A co z dolnym śląskiem

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Tue 09 Sep, 2014

barszcz biały wrote:Firma z Pęgowa pod Wrocławiem - budują np w Obornikach Śląskich osiedle bliźniaków - ceny wysokie, ale domy solidnie wykonane, na płytach fundamentowych.
Nic więcej podpowiadać nie będę. Niestety, dobre budowanie, tak jak dobry samochód, kosztuje.
A jak ktoś chce tanio - idzie do taniej firmy. A tych w Necie jest pełno. Ale najpierw żądają nawet do 75% zaliczki z góry. I co potem zostaje?


barszcz biały
Posts: 5
Joined: Mon 23 Jun, 2014
Location: Trzebnica

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by barszcz biały » Wed 10 Sep, 2014

Wojciech Nitka wrote:
barszcz biały wrote:Firma z Pęgowa pod Wrocławiem - budują np w Obornikach Śląskich osiedle bliźniaków - ceny wysokie, ale domy solidnie wykonane, na płytach fundamentowych.
Nic więcej podpowiadać nie będę. Niestety, dobre budowanie, tak jak dobry samochód, kosztuje.
A jak ktoś chce tanio - idzie do taniej firmy. A tych w Necie jest pełno. Ale najpierw żądają nawet do 75% zaliczki z góry. I co potem zostaje?
Chodziło mi raczej o listę firm poza tą wymienioną trójką. A co do cen, no cóż, Wrocław i inne duże miasta mają ciekawą specyfikę windowania wszystkiego +30-50 %. Podobne firmy spoza regionu za taką samą konstrukcję oczekiwały sporo mniej (specyfika, czy przekrój ściany bardzo podobny), tyle że jak już to lepiej jest wziąć lokalnego wykonawcę, prawda?

MiM
Posts: 1
Joined: Tue 28 Oct, 2014

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by MiM » Tue 28 Oct, 2014

Witam,
Także prosiłbym o kontakt do firm godnych polecenia w woj. dolnośląskim Sobótka i okolice. bardzo mocno skłaniamy się w stronę domów szkieletowych.
Chyba że nie warto się sugerować siedzibą firmy i lepiej wybrać firmę z innego województwa to proszę o takie namiary. Z góry dziękuję.

KasiaWro
Posts: 3
Joined: Tue 19 Jul, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by KasiaWro » Tue 19 Jul, 2016

Podbijam, też szukam solidnej firmy, będziemy z mężem budować dom na Dolnym Śląsku.

Andrii
Posts: 5
Joined: Mon 21 Nov, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Andrii » Mon 21 Nov, 2016

Dzień dobry. Może zaoferować! "Sigvin" Sp Zoo, яamówiłem sobie tutaj!

Andrii
Posts: 5
Joined: Mon 21 Nov, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Andrii » Mon 21 Nov, 2016

KasiaWro wrote:Podbijam, też szukam solidnej firmy, będziemy z mężem budować dom na Dolnym Śląsku.
Dzień dobry. Może zaoferować! "Sigvin" Sp Zoo, яamówiłem sobie tutaj! napisz do mnie andytot@hotmail.com

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Mon 21 Nov, 2016

Proszę nie reklamować firmy, która na swojej stronie prezentuje zdjęcia pościągane z Netu.
To źle, bardzo źle świadczy o firmie ...

Andrii
Posts: 5
Joined: Mon 21 Nov, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Andrii » Mon 21 Nov, 2016

Wojciech Nitka wrote:Proszę nie reklamować firmy, która na swojej stronie prezentuje zdjęcia pościągane z Netu.
To źle, bardzo źle świadczy o firmie ...
Nie wiem, dom został zbudowany bez problemów

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Mon 21 Nov, 2016

Może zatem jakieś zdjęcie z okresu budowy ???
Na stronach firmy widoczne tylko domy z stron zagranicznych ...

Andrii
Posts: 5
Joined: Mon 21 Nov, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Andrii » Mon 21 Nov, 2016

Firma działa w całej Europie. Wiem coś buduje miasto w Norwegii. Mają dużą fabrykę. I niskie ceny. Choć zaleca skontaktowanie się z nimi, może zmienić poglądy i kupić dom)))

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Mon 21 Nov, 2016

Z tego co widać na stronach www sama nie zbudowała NIC. Przynajmniej z tych stron tak wynika.
Jedynie się reklamuje ... pokazując zupełnie obce realizacje.
Ale dobrze wiedzieć - dla mnie to firma, a wierzę że i dla Forowiczów, firma niegodna polecania. Wprost przeciwnie ...

Andrii
Posts: 5
Joined: Mon 21 Nov, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Andrii » Tue 22 Nov, 2016

Wojciech Nitka wrote:Z tego co widać na stronach www sama nie zbudowała NIC. Przynajmniej z tych stron tak wynika.
Jedynie się reklamuje ... pokazując zupełnie obce realizacje.
Ale dobrze wiedzieć - dla mnie to firma, a wierzę że i dla Forowiczów, firma niegodna polecania. Wprost przeciwnie ...
Mieszkam w domu zbudowanym z tą firmą. Dyskutować z tobą jak gołąb grać w szachy

majek85
Posts: 240
Joined: Wed 23 Oct, 2013
Location: Malbork

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by majek85 » Tue 22 Nov, 2016

Skoro budują miasto, to detalami takimi jak domek dla pojedynczego inwestora nawet nie zawracają sobie głowy:))) A jeśli zbudowali Tobie dom wklej fotki z budowy, aby uciąć dyskusje -proste.

