oszukani przez EKODOM A.RUTKOWSKIEGO i M. WRZESZCZA

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
viola_33
Posts: 2
Joined: Wed 06 Feb, 2008

oszukani przez EKODOM A.RUTKOWSKIEGO i M. WRZESZCZA

Post by viola_33 » Wed 06 Feb, 2008

Szanowni Państwo .Chciałabym ostrzec wszystkich inwestorów , kontrahentów i innych zainteresowanych tą firmą i współwłaścicielami.Są to ludzie nastawieni głównie na wykorzystywanie innych do własnych celów .Mój mąż pracował w tej firmie (jest świetnym fachowcem ),na własnej skórze odczuł jak to jest ,być oszukany przez tą firmę . Pracował u inwestora ,który również został przez ekodom oszukany ,do dziś nie został wykończony dom w którym mąż pracował .Więc na prośbę inwestora tegoż domu mąż chce dokończyć to co tam zaczął , a zarazem walczymy z panem Rutkowskim i Wrzeszczem o wypłacenie wynagrodzenia za wykonaną pracę .Jeśli ktoś wie jak walczyć ż takimi oszustami i miał do czynienia z panem Rutkowskim proszę o pomoc .Nadmieniam że panowie A.Rutkowski i M.Wrzeszcz nie wypłacili mężowi wynagrodzenia i zostawili nas na święta bez środków do życia .Tak też przywitaliśmy święta i nowy rok przy przysłowiowym pustym stole ,nasze dzieci nie dostały prezentów pod choinką .Taka jest zapłata za wykonaną prace w firmie EKODOM UL.LITEWSKA12B ,GDAńSK :roll:


viola_33
Posts: 2
Joined: Wed 06 Feb, 2008

Post by viola_33 » Wed 06 Feb, 2008

Mój mąż gdy poszedł do pracy do ekodomu nie wiedział ,że poszedł pracować do oszusta .Inwestor który zlecił wykonanie budowy domu firmie ekodom był zachwycony tym że Polski robotnik potrafi tak wiele i może to zrobić dobrze , lecz niestety firma Ekodom zrobiła nam Polakom "pod górkę " .Inwestor stracił szacunek do polskich firm i już nie ufa naszemu przedsiębiorcy ,dlatego mąż postanowił na własną rękę dokończyć to co firma zostawiła po sobie i pokazać że Polak potrafi , a jak na tym wyjdzie nie wiadomo .Dotychczas klepiemy biedę przez p.A.Rutkowskiego i M.Wrzeszcza .Mąż obecnie pracuję w Szwecji aby dokończyć to co zaczeła firma Ekodom , gdzie na nasze nieszczęście był pracownikiem ,ale jak sie dowiedział o procederze firmy został zwolniony.Sprawa o wynagrodzenie toczy się w sądzie pracy i nie wiemy jak z nimi walczyć , aby wywalczyć swoje wynagrodzenie ... :sad:

mag
Posts: 14
Joined: Fri 03 Nov, 2006

Post by mag » Thu 07 Feb, 2008

Współczuję. Ale pan Rutkowski to znana persona: oszust pierwszej wody. Jeśli to panią poczieszy, to oszukanych przez tego pana jest więcej. Już nie jeden prokurator o nim słyszał. Powiem szczerze: szanse na odzyskanie czegokolwiek są znikome: jestem pewna, że podczas zatrudnienia Pani męża nie wpłynęła za niego żadna składka zus. Ekodom (jak może się Pani przekonac na forum) to następny przekręt po DREWSTYL u. Pozdrawiam
mag

beatalodz
Posts: 1
Joined: Thu 14 Jan, 2010

Post by beatalodz » Thu 14 Jan, 2010

Jestem kolejną osobą oszukaną przez EKODOM. Żałuję, że nie zajrzałam na tą stronę zanim wpłaciłam pierwszą zaliczkę na dom panu Rutkowskiemu. Jest to osoba która pięknie potrafi opowiadać i obiecywać, ale nic poza tym. Spisana z nim umowa obowiązuje tylko w jedną stronę, on od wszystkiego umywa ręce. Nie dotrzymuje umów do tego stopnia, że projekt za który zapłaciliśmy okazał się nędzną kserówką innego inwestora, nie nadający się zupełnie na naszą działkę - dom nie chce się zmieścić w granicach mojej działki!!!
Sprawę wygraliśmy w sądzie, mamy nakaz zapłaty wydany panu Rutkowskiemu i co z tego!!! Liczymy tylko na komornika!!!
DLATEGO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ EKODOM!!!

Evelyn
Posts: 3
Joined: Tue 01 Oct, 2019

Re: oszukani przez EKODOM A.RUTKOWSKIEGO i M. WRZESZCZA

Post by Evelyn » Thu 03 Oct, 2019

Bardzo proszę o kontakt wszystkich oszukanych przez Arkadiusza Rutkowskiego oraz firm i osób z nim powiązanych pod adresem e-mail: dontrysohard@o2.pl

Dzwoneczek
Posts: 3
Joined: Fri 04 Oct, 2019

Re: oszukani przez EKODOM A.RUTKOWSKIEGO i M. WRZESZCZA

Post by Dzwoneczek » Fri 04 Oct, 2019

Ja również poproszę o kontakt wszystkich, którzy mieli problemy z firmą Eko Partner Arkadiusz Rutkowski oraz innymi z nim powiązanymi.
Kontakt: julietta4925@gmail.com

Juliawww
Posts: 2
Joined: Wed 11 May, 2022

Re: oszukani przez EKODOM A.RUTKOWSKIEGO i M. WRZESZCZA

Post by Juliawww » Wed 13 Jul, 2022

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy są pokrzywdzeni przez podpisanie z umowy z Panem Arkadiuszem R.
+48 501 491 224
jul.wasniewska@gmail.com



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”