Posts: 90
Joined: Wed 15 Aug, 2007
Location: Łódź

Re: Multieko / Interdom2 / Interdom - prawda

Post by piko » Sun 09 Sep, 2007

MARKRK wrote:Jak drzewo nie było suszone komorowo - to sie powykrzywia wszystko??.
TAK
MARKRK wrote:Co z takiego domu bedzie za kilka lat??
NIC / RUDERA*
MARKRK wrote:Jak to jest z tym suszeniem??
Tak to właśnie jest. Polecam przejrzenie forum jest o ty sporo tylko trzeba zadać sobię tę odrobinę trudu i poklikać.

*-niepotrzebne skreślić

Aragonit
Posts: 3
Joined: Thu 13 Sep, 2007

Post by Aragonit » Tue 25 Sep, 2007

Witam,
mam podobną opinię o formie INTERDOM 2, pracowniku, który jako jedyny ma kontakt z szefem i o szefie firmy. Osoby te moim zdaniem z premedytacją podpisują umowy z nowymi klientami wiedząc, że nie będą w stanie ich zrealizować tak jak to jest w miom przypadku. Szanowni klienci nie ufajcie żadnym zapewnieniom i słowom wypowiadanym przez osoby związane z tą firmą.
Proszę forumowiczów również o rozwagę w czytaniu informacji jakoby wszelkie złe opinie są nieprawdziwe. Są to osoby związane z firmą a podszywające się pod "niby" klientów na wszystkich forach internetowych mówiących conajmniej niepochlebnie o INTERDOM 2.

Informacja dla autora klient 12. Proszę odczytać przesłaną już dwukrotnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam.

MARKRK
Posts: 14
Joined: Fri 24 Aug, 2007
Location: Kraków

Post by MARKRK » Wed 26 Sep, 2007

Pierwszy post, ciekawe - konkurencja????
Marek,Kraków

Aragonit
Posts: 3
Joined: Thu 13 Sep, 2007

Post by Aragonit » Wed 03 Oct, 2007

MARKRK wrote:Pierwszy post, ciekawe - konkurencja????
Witam ponownie,
piszę odpowiedź na twoje pytanie po raz trzeci (ciekawe czy się ukaże?).
Chłopie nie chodzi tu o żadną konkurencję. Ty chyba naprawdę nie czytasz uważnie i analizujesz opinii innych klientów firmy INTERDOM 2 (teraz MultiEko) znajdujących się na tym forum lub innych stronach internetowych. Jeśli nadal będziesz uparty w obronie tej firmy to proponuję Ci podpisać umowę z tą firmą, wpłatę gotówki i uzbrojenie się w duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużą cierpliwość w kontaktach z pracownikiem R.W. bo z właścicielem A.G. będzie miał Pan kontakt tylko przy podpisywaniu umowy i odbiorze gotówki (w pozostałych wypadkach kontakt z A.G. ma tylko R.W.). Obecnie ja mam tylko umowę, nie mam wpłaconej gotówki i nawet rozpoczętej realizacji! (czytający to wymienieni wiedzą o kogo chodzi). Dlatego proszę nie nadużywaj słowa KONKURENCJA w tłumaczeniu tych niepochlebnych opinii klientów, które ukazują się na tym lub innych stronach internetowych. No chyba że pracujesz w tej firmie to wtedy to wiele wyjaśnia?

Pozdrawiam,
Aragonit

MARKRK
Posts: 14
Joined: Fri 24 Aug, 2007
Location: Kraków

Post by MARKRK » Thu 04 Oct, 2007

A na co liczysz,podpisana umowa bez wpłaty zaliczki-pomysl.Z tego co widze to jest tylko Pani A. biedną klientką.Myślisz ze jak podpiszesz umowe i nic nie wpłacisz to na piękne oczy ktos Ci dom postawi.
Marek,Kraków

Aragonit
Posts: 3
Joined: Thu 13 Sep, 2007

INTERDOM 2

Post by Aragonit » Thu 04 Oct, 2007

MARKRK wrote:A na co liczysz,podpisana umowa bez wpłaty zaliczki-pomysl.Z tego co widze to jest tylko Pani A. biedną klientką.Myślisz ze jak podpiszesz umowe i nic nie wpłacisz to na piękne oczy ktos Ci dom postawi.
Witam ponownie,
oczywiście, że pisząc odpowiedź popełniłem błąd (mam kopię tego co pisałem) i sprostowuję iż gotówkę w p ł a c i ł e m. Powinno być: "Obecnie ja mam tylko umowę, nie mam gotówki i nawet rozpoczętej realizacji!" bądź "Obecnie ja mam tylko umowę, nie mam wpłaconej do firmy INTERDOM 2 gotówki i nawet rozpoczętej realizacji!". Uważasz, że pisał bym tyle i takie opinie nie mając wpłaconych pieniędzy i serdecznie dość kontaktów z tą firmą?. Wiem, że swoją pomyłką pomogłem tobie w zrobieniu ze mnie co najmniej niepoważnego klienta co próbujesz wykorzystać na korzyść tej firmy.
Otóż oświadczam Ci, że jestem osobą poważną a nie idiotą (a taką osobę chcesz lub próbujesz na tym forum ze mnie zrobić).
Twoja szybka zaś reakcja i uszczypliwość a nawet złośliwość (bo każdy może się pomylić i można tą uwagę było inaczej sformułować!) świadczy ewidentnie, że jesteś powiązany z firmą INTERDOM 2/MultiEko (ja nawet domyślam się kto jest tą osobą).
W związku z powyższym nie mam zamiaru więcej z tobą korespondować na ten temat.
Ocenę powyższego pozostawiam wszystkim forumowiczom. Klienci poszkodowani przez tą firmę na pewno przyznają mi i moim opiniom rację.
Reasumując biednymi klientami/tkami mogą być tylko ci którzy podpiszą umowę i zwiążą się z firmą INTERDOM 2 (obecnie MultiEko).

