dom najtaniej pl

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
woj25
Posts: 3
Joined: Thu 17 Jan, 2008
Location: Katowice

dom najtaniej pl

Post by woj25 » Tue 22 Jan, 2008

http://www.domnajtaniej.pl/
Czy ktos moze powiedziec cokolwiek o tej firmie, ceny maja przystepne...


MARKRK
Posts: 14
Joined: Fri 24 Aug, 2007
Location: Kraków

Post by MARKRK » Fri 25 Jan, 2008

Wygląda to ciekawie z tym że zdjęcia z realizacji są prawdopodobnie kradzione z innych stron. Wystrczy poprzeglądać strony firm budujących domy szkieletowe. Być moze właśnie ta firma budowała dla firmy innej firmy - nie wykluczam tego, ale powinna byc tam taka informacja.
Marek,Kraków

gosiaczs
Posts: 3
Joined: Sun 29 Jul, 2007
Location: koszalin

Post by gosiaczs » Tue 29 Jan, 2008

.....hmmmmm
po dokładnym przeanalizowaniu........cena wcale nie jest taka przystępna... 1723 zł/m2 netto.... przy załozeniu "sztucznego" domu...czyli pcv, sading, itd ...., jak doliczymy do tego porządną - odpowiednio grubą wełnę mineralną, porzadne okna, porządne drewniane drzwi jak oferują inni producenci, membrane jak trzeba itd... to wyjdzie grubo ponad 2000 netto + VAt...a takie ceny ma większość firm
A jeśli chodzi o stwierdzenie przy fundamentach, dot. równości terenu.... teren nigdy nie jest równy...., nie dajcie sie nabierac na tanie ceny... wszystko z czegos wynika.... za jakość niestety zawsze trzeba zapłacić!!!
pozrawiam
Gosieńka

piko
Posts: 90
Joined: Wed 15 Aug, 2007
Location: Łódź

Post by piko » Tue 29 Jan, 2008

W życiu nie powierzyłbym wybudowania domu takiej firmie. Więcej pisać nie będę bo dość długie by to było. Powiem tylko NIE NIE NIE. A co do wypowiedzi poprzednika. Ach jak mnie nerwy ponoszą czytając posty typu zawarłem umowę z firmą bo pisali, że 1000zł/m2 a teraz wyszło 3000zł pomóżcie pokonać oszustów w sądzie. Ludzie wybaczcie ale na prawdę muszę to powiedzieć nawet głupek zauważy że jak cena jest 1000zł/m2 to coś jest nie tak. I prawdę mówiąc gardzę firmami, które nie podają rzeczywistego kosztu budowy. W życiu bym się na taką nie zdecydował. W trakcie budowy nie zdziwcie się jak zostaniecie zmuszeni do zakupu gwoździ bo oni tego nie mieli w kosztorysie i jak chcecie żeby wam dom zbudowali na gwoździe a nie na ślinę to ganiać do sklepu. Do tego doliczając koszty wykończenia i dodatkowe koszty jeśli mielibyśmy cos zmienić to wyjdzie nawet 3 tyś za metr. Takie ceny to dają firmy w które budują same od początku do końca i inwestor nie musi się martwić że trzeba jakieś miejsce do spania załatwić "autoryzowanej ekipie" .To tak jak magiczne kredyty bankowe. Napiszą kredyt 0% a potem okazuje się że rzeba do niego założyć osobne konto i koszt jego prowadzenia wynosi 5000 miesięcznie.
Pozdrawiam i zyczę zdrowego rozsądku podczas wybierania firmy.

marucha79
Posts: 1
Joined: Thu 04 Jun, 2009

Post by marucha79 » Thu 04 Jun, 2009

Pozwolę sobie odgrzać temat, ponieważ również zwróciłem uwagę na tę ofertę. Jednak zakładam samodzielny montaż z pomocą cieśli i interesowałaby mnie sama "paczka" potraktowana wybiórczo, np bez blachodachówki, okien itp. - generalnie projekt, elementy konstrukcyjne, więźba dachowa, pozostałe elementy drewniane, ocieplenie, OSB. Fima istotnie medialnie wypada blado i niezbyt przekonywająco - brak rzutów i dokładniejszych wymiarów, brak adresu firmy, telefonu stacjonarnego. Czy znacie z doświadczenia lub słyszenia jakieś przeciwwskazania do zakupienia u nich elementów o których pisałem?



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”