Promopack

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Wlodeko
Posts: 5
Joined: Mon 08 Sep, 2008
Location: pomorskie

Promopack

Post by Wlodeko » Thu 02 Oct, 2008

Polecam firme Promopack.
Niedlugo mija rok mojego mieszkania w domu zaprojektowanym i zbudowanym przez ta firme i nie moge napisac nic niepochlebnego o Promopacku.
Za niewygorowana kwote wybudowali trzy stylowe, piekne budyneczki: domek ok. 120m, garaz i chatke ogrodowa na 1600 m. pod Puckiem.
Jedyne nieterminowosci zwiazane byly z dostawami stolarki budowlanej - nie z winy Promopacku.
Wielki PLUS za natychmiastowe reakcje w sprawie reklamacji - wynikajacych jedynie z ukrytych wad materialow.
Bardzo rzetelne podejscie do klienta mila obsluga - panowie Rafal i Lukasz, wysokie kwalifikacje ekip ciesielskich ( pan Ryba i pan Daniel).
Polecam!
wlodek


Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Thu 02 Oct, 2008

Wybacz, ale dla mnie jesteś niewiarygodny i to bardzo niewiarygodny.
Gdzie byłeś jak budowali Ci dom, z kim dzieliłeś tą radością z domu stawianego Ci przez firmę Promopack? Teraz wchodzisz na forum i od razu wielka chwała dla firmy? A czy pamiętasz, jak jeszcze nie tak dawno opisywano tu historię budowy chyba p. Ewy spod Gdańska? Szkoda, że nie mogę odnaleźć tych postów. Może przeterminowane, a może dogadali się z p. Wojtek i je usunął. Jezeli tak to nie ładnie zrobił.
A może swoją reklamę firmy podeprzesz jakimiś zdjęciami? Zawsze warto udowodnić swoją wiarygodność, niż robić antyreklamę firmie.

Wlodeko
Posts: 5
Joined: Mon 08 Sep, 2008
Location: pomorskie

Post by Wlodeko » Fri 03 Oct, 2008

Witam.
Czy dobra opinia o firmie ktora postawila moj dom jest czyms nagannym? Nie bardzo rozumiem twoje zarzuty... Ja naprawde jestem zadowolony z wspolpracy z Promopackiem. Efekt finalny ich pracy w pelni mnie satysfakcjonuje.
Problemy pojawily sie w momencie wejscia firm zajmujacych wykanczaniem wnetrz.

Przed podpisanie m umowy z Promopackiem odwiedzilem pare rozpoczetych i juz ukonczonych budow... Zaskoczyla mnie np. Pani ktora decydowala o czterokrotnym ukladaniu i rozbieraniu podlogi, ze wzgledu na nieprawdlowy desen sekow w wyselekcjonowanych przez nia deskach podlogowych...
Niedlugo podparcie reklamy fotografiami....
pozdrawiam
wlodek

piove
Posts: 1
Joined: Mon 13 Oct, 2008

Post by piove » Thu 16 Oct, 2008

gdzie te zdjecia?

Wlodeko
Posts: 5
Joined: Mon 08 Sep, 2008
Location: pomorskie

Post by Wlodeko » Mon 10 Nov, 2008

Witam
Przedtem wyslalem foto na e-mail KUBATY.
Promopack buduje bardzo atrakcyjne - nietuzinkowe domostwa. Jeszcze raz polecam!
wlodek
Attachments
domek.jpg
foto z pazdziernika 2008
wlodek

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by finkamala » Mon 10 Nov, 2008

Chcieliśmy z nimi budować właśnie ze względu na charakter stawianych przez nich domów, ale potraktowali nas w biurze bardzo chłodno i wręcz nie miło... Myślał chyba przedstawiciel tej firmy, że takie młodziki jak my tylko marzą o domu i głowę im tylko zawracamy - "Trochę" się pomylili :wink: . Radzę im zmienić podejście do przyszłych inwestorów.
pozdrawiam
Finka

Wlodeko
Posts: 5
Joined: Mon 08 Sep, 2008
Location: pomorskie

Post by Wlodeko » Thu 12 Mar, 2009

Nastepna fotka...
Attachments
m.jpg
luty 2009

Kaaguu
Posts: 2
Joined: Wed 08 Jul, 2009
Location: pomorskie

budjcie dom!

