Opinie o firmie Kamarbud

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
karol@kamarbud
Posts: 2
Joined: Wed 06 Jun, 2007
Location: Polska
Contact:

Opinie o firmie Kamarbud

Post by karol@kamarbud » Thu 16 Oct, 2008

Panie Wojtku,
Dlaczego na tym forum które służy do zapoznania się z różnymi opiniami na temat firm wykonawczych usunął Pan po raz kolejny dzisiaj opinie na temat firmy KAMARBUD? Dlaczego tak się dzieje? Bardzo prosze o wyjaśnienie tej kwestii na forum.


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 16 Oct, 2008

Szanowny Panie,
tutejsze Forum nie służy reklamie, a jedynie wymianie zdań. Każdy post reklamowy lub zbliżony do reklamowego był, jest i będzie usuwany z tego Forum. I tego Pan nie zmieni.

Co do wątku dotyczącego reprezentowanej przez Pana firmy, ponieważ prezentował historię budowy został, dla utrzymania porzadku na tym Forum, przeniesiony do działu gdzie prezentowane są historie budowy.

karol@kamarbud
Posts: 2
Joined: Wed 06 Jun, 2007
Location: Polska
Contact:

Post by karol@kamarbud » Fri 17 Oct, 2008

Panie Wojtku,

Jak Sam Pan napisał to forum służy do wymiany zdań, a jak sama nazwa wskazuje służy też wystawianiu opinii Inwestorów o firmach wykonawczych. I tak w naszym przypadku się stało. Opinie na nasz temat wyrazili Pan Wojtek, Pan Konrad i pomimo że nie ma tam zdjęć z budów te opinie i tak zostały przeniesione do innego działu. Jest to tylko i wyłącznie Ich opinia na nasz temat a nie nasza reklama.
Rozumiem Pana co do ostatniego Inwestora, było tam dużo zdjęć więc się zgadzam, że zostały przeniesione.
Nie wszystkie jednak posty były ze zdjęciami, były tam też opinie na nasz temat, które również zostały przeniesione.
Wspomniany Inwestor napisał jeszcze raz opinie na nasz temat, a ta jednak została usunięta.Jeszcze raz bardzo proszę Pana o wyjaśnienia tej kwestii, Dziękuję bardzo i pozdrawiam

300306
Posts: 15
Joined: Wed 23 Apr, 2008

Post by 300306 » Wed 22 Oct, 2008

Witam Panie Wojciechu.
Szczerze , to nie wiem co napisać, bo różne pomysły zaczynają mi przychodzić do głowy.
Dlaczego usunął Pan moje posty związane z Firmą Kmarbud?
Nie upomniał mnie Pan w żaden sposób, że jestem zbyt wylewna w swojej opinii, a koryguje Pan przecież wypowiedzi innych, tylko poprostu skasował Pan moje posty.Cóż, jestem małym inwestorkiem, małego domku, nie trzeba się ze mną liczyć.
Nie dał Pan żadnej merytorycznej wykładni, która wyjaniśała by motywy Pana decyzji.
Dlaczego pochwalenie jednej firmy to reklama i co ciekawe , wycina się w pień wszystkie związane z tą firmą posty, a innej już nie.
Gdzie kończy się opinia inwestora a zaczyna się reklama firmy?. Nie zrobiam nic przeciw regulaminowi.
Niech Pan sprawdzi jeśli chce, jakie są moje konotacje z firmą Kamarbud.
To posunięcie nie postawiło Pana w dobrym świetle,myślę , że nadszarpnął Pan zaufanie inwetorów do bezstronności tego forum.Przykro...

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 22 Oct, 2008

Proszę przeczytać mój post wyżej, a potem zarzucać mi usunięcie Pańskich postów.

Nic innego się nie stało, jak jedynie przeniesienie historii Pani domu do działu, w którym takowe historie są prezentowane. To dla czystości Forum i łatwiejszego poruszania się po nim naszych Forumowiczów.

300306
Posts: 15
Joined: Wed 23 Apr, 2008

Post by 300306 » Wed 22 Oct, 2008

Wybaczy Pan , Panie Wojciechu, ale gdzie tu jest historia budowy domku?:

"Witam
w tym tygodniu odebraliśmy domek zbudowany przez KAMARBUD. Jesteśmy baaardzo zadowoleni. Zawsze punktualni, wysoka samodyscyplina, świetne wykonanie, bardzo dobra organizacja pracy. Sami podpowiadali różne ciekawe rozwiązania, dzięki temu mamy mnówsto schowków (bo domek bardzo nieduży). Jeśli czegoś się chce dodatkowo, nie ma żadnych problemów, właściwie każdy nasz pomysł był wykonany. Nie przekonują do rozwiązań,żeby sobie ułatwić pracę. Nie kombinują z kasą i fakturami, inwestor jest o wszystkim informowany wszystko jest jasne, czytelne i do sprawdzenia, na placu budowy wzorowy porządek, nawet jeśli trzeba było przewieźć płytki to pomogli.Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo polecam. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia z budowy."

