A co z dolnym śląskiem

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Marcin

A co z dolnym śląskiem

Post by Marcin » Mon 13 Sep, 2004

Czy w okolicach Wrocławia jest jakaś konkretna firma?
tacim@poczta.fm


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 13 Sep, 2004

Kontakt na firmę, jak zwykle, wysyłam na priva.

gizmo

Post by gizmo » Tue 28 Sep, 2004

ja rowniez sie podlaczam jesli mozna. Chodzi mi o tania firme z bala lub szkielet (jeszcze nie zdecydowalem).

gizmo-x@tlen.pl

z gory dziekuje

pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 28 Sep, 2004

To się decyduj - dom z bali czy szkieletowy. A może szkieletowy obłożony półbalami - dom szkieletowy a wygląda jak z bali.

dom

Post by dom » Tue 07 Dec, 2004

Witam
To ja równiez proszę o te namiary zehnder@wp.pl.
Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 07 Dec, 2004

Namiary na firmę wysłałem na podany adres.
To, według mnie, najbardziej solidna firma na Ślasku. Nie mniej proszę o informace czy spełnia oczekiwania.
Powodzenia.

gizmo

Post by gizmo » Mon 03 Jan, 2005

chyba glowna role odegra cena ... jesli szkieletowy oblozony polbalami wyjdzie taniej to sie zdecyduje na takowy.

gizm-x@tlen.pl

beatapochec@interia.pl

woj.dolnośląskie

Post by beatapochec@interia.pl » Sun 16 Jan, 2005

bardzo proszę o namiary na firmę, która postawiłaby dom szkieletowy w okolicach Wrocławia. bardzo dziękuję.
beatapochec@interia.pl
:roll:

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 16 Jan, 2005

Namiary na firmę wysłałem. Mam nadzieję, że spełni oczekiwania.

Imar
Posts: 2
Joined: Sun 13 Feb, 2005

Post by Imar » Sun 13 Feb, 2005

Proszę o podesłanie namiaru na firmę z okolic Wrocławia : imarx@gazeta.pl
Mam jeszcze jedno pytanko . Posiadam działkę budowlana i 150 tys. zł . Czy stać mnie na wybudowanie takiego domu :
http://www.szkielet.pl/projekty/html/projekt_76.php

dziękuje i pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 13 Feb, 2005

To czy ta kwota wystarczy na ten konkretny domek musisz rozmawiać z firmą wykonawczą po ustalenie zakresu robót i zakresu wykończenia.
Jeżeli na firmę wykonawczą nie wystarczy - część robót możesz wykonać we własnym zakresie lub ... wykończenie poddasza odłożyć na późniejszy termin. Tak działa wielu inwestorów mających na sziś ograniczony budżet.
Nie mniej - zyczę powodzenia.

Imar
Posts: 2
Joined: Sun 13 Feb, 2005

Post by Imar » Sun 13 Feb, 2005

Dziękuję za odpowiedz.
Bardzo proszę jeszcze o podesłanie na adres : imarx@gazeta.pl
namiaru na firmę, która postawiłaby dom szkieletowy w okolicach Wrocławia.

pozdrawiam

Beata
Posts: 1
Joined: Sun 17 Apr, 2005
Location: Brzeg

Post by Beata » Sun 17 Apr, 2005

ja też proszę o namiary na konkretne, rzetelne firmy z woj. dolnośląskiego i opolskiego ( mieszkam prawie na granicy tych 2 województw) interesuje mnie dom szkieletowy.

znalazłam w internecie namiary na taką firmę z Wrocławia czy może mi Pan coś o niej powiedzieć i jak ocenia Pan domy które proponują- z płyty OSB
http://www.fokus.info.pl/
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47595714

z góry dziękuję za fachową opinię :)

Grzechu
Posts: 1
Joined: Sun 17 Apr, 2005
Location: Dolnośląskie

Post by Grzechu » Sun 17 Apr, 2005

WItam serdecznie
Proszę o podanie namiarów na firmy (solidne) do budowy domu w technologii szkieletowej w okolicach Wrocławia
Z góry dziekuje
GP

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 17 Apr, 2005

Imar, Beata, Grzechu,
maniary na firmy wysłałem na priva.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące Waszych odczyć w stosunku do tych firm.

Co do firmy Fokus - nie mieliśmy okazji bywać na jej budowach, stąd trudno cokolwiek nam na jej temat powiedzieć.