Post by Kaaguu » Wed 08 Jul, 2009

Witam,
kto budował dom, ten wie, że nie da się przeprowadzić inwestycji bez żadnych problemów, niespodzianek i reklamacji. Ale liczy się efekt końcowy i ogólne wrażenie. Moje są jak najbardziej pozytywne. Nasza współpraca układała się dobrze i sympatycznie od samego początku (mam nadzieję, że p. Łukasz i p.Rafał tez tak uważają). Byliśmy zafascynowani każdym detalem początkowo projektu, potem domu, cieszyły kolejne etapy budowy. Teraz (mieszkamy od listopada 08) dom podoba nam się jeszcze bardziej i nie żałujemy ani chwili. Oczywiście, można było pewnych rzeczy uniknąć, ale kto przy pierwszej budowie jest taki mądry? Myślę, że ważne jest też podejście inwestora do współpracy (wszyscy jesteśmy ludźmi). Budowa domu to super doświadczenie, pomimo drobnych usterek, o których już się nie pamięta. Udało nam się to właśnie z Promopackiem! A słysząc opinie znajomych i ich doświadczenia, utwierdzam się w przekonaniu, że to był dobry wybór. Domy są pięknie. Polecamy - naprawdę można szybko mieć piękny dom.
Tak w ogóle, bądźcie w życiu optymistami - takim łatwiej! :grin: no i budujcie dom!
Attachments
nasz dom 001.jpg
nasz dom 007.jpg

M
Posts: 6
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by M » Wed 26 Aug, 2009

Witam Państwa.
To jest już trzeci tekst jaki piszę na temat mojej budowy z firmą Promopack, jednakże żaden się nie ukazał na Forum.
Zaczynam sie zastanawiać, czy do "demony w sieci" czy może admionistratorowi strony nie w smak są moje wypowiedzi na temat tej firmy.
Na razie to wszystko i cierpliwie oczekuję na ukazanie sie tego tekstu na Forum.
Pozdrawiam. M.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 26 Aug, 2009

Szanowny Panie,
zanim Pan zacznie oskarżać Administratora Forum o usuwanie wpisów, proszę przeszukać Forum, np. tu - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?t=4221 ,a potem pisać "czy może admionistratorowi strony nie w smak są moje wypowiedzi na temat tej firmy."
Nie mam nic przeciwko firmie Promopack, jak i przeciwko wielu innym firmom. Wpisów dokonują Forumowicze, i tych pochwalnych i tych mniej pochwalnych. Nic mi do tego.
A tak przy okazji to mogłym wiele napisać np. tego mniej pochlebnego na temat firmy Promopack. Nadzorowałem ich kilka budów. Ale nie piszę o tym, choć nie ukrywam - mógłbym.
Pozdrawiam

PS. A jak Pan myśli na jakiej budowie zdarzyło się:
Inspektor pyta o klamki do okien, a przestawiciel firmy odpowiada - jakie klamki? W umowie jest mowa tylko o oknach. Albo - kiedy będą poręcze do schodów? - Jakie poręcze? W umowie jest mowa o schodach, nie mam mowy o poręczach.
Czekam na odpowiedź.
Jeszcze raz pozdrawiam.

M
Posts: 6
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by M » Wed 26 Aug, 2009

Witam Pana Serdecznie, chociaż nie miałem zamiaru z Panem rozmawiać. Powiada Pan "oskarżać" - bardzo mocne słowo, ja powiem inaczej - "żartobliwe określenie", biorąc pod uwage, że ma pan poczucie humoru, a ja nie za bardzo jestem obyty z komputerem.
Ponadto nie interesuje mnie jakie ma Pan realcje z tą firmą, gdyż jest to Pana sprawa.
Jeżeli Pan pozwoli to chcę sie wypowiedzieć na temat budowy mojego domu przez firmę PROMOPACK, zgodnie ze swoim przekonaniem i stanem faktycznym postawionego domu.
Pozdrawiam Pana i życzę więcej pozytywnego myślenia jak i wiary na lepsze jutro dla siebie i innych ludzi.
M.

M
Posts: 6
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by M » Wed 26 Aug, 2009

Zaczyna mnie to bawić, ale ze zmęczenia - dwie kolejne wiadomości , które napisałem na temat budowy domu, gdzieś zniknęły, napiszę jeszcze jedną, jak ta nie pójdzie to dam za wygraną ale tylko dzisiaj.
Nadmieniam, że być może jest to w wyniku mojej zbyt małej wiedzy komputerowej?!