Paula3s
Posts: 1
Joined: Sat 31 Dec, 2016

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Paula3s » Sat 31 Dec, 2016

Witam, bardzo proszę o namiary na dobrą firmę budującą pod klucz domy szkieletowe w okolicach LUBINA. Wupan@wp.pl
Z góry serdecznie dziękuję!

mariuszsobczyk
Posts: 1
Joined: Tue 21 Feb, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by mariuszsobczyk » Tue 21 Feb, 2017

Witam.Panie Wojciechu,proszę o namiar na sprawdzoną i godną polecenia firmę z dolnośląskiego do wybudowania domu szkieletowego/inwestycja-okolice Kłodzka/Dziękuję. mariuszsobczyk08@wp.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Tue 21 Feb, 2017

Poleciłem rzetelną i wiarygodną, a jednocześnie sprawdzoną firmę.
Ciekaw jestem Twojej opinii.
Pozdrawiam

Monika Bryl
Posts: 1
Joined: Fri 24 Feb, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Monika Bryl » Fri 24 Feb, 2017

Witam,
Także prosiłabym o namiar do firm godnych polecenia w woj. dolnośląskim okolice Wrocławia Świdnicy. Z góry dziękuję
monika.bryl24@gmail.com

Niph
Posts: 2
Joined: Mon 13 Mar, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Niph » Mon 13 Mar, 2017

Bardzo proszę o namiary na firmę na Dolnym Śląsku :)

Kazach
Posts: 1
Joined: Thu 16 Mar, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Kazach » Thu 16 Mar, 2017

Również przyłączam się do pytania o solidnych wykonawców domów w konstrukcji szkieletowej w okolicach Oleśnicy, Jelcza-Laskowic.
lukasz.miszczuk@gmail.com

Dziękuję

pbokla
Posts: 1
Joined: Sat 18 Mar, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by pbokla » Sun 19 Mar, 2017

Witam,
chciałbym się Was poradzić, czy mieliście styczność i moglibyście polecić jakąś sprawdzoną i pewną firmę, która na podstawie dostarczonego projektu zaadaptuje go i wykona dom w technologii prefabrykowanej? Zamierzam postawić taki dom w okolicach Wrocławia i będę wdzięczny za wszelkie namiary.

Niph
Posts: 2
Joined: Mon 13 Mar, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Niph » Sun 16 Apr, 2017

Hop hop! :D

TomMik
Posts: 2
Joined: Tue 13 Jun, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by TomMik » Tue 13 Jun, 2017

Witam, mam nadzieję, że Pan Wojtek nie usunie tej wiadomości :)
Zainteresowanych budową domu szkieletowego na dolnym śląsku zapraszam do zapoznania się z poniższym linkiem:
[ ingerencja Administratora ]
co prawda firma zarejestrowana jest w okolicy Kłodzka, lecz od kilku lat mieszkam w okolicach Oleśnicy i tam działam ,budowałem również w okolicy Jelcza Laskowic, Trzebnicy
Pozdrawiam Tomasz Mikołajczyk.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Tue 13 Jun, 2017

TomMik wrote:Witam, mam nadzieję, że Pan Wojtek nie usunie tej wiadomości :)
Niestety, Forum to nie miejsce ma tanią reklamę ...

PiotrekKk
Posts: 1
Joined: Fri 16 Jun, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by PiotrekKk » Fri 16 Jun, 2017

Witam serdecznie,
Panie Wojtku bardzo proszę o namiary na rzetelną firmę działającą we Wrocławiu/okolicach.
Z góry dziekuję i pozdrawiam!

TomMik
Posts: 2
Joined: Tue 13 Jun, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by TomMik » Fri 30 Jun, 2017

Przepraszam Panie Wojtku, obiecuję poprawę ;D

iiiwiii
Posts: 3
Joined: Tue 14 Feb, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by iiiwiii » Fri 30 Jun, 2017

A Kraków i okolice? domy gotowe, prefabrykowane, bardzo proszę o podanie namiarów na firmę rzetelną i sprawdzoną imboladz@gmail.com

wrocek66
Posts: 2
Joined: Tue 04 Jul, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by wrocek66 » Thu 13 Jul, 2017

Witam.
W przyszłym roku chciałbym wybudować dom z bala 22 cm. Okolice Sławy. Wstępnie - projekt Chodzież DW. Proszę o polecenie firmy która sprosta budowie i nie będę musiał, w innym temacie, szukać prawnika :evil: . Pozdrawiam.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Fri 14 Jul, 2017

wrocek66 wrote:Witam. W przyszłym roku chciałbym wybudować dom z bala 22 cm. Okolice Sławy. Wstępnie - projekt Chodzież DW.
Bal balowi nie równy - co bowiem znaczy "z bala 22 cm" ? Z bala okrągłego o średnicy 22 cm, czy bala prostokątnego grubości 22 cm ???

wrocek66
Posts: 2
Joined: Tue 04 Jul, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by wrocek66 » Fri 14 Jul, 2017

Racja, chodzi o prostokątny.

