To z kim w końcu budować?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Kajetan
Posts: 30
Joined: Sat 10 May, 2008

To z kim w końcu budować?

Post by Kajetan » Fri 23 Jan, 2009

Czytając posty w tym dziale mam wrażenie, że coraz trudniej o solidną i uczciwą firmę stawiającą domy szkieletowe po przystępnych cenach. Nawet tacy potentaci jak "Kopahaus" czy "Hortus" dostają tu cięgi.
Czy ktoś może z czystym sercem powiedzieć: "Owszem, jest taka firma, to ..............."
Czy to tylko chwilowa niewydolność branży, czy może już kryzys?
Coraz poważniej zastanawiam się nad budową domu murowanego - ceny materiałów spadają, kryzys w branży powoduje że coraz łatwiej o doświadczoną ekipę, tylko ten czas budowy...


KBS
Posts: 21
Joined: Sat 01 Nov, 2008

Post by KBS » Fri 23 Jan, 2009

No właśnie czas, jak sie okazuje to budowa domu drewnianego z Polską firmą nie jest taka szybka, podejmując dzisiaj decyzje o budowie grubo bym sie zastanowiła nad murowanym. Nasza budowa miała byc zakończona na koniec stycznia na dzień dzisiejszy mamy dach i termin na połowe marca, faktem jest to ze gdyby firma budowała cały czas to by skończyli ale ekipy wiecej niema niz jest. Zycze powodzenia przy budowie

Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Post by Lisq » Sat 24 Jan, 2009

No to ja pochwalę wstępnie (bo budowa w toku) firmę APIS z Biłgoraja. Terminy trzyma elegancko a i reszta na razie w jak najlepszym porządku. Musisz wziąć poprawkę na fakt że ludzie którym budowa idzie lub poszła dobrze nie mają czasu na udzielanie się na forum! Lub też nie chce im się, w związku z tym masz pogląd tylko na opinie tych zawiedzionych którzy szukają pomocy i poparcia u innych. A szkoda.

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Sat 24 Jan, 2009

Popieram mojego poprzednika. Sama rzadko juz zagladam na to forum :oops: Przeczytaj sobie moje posty a dowiesz sie jak bardzo polecam firme Rega z pod Szczecina.
Pozdrawiam

KBS
Posts: 21
Joined: Sat 01 Nov, 2008

Post by KBS » Sat 24 Jan, 2009

Fakt nie zaglądłam no to forum za często puki nie zaczeły sie u nas problemy, stan surowy otwarty poszedł w dwa tygodnie a potem 2 miesiące przestoju z winy wykonaawcy, ręce nam juz opadają od ciągnącej sie budowy, my budujemy w Wrocławską firmą ,zresztą zastanawiamy sie czy nie będzie lepiej zerwać umowy.

Kajetan
Posts: 30
Joined: Sat 10 May, 2008

Post by Kajetan » Sun 25 Jan, 2009

Chiara wrote:Popieram mojego poprzednika. Sama rzadko juz zagladam na to forum
Wszystko fajnie, ale to forum to "Opinie inwestorów o firmach wykonawczych". A o ile się nie mylę, to opinie dzielą się na pozytywne, neutralne i negatywne. Jeżeli będą zamieszczać tylko opinie niezadowoleni, to zamiast forum będziemy mieli tu jakąś wypłakiwankę.
Poleconą firmę już biorę pod uwagę.

Sylwia Liedtke
Posts: 12
Joined: Tue 22 Jan, 2008

Post by Sylwia Liedtke » Sun 25 Jan, 2009

Witam panstwa! Prosze zajrzec na temat forum "fabryka domow z Rumii" - beda Panstwo mieli odpowiedz :wink: Oczywiscie jestesmy juz po budowie i pierwsza zime mieszkamy :lol: Mieszka sie wspaniale, dom jest starannie wykonczonyi ocieplony, palimy od 16.00 w kominku wolnostojacym i bez problemu po 2 godz. uzyskujemy 27 st. Takze otwieramy okienka :lol: Pozdrawiam!



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”