W styczniu 2009r firma PROMOPACK rozpoczęła budowę "Rezydencja pod Akacjami" o pow. 205m2 w woj. łódzkim. Pierwowzorem naszego domu była jedna z pierwszych "Rezydencji nad jeziorem", głównie z powodu ciekawej stolarki balkonowej.
Jednakże pierwotnie byliśmy zaiteresowani domem "Ekspozycja Warszawa" przede wszystkim z uwagi na oryginalną elewację, jednak jak to sie mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia i stwierdzilismy, że jest on dla nas za mały. Po zapoznaniu się z ofertą PROMOPACKU, ostatecznie zdecydowaliśmy sia na nasz obecny dom.
Tak też w sielskich wiejskich plenerach w otoczeniu lasu, oczek wodnych i pól pełnych złocistych kłosów i w niezliczonej ilości zwierzyny i ptactwa powstał urokliwy "domek", który podoba sie nie tylko nam ale także sąsiadom i przypadkowym osobom, które z chęcią go fotografują i dopytują o szczegóły domu.
Na dzisiaj to tyle. W najbliższym czasie napiszę o budowie domu, a zdjęcia domu można znaleźć na stronie firmu PROMOPACK.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. M.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 26 Aug, 2009

Szanowny Panie M.
zapraszam - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... ight=#6751 Może zainteresuje Pana moja wypowiedż w tym wątku.
I jeszcze jedno - nie mam interesu usuwania "złych" czy "dobrych" wątków o tej czy innej firmie. Po to jest to forum, by Forumowicze sami wypowiadali się na temat swoich doświadczeń.

A czy przypadkiem to nie Pan usunął swoje posty mając problemy z zapamiętaniem swojego hasla i emaile do logina M? Pisał Pan do mnie w tej sprawie.
Mimo wszystko - życzę powodznia.

M
Posts: 6
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by M » Thu 27 Aug, 2009

Witam serdecznie.
Jak już napisałem wcześniej wybudowałem dom z firmą PROMOPACK - "Rezydencja pod Akacjami". Właściwie w niecałe pół roku powstał piękny dom. Obecnie jestem na etapie wykańczania wnętrz z różnymi dobieranymi wykonawcami.
Szkielet domu stawiała mi brygada p. Leona, z której byłem bardzo zadowolony, o czym nieomieszkałem powiadomić Prezesa firmy. Ku mojemu i sąsiadów zdumieniu dom wyrósł w niecałe 3 tygodnie. Pózniej była stolarka okienna, drzwiowa i podłoga drewniana na piętrze, nastepnie schody drewniane wenątrz domu i okiennice. Właściwie z wszystkich użytych materialów byłem zadowolony i brak było większych uwag co do wykonywanych usług przez pracowników PROMOPACK-u.
Wyjatkiem były okna i drzwi przywiezione do montażu przez podwykonawcę. Niektóre z nich były po prostu uszkodzone, jak sie później okazało uszkodzenia nastapiły w trakcie przygotowywania ich do transportu.
Jednakże w tej sytuacji po skutecznej interwencji prezesa firmy PROMOPACK p. Rafała, uszkodzone okna zostały wymienione, a drzwi naprawione w sposób zupełnie zadawalający przez podwykonawcę.
Zaznaczyć tu muszę, iż kolejny podwykonawca (schody drewniane wewnętrzne i okiennice), wykonał swoją pracę wręcz idealnie i fachowo. Piekne wykonanie schodów i okiennic zachwyciło mnie jak i moich znajomych.
Wydaje mi się, że chyba nie ma budowy, na której wszystkie prace wychodziły by idealnie, jest to wręcz nie możliwe i to nie zawsze z winy wykonawcy. Po prostu budowa jest dużą inwestycją, w której wykonuje sie setki, jak nie tysiące różnych prac i siłą rzeczy coś może nie pójśc tak jak by sie chciało.
Dlatego też bardzo ważny jest dobry kontakt z przedstawicielem lub właścicielem firmy stawiającej dom, z którym na bieżąco można ustalać wszelkie detale i wyjaśniać problematyczne kwestie. Jednakże mowię tu o partnerskiej mertorycznej dyskusji, a nie szukaniu za wszelka cenę winnego jakieś niedoróbki, czy błędu.
Ponadto uważam, że przy każdej budowie ważne jest posiadać dużo optymizmu i pozytywnego myślenia, bo zapewne stresu przy budowie może nie brakowć i to z różnych powodów.
Ostatecznie polecam Państwu Firmę PROMOPACK, gdyż jak już wcześniej napisałem jestem zadowolony z ich prac. Ponadto kontakt z prezesem firmy p. Rafałem , jak i pracownikami tj. p. Alicją, p. Potrem z biura firmy, czy bezpośrednimi wykonawcami na budowie tj. p. Leonem, Edwinem, Adamem i innymi, uważam za merytoryczny i wielokrotnie pomocny w podejmowaniu kolejnych kroków w realizacji budowy domu.
Z przyjemnością odpowiem na pytania dot. budowy dom.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. M.

