polski dom 2000

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
jarek dzieszko
Posts: 7
Joined: Tue 30 Sep, 2008

polski dom 2000

Post by jarek dzieszko » Thu 02 Oct, 2008

czy ktoś miał do czynienia z tą firmą???


gedziak
Posts: 8
Joined: Thu 05 Feb, 2009

Post by gedziak » Fri 06 Feb, 2009

No właśnie stronka internetowa fajna ale czy ktoś buduje z tą firmą????

Marek13
Posts: 3
Joined: Mon 16 Mar, 2009

Post by Marek13 » Mon 16 Mar, 2009

Ja się zastanawiam nad budową domu z tą firmą, rozmawiałem już z nimi i wycenili mi dom. Na razie było ok. to co mnie do nich przekonuje to to że jako jedyni w polsce mają certyfikat na budowe domów pasywnych. Podobno w Jaworznie mają dom pokazowy do obejrzenia i rozważam czy tam nie zaglądnąć żeby przekonać sie o jakości ich usług. Wtedy pewnie sie zdecyduje czy budować z nimi czy nie.

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Tue 17 Mar, 2009

Co to za certyfikat? Przez kogo wydany? Dlaczego nie ma tego certyfikatu na stronach www?
Byłem na ich stoisku na Budmie - raczej dobrego wrażenia na mnie nie zrobili? A wiesz ile już domów wybudowali?

Marek13
Posts: 3
Joined: Mon 16 Mar, 2009

Post by Marek13 » Sat 21 Mar, 2009

Certyfikat znalazłem u nich na stronie http://www.polskidom2000.pl/pl,aktualno ... rqwer.html
Z tego co piszą to jest wydawany przez najbardziej prestiżową instytucję na świecie – PASSIV HAUS INSTITUT Darmstadt Dr Wolfgang Feistl. Wiem,że pisali też o tym kiedyś w jakiejś gazecie budowlanej, ale nie pamietam teraz jakiej. Na targach nie byłem, więc nie miałem okazji sprawdzić obsługi - mogłeś mieć do czynienia z innym doradcom, różnie to bywa. Mówili mi, że wybudowali ok. 20 domów w Polsce i że teraz budują w Niemczech.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 21 Mar, 2009

Marek13 wrote:Z tego co piszą to jest wydawany przez najbardziej prestiżową instytucję na świecie
może coś więcej na temat tego prestiżu .......a w dodatku największego ??

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 21 Mar, 2009

a tu coś jeszcze :grin:
Firma Kopahaus jako jedyna w Polsce posiada certyfikat na w/w produkt wydany przez najbardziej renomowany Instytut Passivhaus w Darmstadt Dr. Wolfgang Feist.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 21 Mar, 2009

nie jest w żadnym razie dyskredytacja owego Instytutu !!!!!! tylko przyczynek do przemyśleń dla potencjalnych inwestorów

Marek13
Posts: 3
Joined: Mon 16 Mar, 2009

Post by Marek13 » Sat 21 Mar, 2009

Hm , a to ciekawe :) aż tego tak nie sprawdzałem :razz: . Nie zmienia to faktu, że chyba takich certyfikatów nie dają byle komu. To dobrze, że jest takich firm coraz wiecej na rynku - wiekszy wybór.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”