Marcin Niemasz
Posts: 2
Joined: Mon 25 Sep, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Marcin Niemasz » Mon 25 Sep, 2017

Panie Wojciechu można prosić o podanie namiarów na sprawdzone i rzetelne firmy budujące domy prefabrykowane w woj. dolnośląskim okolice Polkowic - Legnicy. Oczywiście można poszerzyć zasięg sprawdzonych firm o zachodnią stronę Polski :) Z góry dziękuje. mniemasz@wp.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Wojciech Nitka » Mon 25 Sep, 2017

Namiary wysłałem na podany adres.
To jedne z najlepszych firm budujących domy prefabrykowane. Polecam.

DusiaPe
Posts: 2
Joined: Wed 18 Oct, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by DusiaPe » Wed 18 Oct, 2017

Witam,
bardzo proszę o przesłanie namiarów na sprawdzone firmy stawiające domy drewniane z bali.
Interesują mnie firmy z dolnośląska, jednak jak będzie jakaś szczególnie polecana firma z poza województwa też chętnie zapoznam się z ofertą.
Pozdrawiam
mirma80@o2.pl

pawelmetfan
Posts: 1
Joined: Mon 06 Nov, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by pawelmetfan » Mon 06 Nov, 2017

Witam Wszystkich Forumowiczów!
Od kilku tygodni jako gość przeglądam forum, jak i portal starając się znaleźć potrzebne informację na temat budowy domu. W przyszłym roku chcielibyśmy ruszyć z budową domu (parterowego, z dachem dwu spadzistym, bez użytkowego poddasza) ok 120m2 powierzchni mieszkalnej + ok 20m2 garaż jeśli się uda :wink: Dom miałby powstać z płazów bądź konstrukcji szkieletu drewnianego, lecz aby wszystko miało "ręce i nogi" chciałbym się spotkać z rzetelnym wykonawcą, któremu można zlecić budowę domu, przedyskutować najważniejsze rzeczy, zanim podejmie się ostateczną decyzję.
Dom planowany jest w najbliższej okolicy Wrocławia, stąd chciałbym prosić o informację o solidnych wykonawcach. Czy Ktoś z Państwa ma doświadczenia z firmami: Sielanka z Dobrzykowic, bądź Gazda z Brzeźnika /k. Bolesławca?
Mój adres email: pawelwlodarczyk.foto@gmail.com
Bardzo dziękuję za każdą cenną radę i pozdrawiam.

Litwa
Posts: 1
Joined: Mon 25 Dec, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Litwa » Mon 25 Dec, 2017

Witam. Czy mogę liczyć na podanie namiarów na sprawdzone firmy z okolic Wrocławia? Planuję postawienie domu w konstrukcji szkieletowej. Mój adres szymon.litwin@gmail.com

lm-
Posts: 8
Joined: Mon 09 Jul, 2018

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by lm- » Mon 09 Jul, 2018

Witam,
Jak wszyscy to wszyscy. Ja też poproszę namiary na jakąś rzetelną firmę. Może być przez prywatną wiadomość tutaj na forum. Z góry dziękuję dziękuję.

nicram92
Posts: 1
Joined: Wed 01 Aug, 2018

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by nicram92 » Wed 01 Aug, 2018

Bardzo prosze też namiary na solidnego wykonwace @Wojciech Nitka, możesz coś polecić??
Dom ok 100m2, szkieletowy, w okolicach Wrocławia
m.haladuda@gmail.com
Z góry bardzo dziękuje

dagmar171
Posts: 1
Joined: Wed 15 Aug, 2018

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by dagmar171 » Wed 15 Aug, 2018

Witam serdecznie mam pytanie czy mógłby Pan podać mi namiar na firmę która mógłby Pan polecić bo planuje budować dom szkieletowy w okolicach Wroclawia. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

naturalnie
Posts: 2
Joined: Sat 11 Nov, 2017

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by naturalnie » Tue 25 Sep, 2018

Również szukam wykonawcy domu drewnianego lub szkieletowego z okolic Gór Sowich / Ząbkowic Śląskich (woj. dolnośląskie)

@Wojciech Nitka
Jest Pan w stanie polecić konkretnego wykonawcę?

casya
Posts: 1
Joined: Tue 23 Oct, 2018

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by casya » Tue 23 Oct, 2018

Również poproszę o przesłanie namiarów na solidną firmę wykonawczą. Okolice Kotliny Kłodzkiej.
Pozdrawiam! :)

Mariusz KKK
Posts: 1
Joined: Fri 11 Jan, 2019

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by Mariusz KKK » Fri 11 Jan, 2019

Witam serdecznie,
Większość pytań o wykonawcę.
Czy ktoś może wybudował z jakimś solidnym i jest zadowolony?
Chętnie bym sprawdził jakiegoś rekomendowanego, ruszam z budowa w tym roku.
Z góry dziękuje.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”