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Do Admina

Post by JaKuBa » Sun 06 Sep, 2009

Do Admina,
denerwujace na forum sa ciagle reklamy firmy promopack wstawiane przez M. Z gory widac ze to osoba zwiazana z ta firma. Admin ma chyba wplyw na tego typu promocyjne wpisy. Ile mozna czytywac - wybudowalem dom z promopackiem iitp. Mam nadzieje ze inni koledzy z form tak samo mysla - precz z reklama firmy promopack na tym forum.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Sep, 2009

Faktem, jest że M, tekst pisany powyżej, zamieścił w kilku miejscach na Forum i to w miejsach kiedy jest mowa o konkurencyjnych firmach. Czyżby w ten sposób próbował reklamować firmę, zabierać klientów innym firmom. Osobiście mnie to dziwi, by firma w ten sposób poszukiwała klientów. Nie mniej wszystkie te teksty zostały usunięte.
Powinno to stanowić ostrzeżenie dla M. Dalsze tego typu działania spowodują usunięcie M z listy aktualnych Forumowiczów.

M
Posts: 6
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Odpowiedź na wpis P.JaKuBa dot. M i Firmy PROMOPACK

Post by M » Sun 06 Sep, 2009

Witam Państwa serdecznie.
Zapewne ostatnia wiadomość nie jest przeznaczona bezpośrednio do mnie, jednakże ta wypowiedź P. JaKuBa odnosząca sie do mojego zapisu jest krzywdząca dla mnie jak i Firmy PROMOPACK w zakresie wykonania dla mnie domu, dlatego postanowiłem odnieść sie do niej. I tak po kolei :

Jest napisane : "denerwujące na forum są ciągłe reklamy firmy promopack wstawiane przez M."
P. JaKuBa, to nie są reklamy, a moje refleksje na temat firmy, która postawiła mi dom, do czego mam prawo. Ponadto stwierdzenie "ciągłe reklamy" jest dużym nadużyciem tego określenia, gdyż raptem znalazłem dwie swoje wypowiedzi w rozdziale "Ranking firm wykonawczych - opinie inwestorów o firmach wykonawczych" pod tytułem "Promopack" i "Buduję dom z Prompackiem". W sumie wpisałem jeszcze dwie takie wypowiedzi na w rozdziale "Hyde Park dla zadowolonych" i "Historie budowy domów" czyli w rozdziałach jak najbardziej adekwatnych do tego typu wypowiedzi. Jednakże ich nie ma, widocznie "chochliki w sieci". Dlatego też dwie takie same wiadomości na tej stronie to dużo ? - sami Państwo oceńcie.

Jest napiane : "Z góry widać że to osoba związana z ta firmą".
Ależ oczywiście, jestem związany z Firmą PROMOPACK umową na wykonanie domu.

Jest napisane : "Admin. ma chyba wpływ na tego typu promocyjne wpisy"
Rozumiem, że chodzi tutaj o administratora. Byłbym zduminy gdyby administrator w takich sytuacjah reagował i usuwał wpis, w którym inwestor odnosi się pozytywnie do firmy wykonawczej. Chyba, że na tej stronie jest to zakazane, jednakże nie sądzę. aby tak było. Zapewne administrator jest za swobodą wypowiedzi każdej osoby, nie patrząc na czyjeś osobiste interesy.

Jest napisane : "Ile można czytać - wybudowałem dom z promopackiem itp."
Osobiście uważam, że w ogęle nie ma obowiązku czytania tej wiadomości, jeżeli tylko jest ona komuś nie w smak to po prostu proszę jej nie czytać, a jeżli jest to silniejsze od człowieka, a tym bardziej nie do zniesienia to zawsze można skontaktować się z terapeutą.

