łódzkie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
babydoll
Posts: 3
Joined: Sun 30 Sep, 2007

łódzkie

Post by babydoll » Sun 04 Nov, 2007

Panie Wojtku,
ma ogromną prośbę aby mi Pan pomógł w doradztwie jeśłi chodzi o firmę Danmar, podkreślam, ze mieszkam w woj. łodzkim i pomyślałem że może mi Pan zaproponuje jakąs firmę z Łodzi lub okolic. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie
Z poważaniem
Rafał Kowalski


ewa42
Posts: 4
Joined: Thu 22 Feb, 2007

firmy z woj. łódzkiego

Post by ewa42 » Sun 09 Dec, 2007

Witam, przeglądam forum już od ponad roku i jestem załamana. W okolicach Łodzi nie ma firmy, o której forumowicze dobrze się wypowiadają. Panie Wojtku proszę o pomoc, za dwa tygodnie będę miała w ręku pozwolenie na budowę a nie mam solidnego wykonawcy. Będę wdzięczna za każdą dobra radę.
Pozdrawiam Ewa

MARKRK
Posts: 14
Joined: Fri 24 Aug, 2007
Location: Kraków

Re: firmy z woj. łódzkiego

Post by MARKRK » Mon 10 Dec, 2007

ewa42 wrote:Witam, przeglądam forum już od ponad roku i jestem załamana. W okolicach Łodzi nie ma firmy, o której forumowicze dobrze się wypowiadają. Panie Wojtku proszę o pomoc, za dwa tygodnie będę miała w ręku pozwolenie na budowę a nie mam solidnego wykonawcy. Będę wdzięczna za każdą dobra radę.
Pozdrawiam Ewa
Pan Wojtek udziela takich informacji o jeden post wyżej ,trzeba wysłać sms płatnego :mrgreen:
Marek,Kraków

RADGOS
Posts: 6
Joined: Thu 02 Aug, 2007

A może warto poszukać w innych okolicach....

Post by RADGOS » Mon 10 Dec, 2007

A mozw warto poszukac w innych okolicach, firmy przecież budują często w całej polsce. Chetnie podpowiem.
Pozdro
Paweł


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”