To był jasny opis faktów, których mąż i ja byliśmy świadkami.Opinie poprzednich inwestorów były dla nas wskazówką do wybrania tych Wykonawców. A teraz co? Opinie innych zostały bardzo skrupulatnie rozproszone, albo pousuwane. Kwestia opinii-reklamy jest przez Pana dość szeroko obejmowana. Faktycznie to Pan decyduje co Pan usunie z etykietką reklama - nieprawdaż? Widać pewną usilność z którą dąży Pan do eliminacji wszelkich dobrych postów na temat tej akurat firmy.Niczego Panu nie zarzucam, nazywam po imieniu to co Pan robi i co każdy widzi. Mam dziwne wrażenie, że chyba nie po raz pierwszy.

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 23 Oct, 2008

Szanowna Pani,
kończę temat firmy ..... nie znam tej firmy i nie mam zamiaru jej poznawać. Czy to się Pani podoba czy nie. Pani wola.
Ale proszę wybaczyć, nie musi Pani występować na tym Forum, a tym bardziej tak bardzo stawać za tą czy inną firmą. I to właśnie w dziale "Opinie inwestorów o firmach wykonawczych". Pani nie chce pokazać swego domu, Pani na siłę chce chwalić firmę ..., i to właśnie na tym Forum, w tym dziale.

Niestety. Nie musi Pani tego robić. Tymbardziej na tym Forum. Dobra firma sama się sprzeda.

I żeby sprawa była jasna - jest to mój ostatni post na temat tej firmy, firmy, która za Pani pośrednictwem, w tani sposób poszukuje reklamy i promocji. Sądzę, że nasi Forumowicze dojrzeli już do samodzielnej oceny takich firmy i nie rzucą się do niej ze zleceniami na budowę domów czy też małych domków. Nie mniej życzę powodzenia. Choć z doświadczenia wiem, że tania reklama nie słuzy firmom.

300306
Posts: 15
Joined: Wed 23 Apr, 2008

Post by 300306 » Thu 23 Oct, 2008

Witam
Mimo wszystko odniosę się do tego co Pan napisał.
Przede wszystkim , -to info dla Inwestorów- sprawa dotyczy tego, że był wątek z opiniami na temat firmy budującej domy szkieletowe, z którego też czysto informacyjnie korzystałam. Tak się złozyło, że skorzystałam również z usług tej firmy. Zadowolona napisałam swoją opinię. Postów w wątku o tej firmie, było kilka- na nieszczęście firmy wszystkie pozytywne. Inni poprosili mnie o więcej szczegółów, zdjęcia. Zrealizowałam te prośby. Po czym wszystko co napisałam zostało przeniesione gdzie indziej, jako informacje nie na temat. OK, ale opinię można było zostawić, pomyślałam i napisałam , gdzie szukać. Tak sprawę zostawiłam. Przypadkiem, dowiedziałam się, że skasowano cały wątek o firmie. Próbowałam dociec dlaczego, w odpowiedzi dostaję jak widać mętne tłumaczenia.
Nie chodzi o mnie, myślę tu o Inwestorach, sama wiem jak ciężko znaleźć kogoś porządnego. Teoretycznie to forum miało służyć ku informacji. Z jakiegoś powodu są tu równi i równiejsi. O kimś można napisać dobrze, a o kimś innym już nie. Ponieważ granica reklamy jest dość płynna, Pan Wojciech ma pełną swobodę manipulowania.
Mnie w zasadzie to forum już nie dotyczy i dzięki Bogu, bo okazało się , że informacje na temat firm mogą być nierzetelne.
Szkoda , że Pana Nitki nie obchodzą firmy, małe ale naprawdę profesjonalne. Może warto czasem sprawdzić, czemu ktoś zbiera wyłącznie pozytywne noty?

"Ale proszę wybaczyć, nie musi Pani występować na tym Forum, a tym bardziej tak bardzo stawać za tą czy inną firmą."
To samo dotyczy Pana, nie musi się Pan udzielać na tym, forum, są inni Fachowcy w tym kraju- chyba, że przewodnictwo=własność w Pana przypadku. A poza tym ja nic nie muszę, dałam się poprostu nabrać, że mogę uczciwie napisać, co myślę o firmie , która zbudowała mi dom. Nie dziwię, sie panom z firmy, że są rozżaleni, bo ciężko pracowali na swoją dobrą opinię i czuję się winna, że ktoś od ręki usuwa wszystko co o nich napisano z mojego powodu.