Jest napisane : "Mam nadzieję że inni koledzy z forum tak samo myślą"
Ten zapis jest zdumiewający. Brak wiary i przekonania w swoje słowa i wielka potrzeba poparcia przez innych. Zapewne znajdą sie tacy co poprą tą wypowiedź, jak i tacy, którzy się z nią nie zgodzą, oraz tacy, którzy nie będą mieli w tym temacie zdania - tylko co z tego wynika. Ludzie zawsze byli "za", "przeciw" i "wstrzymujący" się od głosu, a tak naprawdę najważniejsza w tym jest swoboda i szczerość wypowiedzi.

Jest napisane : "precz z reklamą firmy promopack na tym forum"
Czy to jest hasło wyborcze, a możę osobiste niechęci wynikające ze niskich pobudek biorą górę nad rozsądkiem.
Takie stwierdzenie mogę skwitować tylko w jeden sposób - NA SZCZĘŚCIE SKOŃCZYŁY SIĘ CZASY, W KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ MUSIAŁA MYŚLEĆ I MÓWIĆ JAK CHCIELI NIELICZNI !!!

Serdecznie Państwa pozdrawiam. M.

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Sun 06 Sep, 2009

Nie karmić trolla :mrgreen:
Piotr B.

M
Posts: 6
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by M » Sun 06 Sep, 2009

Panie W. Nitka jest zdumiony, jednakże nie oburzony Pana ostatnią wypowiedzią jakiej udzielił Pan na "hasło" P. JaKuba dot. mojej pozytywnej wypowiedzi na temat budowy domu przez Firmę PROMOPACK.
Myślę że komentarz w tej sprawie dla osób czytających pomiędzy wierszami jest zupełnie zbędny. Mogę tylko współczuć i wyrazić żal takiej ocenie mojej wcześniejszej wypowiedzi, jako inwestora, ktory jest zadowolony z faktu dobrego wykonania domu przez Firmę PROMOPACK.
Jeżeli mogę coś tylko podpowiedzieć - aby nie rozczarowywać potencjalnych klienów firmy PROMOPACK, którzy mają prawo i mogą być także zadowoleni z ich usług, proszę dokonać zapisu w stylu : "Pozytywne wypowiedzi na temat Firmy PROMOPACK" są nie mile widziane w ilości większej od jednej, gdyż razi to inne osoby".
Co do ostrzeżenia mnie przez Pana w przedmocie usunięcia mnie z listy Forumowiczów, myślę, że fakt ten tylko utwierdzi mnie w pewnym przekonaniu co do tej strony. Bravo.
Serdecznie pozdrawiam i życzę więcej tolerancji.

Wlodeko
Posts: 5
Joined: Mon 08 Sep, 2008
Location: pomorskie

Post by Wlodeko » Tue 20 Oct, 2009

Witam.
Nie ma żadnych zależności między mną a Promopackiem. Chwalę firmę bo jestem zadowolony z ich produktu.
pozdrawiam
wlodek
wlodek

User avatar
seb888
Posts: 14
Joined: Sat 03 Oct, 2009
Location: Pomorze

Post by seb888 » Tue 20 Oct, 2009

Powiem szczerze, że nie jestem tutaj na forum dość długo, ale dziwią mnie pewne zasady, których nie rozumiem np: dlaczego nazwa firmy Promopack jest tak wyświetlana, że jej nie widać gdy nazwy innych firm są widoczne? Zastanawiam się skąd taki pomysł. Tak jak każdy może mieć negatywne opinie na pewne tematy, istnieją również i pozytywne opinie. Poza tym jeżeli firma się rozwija i uczy na błędach nie popełniając tych samych, analizując przeszłość, a jest to na PLUS dla klienta, to dlaczego ma być zaszufladkowana na następne półwiecze z dopiskiem: "tu nie wchodzić"??? Najważniejsze, że ci którzy się teraz budują z tą firmą są zadowoleni (zrobiłem wywiad bo nie chciałem ryzykować po tylu niepochlebnych postach) i to powinno dać wszystkim do myślenia. Pozdrawiam.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 20 Oct, 2009

seb888 wrote:Powiem szczerze, że nie jestem tutaj na forum dość długo, ale dziwią mnie pewne zasady, których nie rozumiem np: dlaczego nazwa firmy Promopack jest tak wyświetlana, że jej nie widać gdy nazwy innych firm są widoczne? Zastanawiam się skąd taki pomysł.
Może napiszesz dokładnie o co chodzi? U mnie wszystkie wpisy widać. A jak u innych Forumowiczów?
W ostatnim okresie "klienci" firmy Promopack bardzo udzielają się na tym Forum. I chwała im za to. Jednak moje osobiste (nie wspominając o p. Ewie spod Gdańska) są nieco inne. Piszę tak, choć nie lubię oficjalnie wypowiadać się na temat firm wykonawczych. Jednak, kiedy wiele razy byłem posądzamy o edytowanie czy też usuwanie ich postów przez "klientów" firmy Promopack, muszą wtrącić swoje zdanie.

