Polecam firmę Promar z Rojewa

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Joanna Komorow
Posts: 1
Joined: Wed 19 Dec, 2007

Polecam firmę Promar z Rojewa

Post by Joanna Komorow » Wed 19 Dec, 2007

Polecam firmę Promar z Rojewa. Właśnie zamieszkałam w domu wybudowanym wraz z tą firmą. Prace zakończyły się w terminie i wykonane zostały naprawdę rzetelnie, z odbiorem domu nie było żadnych problemów. Chciałabym podziękować właścicielowi firmy, Panu Wojciechowi Ogórkiewiczowi, za fachową obsługę oraz cierpliwe doradztwo w zakresie aranżacji wnętrza.
Joanna Komorowska, Dobrcz, tel. 0500 232 026.


MARKRK
Posts: 14
Joined: Fri 24 Aug, 2007
Location: Kraków

Re: Polecam firmę Promar z Rojewa

Post by MARKRK » Wed 19 Dec, 2007

Joanna Komorow wrote:Polecam firmę Promar z Rojewa. Właśnie zamieszkałam w domu wybudowanym wraz z tą firmą. Prace zakończyły się w terminie i wykonane zostały naprawdę rzetelnie, z odbiorem domu nie było żadnych problemów. Chciałabym podziękować właścicielowi firmy, Panu Wojciechowi Ogórkiewiczowi, za fachową obsługę oraz cierpliwe doradztwo w zakresie aranżacji wnętrza.
Joanna Komorowska, Dobrcz, tel. 0500 232 026.
ALE REKLAMA DOBRA!!!!!!!!
Marek,Kraków

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Fri 01 Feb, 2008

W takim razie może pochwalisz się jakimiś fotkami zarowno z zewnątrz jak wewnątrz? Chętnie obejrzymy, podpatrzymy, prawda?

piko
Posts: 90
Joined: Wed 15 Aug, 2007
Location: Łódź

Post by piko » Fri 01 Feb, 2008

Pewnie tylko żeby nie były jakieś "pożyczone" swoją droga polecam link: http://cbs.szkielet.com.pl/forum/search ... 4dfd95b81c I jak to sie ma do tej wypowiedzi. Może jeszcze podziękujmy temu Panu za kolejny ubaw na forum.

jacoll21
Posts: 7
Joined: Mon 24 Sep, 2007

Katastrofa

Post by jacoll21 » Mon 04 Feb, 2008

Ostrzegam wszystkich którzy chcą związać swe losy mieszkaniowe z firmą "Promar". Wybudowali mi dom.
Cała budowa ii eksplatacja domu to istny koszmar. Spierdzielili wszystko co było można i jeszcze więcej. Trzymajcie się od nich z daleka. A wspaniałomyślny pan Wojciech jest miły jak czuje kasę, a jak są problemy na budowie to wpisuje nr na czarną listę i dzwoń sobie do oporu inwestorze.

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Katastrofa

Post by Wojciech Nitka » Mon 04 Feb, 2008

jacoll21 wrote:A wspaniałomyślny pan Wojciech jest miły jak czuje kasę, a jak są problemy na budowie to wpisuje nr na czarną listę i dzwoń sobie do oporu inwestorze.
Może coś bliżej, bo nie rozumiem o jakiej kasie Pan/Pani pisze. Tak samo nie rozumiem co znaczy "wpisuje nr na czarną listę". Za co niby ta kasa i za co mam czyjś numer (domyślam się że telefonu) wpisać na czarną listę.

Proszę o szczegóły.

jacoll21
Posts: 7
Joined: Mon 24 Sep, 2007

Post by jacoll21 » Tue 05 Feb, 2008

A więc tak Pan Wojciech O. właściciel firmy „Promar” budował mi dom. Dokładnie mój dom powstawał w bólach przed domem tej Pani, która go tak zachwala (a zachwala go tak, bo jej dom miał być domem pokazowym firmy Promar informacja zasłyszana od pracowników)
Co do kasy gość chce żeby wpłacić mu 90% kasy przed podpisaniem umowy -j a na to nie poszedłem płaciłem mu za wykonaną część - dom miał być oddany we wrześniu. W grudniu nie wytrzymałem i wyrzuciłem ich z budowy. Przy czym całą wykończeniówkę musiałem robić sam - a dom miał być pod klucz.
Co do telefonu jedyny kontakt z firmą jest przez właściciela, zaczynasz „podskakiwać” nie odbiera tel. nie przysyła ekipy.
Jeden przykład fachowości fachowców „ Promaru" „komin” schidla w który trzeba wkładać wkład z rury kwasowej bo nie ma ciągu, a ciągu nie ma bo zwoje wełny, które są do uszczelnień na zewnątrz, oni włożyli do środka w konsekwencji czego po pól roku mieszkania miałem pożar w domu z czego cudem udało mi się wyjść.
Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pytania jestem gotów odpowiedzieć.

jacoll21
Posts: 7
Joined: Mon 24 Sep, 2007

Post by jacoll21 » Tue 05 Feb, 2008

Moja rada jeżeli chcecie sobie wybudować wymarzony upragniony dom .Sprawdźcie firmę z której chcecie powierzyć budowę nie 10 razy a 100 razy. Ja sprawdziłem 10 razy i będę żałował, pewnie do końca życia!

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 06 Feb, 2008

Czyli chodzilo o innego pana Wojciecha :-)

wis123
Posts: 1
Joined: Mon 13 Dec, 2010

Post by wis123 » Mon 13 Dec, 2010

Polecam firmę Promar. Od kilku lat mieszkamy w domu zbudowanym przez tą firmę. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Eryka i Jan z Kurzętnik



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”