Pozdrawiam.

piotrb
Posts: 1
Joined: Sun 24 Apr, 2005

firmy z dolnego slaska

Post by piotrb » Sun 24 Apr, 2005

Mam działkę budowlana i 100 tys. czy jest mozliwe kupno drewnianego domu pod klucz za te cene do 100 m2 pow. uzytkowej? Prosze takze o namiary firm z dolnego slaska wykonujace takie budowy całościowo, pod klucz.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 24 Apr, 2005

Są firmy wykonawcze, które w swojej ofercie mają domki w cenie do 100 tyś. złotych. Taki domek, firmy Domy i Domki ze Słomczyna, można obejrzeć na terenie Wioski Budowlanej - http://www.wioska.com

Nie ukrywam, raczej ciężko wybudować dom za 100 tys. złotych w granicach 100 m2, chyba że ... zaangazujesz własne siły i rodzinne siły robocze. Musisz też pamiętać, że do kosztów domu dochodzą koszty przyłączy ni i jego wyposażenia. Nie mniej życzę powodzenia.

janusz7
Posts: 3
Joined: Tue 04 Oct, 2005
Location: wroclaw

Firma z Dolnego Śląska która buduje w technologii szkieletow

Post by janusz7 » Tue 04 Oct, 2005

proszę o adres firmy z Dolnego Sląska ,która buduje domy w technologii szkieletowej
janexpo@interia.pl

1as
Posts: 1
Joined: Tue 04 Oct, 2005

Post by 1as » Tue 04 Oct, 2005

Witam!
proszę o namiary na solidne firmy budujące prefabrykowane domy gotowe "fertighaus" na maila: 1as@wp.pl . Z góry dziękuję!

Mateusz KOch
Posts: 1
Joined: Thu 09 Feb, 2006
Location: Wrocław

Post by Mateusz KOch » Thu 09 Feb, 2006

Również poproszę o przesłanie namiarów na solidą firmę wykonawczą. Myślę o domku szkieletowym 80 - 100m2. Najlepiej, gdyby była to firma budująca "pod klucz", albo "prawie pod klucz".
Poproszę również o opinię o firmie Damir z Wa-wy. mailik mateusz.koch@berco.pl
Wielkie dzięki!
Pozdrawiam

elmal
Posts: 2
Joined: Sat 11 Feb, 2006

Post by elmal » Sun 12 Feb, 2006

Ja również proszę o namiar na firmę z okolic wrocławia, która buduje w technologii szkieletowej pod klucz i ewentualnie z gotowych płyt. Czy wybuduje dom pod klucz za 200 tyś. o powierzchni użytkowej około 135m2 ? Proszę jeszcze o ewentualne namiary na dobrego inspektora nadzoru, znającego się na tej technologii.
Mój namiar elmal@onet.pl lub elmazandrzej@o2.pl, najlepiej posłać na dwa konta.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 12 Feb, 2006

Mateusz,
opinie na temat firmy Damir proszę poszukać w postach dotyczących województwa mazowieckiego - duzo różnych opinii.

agn.ch
Posts: 3
Joined: Wed 25 Jan, 2006
Location: Krakow

Post by agn.ch » Fri 17 Feb, 2006

Panie Wojtku lub inni Forumowicze, ktorzy takowe juz od Pana WOjtka dostali:
ja też prosze o namiary na sprawdzone, rzetelne firmy z okolic Wrocławia czy woj. dolnosląskiego :)

agn.ch@wp.pl

dzieki wielkie!

kikaF
Posts: 1
Joined: Sun 19 Feb, 2006

Post by kikaF » Mon 20 Feb, 2006

Pozdrawiam i proszę również o namiar na firmę z okolic Wrocławia a najlepiej Jeleniej Góry, którą może Pan polecić. Interesuje mnie dom szkieletowy. Pozdrawiam.
KikaF
kika_mi@wp.pl

jannad
Posts: 1
Joined: Tue 21 Feb, 2006

Post by jannad » Tue 21 Feb, 2006

Witam.
Ja także proszę o namiary na godną polecenia firmę z woj. dolnośląskiego, oraz z woj. lubuskiego. Interesują mnie domy z bali.

nadjan@o2.pl

Serdecznie pozdrawiam.

cis-moll
Posts: 1
Joined: Wed 22 Feb, 2006

Post by cis-moll » Wed 22 Feb, 2006

I ja proszę o jakieś namiary do firm stawiających domy szkieletowe w pobliżu Wrocławia. Pozdrawiam!
fusa@boo.pl

Luis
Posts: 1
Joined: Wed 01 Mar, 2006

Post by Luis » Wed 01 Mar, 2006

Bardzo proszę o przesłanie namiarów na firmę z dolnośląskiego, którą warto polecić. Mój adres su30@poczta.onet.pl