Szanowni "klienci" firmy Promopack - cieszę się że jesteście zadowoleni ze współpracy z tą firmą i cieszę się że swoje zadowolenie wyrażacie na tym Forum. Pozwólcie jedank i mi wypowiedzieć się, tak jak i ja Wam pozwalam - moje, niestety, doświadczenia są inne niż Wasze. A kilka budów firmy Promopack, jako inspektor nadzoru, prowadziłem, a czasami i (co gorsza) trafiały się do wykonania ekspertyzy.
Zatem, Szanowni Klienci firmy Promopack - ja szanuję Wasze wypowiedzi (i wcale nimi nie manipuluję) ale i Wy uszanujcie moje zdanie (na podstawie osobistych doświadczeń) na temat tej firmy.
Życzę dalszego zadowolenia.

User avatar
seb888
Posts: 14
Joined: Sat 03 Oct, 2009
Location: Pomorze

Post by seb888 » Tue 20 Oct, 2009

Witam ponownie Panie Wojciechu, odnośnie strony technicznej forum: w momencie przykładowo wysyłania odpowiedzi wpisuję nazwę 2 firm wielkimi literami i po ukazaniu się postu na stronie tylko nazwa firmy PROMOPACK staje się nie widoczna (białe literki) i wiadomość wygląda jak ser szwajcarski z pustymi miejscami. Jest to ok jeśli stosuje się tą zasadę do wszystkich nazw firm, żeby ich nie reklamować, ale jeżeli stosuje się to wybiórczo to jest to wówczas nie fair. W tekstach innych forumowiczów też nazwa tej firmy jest ukryta. Pozdrawiam

dwronka
Posts: 394
Joined: Sun 17 May, 2009

Post by dwronka » Wed 21 Oct, 2009

seb888 wrote:Witam ponownie Panie Wojciechu, odnośnie strony technicznej forum: w momencie przykładowo wysyłania odpowiedzi wpisuję nazwę 2 firm wielkimi literami i po ukazaniu się postu na stronie tylko nazwa firmy PROMOPACK staje się nie widoczna (białe literki) i wiadomość wygląda jak ser szwajcarski z pustymi miejscami. Jest to ok jeśli stosuje się tą zasadę do wszystkich nazw firm, żeby ich nie reklamować, ale jeżeli stosuje się to wybiórczo to jest to wówczas nie fair. W tekstach innych forumowiczów też nazwa tej firmy jest ukryta. Pozdrawiam
Nic takiego nie zauważyłem a posty na temat firmy prompack śledzę od początku mojego istniena na forum.

Tobi
Posts: 69
Joined: Thu 11 Jun, 2009
Location: Katowice
Contact:

Post by Tobi » Sat 14 Nov, 2009

seb888, jest to podświetlenie wyszukiwanego wyrazu. Dowolnego. Skoro wpisujesz w wyszukiwarce "promopack" to podświetlony jest "promopack". Jak będziesz szukał słowa "szkielet", to ono będzie podświetlone. Ot cały spisek obalony. :)
Fakt, że kolor podświetlenia jest nieco niefortunny, bo nie widać wyrazu na takim jasnym tle. Proponuję zmianę na pomarańczowy na przykład. Do zrobienia w panelu administracyjnym phpBB lub bezpośrednio w arkuszu styli .css

alka2
Posts: 9
Joined: Thu 29 Sep, 2011

Post by alka2 » Sun 20 Nov, 2011

Budowa z Promopackiem ( obecnie www.promopaq.pl) - można zapoznac się na bieżąco z postępami i problemami , choc nie o wszystkich problemach piszę , bo serce mam miękkie.
Zapraszam ! - www.balaklawa.mojabudowa.pl
alka2

Zuzia
Posts: 3
Joined: Tue 12 Sep, 2006

Post by Zuzia » Thu 22 Dec, 2011

Czy budowali w okolicy Zawiercia?



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”