" Pani nie chce pokazać swego domu, Pani na siłę chce chwalić firmę ..., i to właśnie na tym Forum, w tym dziale". -
Drogi Panie, pokazałam swój dom na 20 fotografiach chyba.MOżliwe, że i to Pan był łaskaw usunąć.
Moją opinię, też Pa usunął, choć była jak najbardziej na temat.Poza tym, chcę wiedzieć dlaczego ktoś usuwa mój tekst na który poświęciłam trochę czasu i to społecznie, bo nie muszę informować innych o swoich wrażeniach. Dokonuje Pan daleko posuniętej nadinterpretacji.Powodów możemy się domyślać;))).

"Dobra firma sama się sprzeda. "
Oczywiście, że tak. W swojej naiwności, myślałam, że przysługuję się Inwestorom.

"Choć z doświadczenia wiem, że tania reklama nie słuzy firmom"
Tania reklama jest okupiona w tym przypadku ciężką i dobrą pracą. Bo na wszystkie dobre opinie panowie zapracowali.

"Sądzę, że nasi Forumowicze dojrzeli już do samodzielnej oceny takich firmy i nie rzucą się do niej ze zleceniami na budowę domów czy też małych domków."
To niech Pan zostawi Forumowiczom. Może zostawią to forum i założą alternatywne z rzetelnymi informacjami? Kto wie? Tu w każdym razie nie można na to liczyć.

Cóż, ja Panu powodzenia nie życzę, bo nie ma powodu, żeby proceder, który Pan uprawia rozwijał się.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o .... Na to niestety wygląda.

KBS
Posts: 21
Joined: Sat 01 Nov, 2008

Post by KBS » Sat 31 Jan, 2009

Dlaczego Pani tak zażarcie walczy o dobrą opinię na temat firmy, co dziwne nikt inny sie nie wypowiada na jej temat. ;) :roll:
Odrazu jest to podejrzane, niema ideału...my budujemt tez niby ze sprawdzoną firmą, niepowiem bo budują dobrze są solidni ale problemy na budowie też są tego sie nie uniknie...popieram to co powiedział Pan Wojtek takie nadmierne wychwalanie to tania reklama. No chyba ze ktoś niema pojęcia co firma wybudowała i jakich materiałów używała. :cool: :grin: [glow=red][/glow]

300306
Posts: 15
Joined: Wed 23 Apr, 2008

Post by 300306 » Wed 18 Mar, 2009

KBS wrote:Dlaczego Pani tak zażarcie walczy o dobrą opinię na temat firmy, co dziwne nikt inny sie nie wypowiada na jej temat. ;) :roll:
Odrazu jest to podejrzane, niema ideału...my budujemt tez niby ze sprawdzoną firmą, niepowiem bo budują dobrze są solidni ale problemy na budowie też są tego sie nie uniknie...popieram to co powiedział Pan Wojtek takie nadmierne wychwalanie to tania reklama. No chyba ze ktoś niema pojęcia co firma wybudowała i jakich materiałów używała. :cool: :grin: [glow=red][/glow]
Nie jest Pan w temacie. "Tak zażarcie" walczę o dobrą opinię firmy, ponieważ pan Nitka skasował właśnie komentarze innych zadowolonych ze współpracy z Kamarbudem, po moim zbyt pochwalnym poście. Mam poczucie winy wobec Kamarbudu. Fakt nie znam się na budownictwie, nie patrzyłam im ciągle na ręce, nie sprawdzałam wysuszenia drewna, nie liczyłam gwoździ i nie biegałam z metrem codziennie. Narazie nie mam problemów z domkiem, jak je będę miała to wiem gdzie się udać. Jeśli pan chce niech Pan wierzy, panu Nitce, nie moja sprawa, a p. Nitka będzie szczęśliwy. Z jakiegoś powodu dostaję sporo emaili w sprawie tego forum , stronniczości pana Nitki, itd itp. Moim skromnym zdaniem, jesli ktoś mieni sie być ekspertem, to gdy pojawia się dziwnie pozytywna firma, to sie to sprawdza i jesli sie potwierdza nagłaśnia się pozytywnie firmę , jeśli nie to pisze się jak się sprawy mają. Ale cóż mamy takich a nie innych "ekspertów.

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 18 Mar, 2009

Szanowna Pani,
gdyby czytała Pani dokładnie wszystkie moje posty w tym wątku, doczytałaby się Pani, że historia budowy Pani domu została przeniesiona do innego działu - działu w którym pokazywane są historie budowy.

Proponuję zajrzeć - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... ght=#10888

Być może zmieni Pani swoje zdanie na temat działalności tego Forum, choć nie musi Pani tego czynić. Będę jednak, jak Pani pisze "szczęsliwy", jak więcej nie będzie Pani uczestniczyć w tym Forum. W tym temacie będę, jak Pani pisze, "stronniczy" i stanę ... po swojej stronie.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”