Firma Gliwa - wzywa

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Firma Gliwa - wzywa

Post by Wojciech Nitka » Thu 06 Nov, 2008

W dniu dzisiejszym otrzymałem pismo następującej treści:

Centrum Budownictwa Drewnianego
ul. Mostowa 1
80-778 Gdańsk

Wezwanie do zaprzestania naruszeń dóbr osobistych osoby prawnej

W związku z zamieszczonymi przez Państwa na stronie internetowej www.szkielet.pl/forum informacjami na temat Konsorcjum Budownictwa Szkieletowego Gliwa sp. z o.o., naruszającymi dobra osobiste osoby prawnej w zakresie ochrony wizerunku na podstawie art. 23 k.c. w zw. z art. 43 k.c. wzywam Państwa jako abonenta w/w serwisu internetowego do natychmiastowego zaprzestania naruszeń naszych dóbr osobistych i usunięcia wpisów na przedmiotowym forum. Ponadto nalezy zauwazyć, że Państwa zachowanie stanowi jednoczesnie czyn nieuczciwej konkurencji zgodnie z ustawą o ochronie konkurencji i konsumentów.
Nie uczynienie zadość naszym żądaniom spowoduje wyciagnięcie w stosunku do Państwa firmy najdalej idących konsekwencji prawnych zarówno w zakresie ochrony dóbr osobistych jak i naruszenia ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.
Niejako na marginesie pragnę zauważyć, że prowadzenie forum internetowego na Państwa stronie www.szkielet.pl nie podlega kwalifikacji jako działalność dziennikarska, a zatem publikowanie jakichkolwiek informacji szkodzących wizerunkowi jest bezprawne.
Podpis /-/ Krystyna Gliwa

Załącznik:
1. Wydruk ze strony internetowej - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... ight=#2504

Szanowna Pani Krystyna Gliwa,
byc może nie zauważyła Pani, że to nie Centrum Budownictwa Drewnianego zamieszcza takie a nie inne informacje na temat Konsorcjum Budownictwa Szkieletowego Gliwa sp. z o.o., a informacje te zamieszczają osoby, które podjęły współpracę w reprezentowana przez Panią firmę i ze współpracy tej są niezadowoleni lub wręcz sfrustrowani.

Dziś, próbuje Pani zarzucać mi, zresztą zupełnie bez jakiegokolwiek uzasadnienia, czyn nieuczciwej konkurencji. Pani wybaczy, ja domów nie buduję. A gdybym budował, nie doprowadzałbym swojej firmy na sale sądowe.
Natomiast czyn nieuczciwej konkurencji mógłym kilka lat temu zarzucić firmie Gliwa, kiedy zaczęła reklamować się na terenie Gdańska jako ... Centrum Budownictwa Szkieletowego, chcąc, według słów pani męża, zdystansować Centrum p. Nitki, "który na rynku nic nie znaczy, a to my przejmiemy rolę Centrum". To po tych słowach Pani męża skierowanych ...do mnie osobiście (nie wiedział że rozmawia z Nitką - ze mną) zmieniliście Państwo nazwę z Centrum BS na Konsorcjum BS.
Dziś to nie Centrum Budownictwa Drewnianego, dawniej Centrum Budownictwa Szkieletowego, szlifuje korytarze sądowe. I mogę Panią zapewnić - szlifować nie będzie.

Zapraszam klientów firmy Konsorcjum Budownictwa Szkieletowego Gliwa sp. z o.o., szczegpolnie tych zadowolonych ze współpracy z KBS, do podzielenia się swoimi doświadczeniami i wrażeniami.

Pozdrawiam - Wojciech Nitka

PS
Więcej informacji, bez wątpienia życzliwych, na temat firmy Gliwa, na tutejszym Forum można znaleźć wchodząc do wyszukiwarki - "Szukaj" w górnej części Forum i wpisaniu słowa "Gliwa".


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”