świętokrzyskie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

świętokrzyskie

Post by Ula.kielce » Wed 25 Feb, 2009

Panie Wojciechu i forumowicze, bardzo proszę o informację na temat rzetelnej firmy budującej w technologii szkieletowej. Dom chcę postawić w województwie świętokrzyskim koło Kielc.
Podaje maila: urszula.slowik@gmail.com

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Wed 25 Feb, 2009

I prosiłabym też o informacje na temat firmy Damir.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 25 Feb, 2009

Tam masz Domy i Domki, które mi budowaly

Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Thu 26 Feb, 2009

Alek a czy możesz podać jakieś szczegóły? czy jesteś zadowolony? Kiedy ta firma budowała Ci dom, jaki? czy wywiązała się z obowiązków? może masz jakieś zdjęcia z budowy? to są ważne informacje. Sam link do stronki niewiele mówi:/
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 27 Feb, 2009

Musisz trochę bardziej poszukać na tym forum, tu jest sporo odpowiedzi na Twoje pytania.
Na początek możesz kliknąć w profil (wyświetla się w każdym liście od danej osoby) i potem chociażby Wszystkie posty (danej) osoby lub dział GALERIA ZDJĘĆ DOMU Z OKRESU BUDOWY na dole strony głównej...
Moim zdaniem nie ma idealnych firm, ale są firmy dobre, lepsze, gorsze, moja z pewnością do gorszych nie należała, jednak klient czy inwestor powinien dbać jak najwięcej o swoje prawa i pieniądze.

Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Fri 27 Feb, 2009

Dzięki Alek, prześledziłam twoją ( i nie tylko) budowę domu z polecaną przez Ciebie firmą. Byłam też na wstępnych rozmowach i na ten moment jestem zadowolona. Może powinnam zwrócić uwagę na coś szczególnego przy współpracy z tą firmą? Jeśli możesz udzielić mi jakiś rad na maila to będę wdzięczna.

Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 27 Feb, 2009

Po prostu zadbaj o swoje prawa, wynajmij kompetentnego inspektora nadzoru inwestorskiego, jesli dojdzie do podpisania umowy. Jesli beda z Twojej strony jakies konkretne pytania dotyczace budowy, foralnosci itp., pisz prywatna wiadomosc

Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Fri 27 Feb, 2009

Ok, dzięki za informacje. W razie pytań będę pisać na priv.

Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”