Stomasz, Stollux i Eurodom

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Domelus
Posts: 2
Joined: Wed 04 Mar, 2009

Stomasz, Stollux i Eurodom

Post by Domelus » Fri 06 Mar, 2009

Czy ktos korzystal z tych firm i czy moglby cos o nich napisac. Zamierzam budowac dom z bali i po wstepnym przejzeniu ofert dostepnych na nszym rynku zostaly mi te firmy jako najbardziej rzeczowe i profesjonalne.
Z wskazowki i informacje z gory dziekuje.


Gruad
Posts: 3
Joined: Thu 29 Jan, 2009

Post by Gruad » Sun 08 Mar, 2009

dołączam się do tej prośy :)

pp56825
Posts: 7
Joined: Tue 23 Jun, 2009

Post by pp56825 » Tue 23 Jun, 2009

Ja tez! pls
Peter Budowniczy

emilio
Posts: 1
Joined: Sun 19 Jul, 2009
Location: bydgoszcz

Post by emilio » Sun 19 Jul, 2009

Witam !
Właśnie rozpoczęliśmy budowę se stolluxem :grin: Poszukiwania rozpoczęły się w ubiegłym roku we wrześniu, po negocjacjach, podpisaliśmy umowę w styczniu. W grę wchodził jeszczze Stomasz, ale oferta była duzo droższa.
Na razie wszystko idzie sprawnie. Brygada składa domek od 8 dni, bale 24 x 24 cm. Więcej szczegółów w trakcie.
pozdr
emilio

dzakops
Posts: 1
Joined: Fri 09 Aug, 2013
Location: Cieszyn

Post by dzakops » Fri 09 Aug, 2013

Wybaczcie za odkopywanie starego tematu, ale uznałem, że kolejna opinia pomoże w decyzji planującym budowę domu. Osobiście jestem zadowolony z robót prowadzonych przez Stollux'a. Prace przebiegały dość sprawnie i nie było większych opóźnień. Kontakt szefem firmy był nad wyraz miły i sprawny. Dziwi mnie trochę fakt, że wokół firmy, można znaleźć tyle niepochlebnych opinii bo ciężko mi doszukać się jakiegoś aspektu do którego mógłbym się przyczepić. Chętnie odpowiem na jakieś konkretne pytania :grin:
Pozdrawiam!

iwona1704
Posts: 1
Joined: Sun 11 Aug, 2013

STOLLUX

Post by iwona1704 » Sun 11 Aug, 2013

Umieszczam na kolejnym forum opinię na temat firmy Stollux, bo chcę się podzielić wrażeniami :) Dom został wybudowany w 2008 roku. Sprawdziłam w sumie 12 firm z całej Polski, bo jednak budowa domu to poważna sprawa, więc nie chciałam zamawiać go w pierwszej lepszej firmie. Po roku poszukiwań, przemyśleń i eliminacji wybrałam Stollux i z perspektywy czasu mogę napisać, że to był dobry wybór. Dom postawili w ciągu czterech tygodni, więc wydaje mi się, że dość szybko, stan surowy otwarty z odeskowaniem dachu i położeniem papy. Panowie z ekipy montażowej byli dobrze zorganizowani i sumiennie pracowali od rana do wieczora :) Po zakończeniu prac montażowych były co prawda z mojej strony reklamacje, jak to zwykle na budowach bywa :), ale firma dość szybko na nie reagowała. Natomiast w ramach rekompensaty za poważniejszą usterkę dobudowali mi taras i oczywiście usunęli problem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą i mogę ich polecić.

malkub
Posts: 6
Joined: Mon 12 Aug, 2013

Do Stolluxa

Post by malkub » Mon 16 Sep, 2013

Dziwne, że dzakops odgrzebuje na innym wątku opinie o firmie Stollux :?: i nagle pojawia się pani, której w 2008 wybudowali dom i jest "zadowolona" :?: .
Wszystkich zachęcam do przejrzenia postów w Stollux nie życzę nikomu na tym samym forum, tam jest więcej ciekawych informacji. Wszyscy wiemy, że pewna anonimowość w internecie jest, ale to działa w obie strony :!: A cała burza rozpetała się, bo chciałam przed budową domu sprawdzić firmę.
Zawsze tak róbcie pamiętajcie :!: :!:
Gosia



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”