Narp
Posts: 1
Joined: Thu 09 Mar, 2006

Post by Narp » Thu 09 Mar, 2006

Witam.
Ja również proszę o namiary na firmę z woj. dolnośląskiego godną polecenia , Interesują mnie domy szkieletowe. Poszukuje dobrej firmy ale nie za drogiej bo chciał bym postawić dom z poddaszem użytkowym (około 90-100 m2) w cenie do 170 000 za standart pod klucz.
Proszę o podanie mi ewentualnych namiarów na godne polecenia firmy również z poza woj. Dolnośląskiego. (zakładając że mogły by się ewentualnie podjąć budowy na terenie Wrocławia).
Prosze o odpowiedz na e-maila: nar@wp.pl
Dziękuje za wszelką pomoc.
Paweł

ankora
Posts: 1
Joined: Sat 11 Mar, 2006

Post by ankora » Tue 14 Mar, 2006

Bardzo proszę o namiary firmy, ktora zbuduje mi kanadyjczyka we Wrocławiu. Interesuja mnie równiez namiary na producentów domów gotowych. Z góry dziękuję. koralewicz@wp.pl
Co bedzie tansze domek z fabryki czy wybudowany :?:

m.o.n.i.k.a
Posts: 3
Joined: Fri 14 Apr, 2006

Post by m.o.n.i.k.a » Fri 14 Apr, 2006

bardzo proszę o namiary na firmę, która postawiłaby dom szkieletowy w okolicach Wrocławia. bardzo dziękuję.
monika.dab@op.pl

Aya
Posts: 2
Joined: Sat 15 Apr, 2006

Post by Aya » Sat 15 Apr, 2006

Witam
Ja również poproszę o namiary na firmy budujace w systemie szkieletowym lub z bala w woj. dolnośląskim.
Mój adres: aya10@gazeta.pl
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Wesołych Świąt

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 17 Apr, 2006

Będę wdzięczny za wszelkie odczucia i wrażenia z kontaktu z firmą.

Wszelkie spostrzeżenia pozwalają nam na bieżąco mieć wpływ na obsługę inwestorów przez polecane przez nas firmy.

Aya
Posts: 2
Joined: Sat 15 Apr, 2006

Post by Aya » Mon 17 Apr, 2006

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jak tylko się skontaktuję z firmą na pewno podzielę się spostrzeżeniami :)

m.o.n.i.k.a
Posts: 3
Joined: Fri 14 Apr, 2006

Post by m.o.n.i.k.a » Tue 18 Apr, 2006

bardzo proszę o namiary na firmę, która postawiłaby dom szkieletowy w okolicach Wrocławia. bardzo dziękuję.
monika.dab@op.pl

adminx
Posts: 4
Joined: Mon 15 May, 2006

Prośba

Post by adminx » Mon 15 May, 2006

Witam
I ja dołączam się do prośby moich poprzedników, poprosze o kontakt z firmą(firmami) działającymi na dl.śląsku którym można powierzyć budowe domu,
Dziękuje Bardzo!

Alfa
Posts: 1
Joined: Tue 16 May, 2006
Location: Wrocław

domy z bali wykonawca dolny śląsk

Post by Alfa » Tue 16 May, 2006

witam...pierszy raz na forum, ale z tym samym roblemem co wszyscy. Namiary na firmę, ktora wykona dom z bali w okilicach Wroclawia, najlepiej "pod klucz" włącznie z fundamentami. Jeżeli taka nie istnieje w naszym województwie to może jakaś inna z województw ościennych. Generalnie firma godna polecenia budująca domy z dobrej jakości materiałów...cena też jest ważna, ale nie aż tak...

Jimmy_26
Posts: 2
Joined: Wed 17 May, 2006

Post by Jimmy_26 » Wed 17 May, 2006

Witam serdecznie wszystkich,
Prosiłbym o namiary na sprawdzoną firmę budująca domy szkieletowe działającej na terenie woj. dolnośląskiego. Chiałbym zbudować dom o powierzchni użytkowej ok. 100mkw.
Z góry dziękuję za pomoc
JImmy
JImmy

ulaig
Posts: 1
Joined: Wed 17 May, 2006

firma z okolic lubina *dolnośląskie

Post by ulaig » Wed 17 May, 2006

witam, ja także chciałabym prosić o namiary na dobrą firmę budującą pod klucz domy szkieletowe w okolicach LUBINA. ula@bbk.pl



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”