Firma "Dom z Bieszczad"-Jaszczew

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
magda0610
Posts: 1
Joined: Tue 01 Apr, 2008

Firma "Dom z Bieszczad"-Jaszczew

Post by magda0610 » Tue 01 Apr, 2008

Witam serdecznie,
czy ktoś miał może do czynienia z firmą "Dom z Bieszczad" ( www.domzbieszczad.5m.pl )? Jestem zainteresowana niektórymi ich projektami. Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie/komentarze.
Pozdrawiam,
Magda


mariofax
Posts: 10
Joined: Sat 16 Feb, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by mariofax » Tue 01 Apr, 2008

hmmmm
też jestem ciekawy??!! może jednak ktoś się z nimi budował??

Pani Magda M
Posts: 1
Joined: Tue 15 Apr, 2008

Post by Pani Magda M » Tue 15 Apr, 2008

Właśnie chłopaki budują mi dom. Wygląda świetnie. Nie moge sie doczekać stanu pod klucz. Z pośród ofert ze strony www.domzbieszczad.pl wybrałam Osiek 8s Dom drewniany Czyż nie jest uroczy? :)

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

firma Domz Bieszczad

Post by agata353 » Sun 06 Jul, 2008

Witam wszystkich, którzy budują z ta firmą. Ja dopiero zamierzam, gdyż jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę. Będę budowac Z30. Tez nie mogę się doczekać, ale sprawy papierowe to horror.
Pani Magdo - domek jest śliczny. Pozdrawiam wszystkich - będę śledzić Wasze poczynania.

Monika B.
Posts: 2
Joined: Fri 08 Aug, 2008

Post by Monika B. » Tue 12 Aug, 2008

Witam
Jestem na etapie szukania ekipy budowlanej. Zastanawiam się nad Wasco i Domami z Bieszczad. Jak tam idą prace Pani Magdo? Jest Pani zadowolona z ekipy?

Piotrek K
Posts: 3
Joined: Sat 09 Aug, 2008
Location: Rzeszów

Post by Piotrek K » Tue 12 Aug, 2008

Witam! Pani Magdo M dołączam się również do pytania - jak idą prace nad domkiem? Czy to solidna firma? Rozglądam się co prawda za jakąś firmą bliżej Rzeszowa, ale jeśli panowie z Domu z Bieszczad są solidni i dobrze wykonują swoją pracę to chętnie zapoznałbym się z ofertą tej firmy bliżej. Czy miała Pani możliwość oglądnięcia "na żywo" jakiegoś wcześniej wykonanego przez nich domu?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 13 Aug, 2008

Pani Magda M jest najprawdopodobniej wirtualnym bytem stworzonym dla potrzeb reklamy na tym forum :lol:

Odpowiedzi raczej nie oczekiwałbym ...

iwa-tom
Posts: 1
Joined: Sat 30 Aug, 2008

Post by iwa-tom » Sat 30 Aug, 2008

Witam wszystkich!
Jesteśmy na etapie wyboru domu i również dołączam się do pytania o te dwie firmy. Czy ktoś w ostatnim czasie sie zdecydował na podpisanie z którąś z nich umowy? Przeszukałam sieć, ale głównie znalazłam osoby szukające informacji na ich temat:)
Pani Moniko B, czy mogłabym prosić o opinie jeżeli zdecydowała się Pani juz na firmę? I niestety też skłaniam się ku opinii że Magda M jest fikcyjnym użytkownikiem zwłaszcza, że w innym miejscu w sieci znalazłam opinię osoby o baaardzo podobnie brzmiącym nicku zachwalającym "Bieszczady" :lol:

Gruad
Posts: 3
Joined: Thu 29 Jan, 2009

Post by Gruad » Thu 29 Jan, 2009

witam wszystkich, ja równiez szukam informacji o firmie..ponoc realizacji mają sporo, a osoba z która rozmawiałem podała mi troche namiarów (bez problemów). Pierwsza wpłata 30% co jest chyba lekka przesada.. Bede wdzieczny za wszelkie opienie na temat firmy..