Aragonit.

annika
Posts: 36
Joined: Fri 16 Nov, 2007

Post by annika » Sun 18 Nov, 2007

Dzięki tej stronie uniknęłam budowy z firmą Multieko, która w kontaktach online oraz telefonicznych wydawała się solidna. Diametralnie inne wrażenie wywała na mnie dopiero siedziba firmy, jej przedstawiciel (nie potrafił podać różnicy w powierzchni netto, całkowitej i użytkowej w proponowanym przez firmę projekcie domu) oraz bezproblemowość wszelkich zmian (wszystko zgodnie z życzeniem klienta bez opłat lub za minimalną cenę). A po przeczytaniu Waszej historii naprawdę ucieszyłam się, że nie podpisaliśmy umowy. Życzę powodzenia w dochodzeniu swoich racji.

heferson
Posts: 14
Joined: Thu 08 Nov, 2007

Post by heferson » Tue 20 Nov, 2007

Witam,
Ja również zrezygnowałem z budowy domu z firmą MULTIEKO. W tej chwili rozmawiam z DJW z Wrocławia.
Ich podejście do klienta i natychmiastowa reakcja na pytania świadczą ne jej korzyść. Mam możliwość zobaczenia i porozmawiania z właścicielami domu, który wybudowali, czego nie mogłem się doprosić w MULT.
Życzę powodzenia w dalszych działaniach z Multieko.

kolejnyoszukany
Posts: 1
Joined: Fri 12 Dec, 2008

witam!

Post by kolejnyoszukany » Fri 12 Dec, 2008

z przykrością muszę stwierdzić ze wybranie tej firmy jako wykonawcy było moim życiowym błędem.całkowita niekompetencja, nonszalancja, oszukiwanie i zwodzenie swoich klientów to podstawa funkcjonowania tej firmy. ileż to poważnych rozmów miałem z jej szefostwem, ileż to obietnic padało z ich strony i ostatecznych zobowiązań...niestety na tym cala ich zakichana praca sie kończyła. bez przerwy były przesuwane terminy rozpoczęcia prac, a następnie kolejne etapy budowy. z reszta trudno w mojej sytuacji mówić o etapach budowy, ponieważ zostałem pozostawiony sam sobie na rozpapranym placu budowy. efekt??? musiałem sam dokończyć to, co ta nieszczęsna firma nawet nie zaczęła. koniec końców straciłem na tej pseudo współpracy kilkadziesiąt tys. złotych :???: siedzibę mieli pod Krakowem, przy trasie na Bytom. jakież było moje zdziwienie gdy pojechałem tam któregoś razu i spotkałem przed wejściem właściciela hali , w której interdom montował elementy konstrukcji. oczywiście zalegali mu z płatnościami za wynajem pomieszczeń. potem kilkakrotnie słyszałem,że interdom nie opłacał pracy wykonywanej przez swoich podwykonawców. jednym słowem okropnie trafiłem. teraz najważniejsze jest to, że dom już stoi i jest prawie wykończony, ale kosztowało mnie to dużo zdrowia, nerwów i pieniędzy, które będę musiał odzyskiwać przez sąd.pozdrawia rozgoryczony klient

felicja
Posts: 2
Joined: Wed 06 May, 2009

interdom2, multieko

Post by felicja » Wed 06 May, 2009

Witam wszystkich
Proszę o kontakt osoby oszukane w jakikolwiek sposób przez firmy: interdom2, multieko, multimur oraz wszystkich innych wcieleń firm p. J. A. M. Grech
Byłam ich klientką i w tej chwili proszę o wsparcie w walce z oszustami.
W grupie łatwiej o zwycięstwo wiec proszę, zgłaszajcie się do mnie.
Pozdrawiam

felicja
Posts: 2
Joined: Wed 06 May, 2009

Post by felicja » Wed 27 May, 2009

Ludzie czy wam nie zależy na odzyskaniu własnych pieniędzy!!!! Skoro boicie się do mnie pisać to może zorganizujmy spotkanie??
Tak na marginesie, informuję że pan G. ma się dobrze nadal uprawia ten proceder tym razem jako szara eminencja firmy Nordhome, dla klientów znany jako p. GRZESIOWSKI. Może ta informacja Was zmobilizuje do walki.
Nie odpuszczajcie bo złodzieje nadal będą mieli ok i będą się z Was śmiać.

przemek.m.
Posts: 21
Joined: Thu 22 Oct, 2009
Location: Lódz

Post by przemek.m. » Thu 29 Oct, 2009

Cześć.
Dlaczego wymieniłaś firmę Nordhome? Miałem zamiar z nimi współpracować! Czy ta firma jest naprawdę wmieszana w dotyczącą Ciebie historię? (współczuję i życzę powodzenia).
Przemek
wybuduje dom na wsi,
kupie sobie krowe, koze, psa i kota
i bede szczesliwym prostakiem ze wsi :)



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”