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Thu 29 Jan, 2009

Zaczynam na wiosnę budowę domku z tą firmą. Jak na razie mam same pozytywne wrażenia. Pozdrawiam.

mip44
Posts: 3
Joined: Wed 30 Dec, 2009

Post by mip44 » Wed 30 Dec, 2009

Odświeżam zapytanie. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się opinią na temat firmy "Dom z Bieszczad"? Przetrząsam internet ale więcej jest zapytań niż odpowiedzi. Firma działa od 2004 (chyba) więc już kilka domów powinni zbudować :mrgreen: Będę wdzięczny za informację.
Pozrawiam

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Thu 31 Dec, 2009

witam! właśnie firma skończyła mój dom - wszystko w terminie, ja jestem bardzo zadowolona, firmę polecam.
Wszystkim budującym życzę wspaniałego nowego roku oraz spełnienia marzeń zwłaszcza budowlanych :grin:

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Thu 31 Dec, 2009

załączam obrazek

pyton
Posts: 5
Joined: Fri 08 Dec, 2006
Location: Lublin

Post by pyton » Tue 05 Jan, 2010

W grudniu 2009 odebrałem oficjalnie dom wybudowany przez tą firmę.
OPINIA:
- solidny materiał, mocna weryfikacja meterialu na placu budowy, zostaje na domu tylko najlepszy
- solidni wykonawcy, profesjonalni pracownicy, dodatkowo porządni ludzie, nie tankuja w pracy, robią jak maszyny od 7 do 18
- firma elastyczna w kwestii widzimisiów inwestora (w granicach rozsądku oczywiście), finansowych (wysokość rat) i zakresu prac już w trakcie realizacji (w granicach rozsądku oczywiście)
- terminowość 5 na 5 (oczywiscie da sie dogadać w terminach również)
RADY:
- firma jest firmą ale tworzą ją LUDZIE - rozmawiac jak z ludźmi a nie chcącymi nas wydoić sprzedawcami
- traktować pracowników jak ludzi a nie jak roboli - odpłaca się tym samym
- weryfikować zakres wykonanych prac i materiałów z umową (zabezpieczenie obustronne)
Ogólnie:
- taniej niż u innych
- budowane przez fachowców robiących w drewnie od lat
- jak najbardziej Firma godna polecenia.

Na życzenie moge przesłać na e-mail fotki z chatki.
Pozdrawiam

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Fri 08 Jan, 2010

Podpisuję się pod opinią mojego przedmówcy.Firma to sympatyczni i pracowici ludzie,profesjonalni i terminowi, które to cechy w obecnych czasach uchodzą za rzadkość- więc tym większy szacun.
Dziękuję im bardzo za spędzony czas przy budowie naszego domu, chylę czoła przed ciężką pracą,patrząc z dumą na ich dzieło - życzę im dalszych takich sukcesów i jak największej liczby zadowolonych klientów.

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Fri 08 Jan, 2010


bohunik
Posts: 2
Joined: Thu 14 Jan, 2010
Location: okolice Olsztyna

Post by bohunik » Thu 14 Jan, 2010

witam, czy mogła by Pani mi napisać ile metrów ma dom czy firma robiła pod klucz jaka cena wyszła za metr

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Thu 14 Jan, 2010

Witam, dom ma 114 m + garaż, cena za metr 2700 - bez fundamentów, instalacji i białego montażu.
Szczegółowe informacje co do technologii podaje firma na swojej stronie.

felix75
Posts: 2
Joined: Wed 06 Oct, 2010

Post by felix75 » Wed 06 Oct, 2010

Witam, rozmawiałem z właścicielem tej firmy osobiście, robił mi wycene Konwalia 2. Bardzo miła rozmowa i konkrety, polecam. Widziałem również dom przez nich wybudowany i rozmawiałem z właścicielką, też zadowolona. Oferta trochę droga jak na moją kieszeń, ale wiecie, że wyceny są pod indywidualnego klienta. Pozdrawiam.

wojtek feria
Posts: 1
Joined: Fri 13 Jan, 2017

Re: Firma "Dom z Bieszczad"-Jaszczew

Post by wojtek feria » Fri 13 Jan, 2017

witam, dopiero teraz tu trafiłem ale dołączam sie do pozytywnych i bardzo pozytywnych opini na temat "Domu z Bieszczad" czyli szefa- miły, UCZCIWY!!! i konkretny człowiek, ekipa w biurze wie po co tam jest są kontaktowi i zawsze pomocni, co do chłopaków fizycznie stawiajacych dom i robiących meble na prawde nie mam słów. żadnego picia na budowie, jak robota to robota, nic na budowie sie nie zmarnowało. miałem doczynienia z róznymi "budowlańcami" ale takich jak z DzB szukać ze świecą.
polecam z zamkniętymi oczami!!!
jakby były jakies pytania to zapraszam
pozdrawiam Wojtek



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”