Fabryka Domów z Rumii

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Berdi
Posts: 11
Joined: Sun 14 Jan, 2007
Location: Gdańsk

Fabryka Domów z Rumii

Post by Berdi » Mon 23 Mar, 2009

Witam wszystkich Forumowiczów :)
Dość dawno nie zaglądaliśmy na to forum, bo budowanie jak wszyscy wiemy to bardzo zajmująca rzecz. Ale kiedy tak szukaliśmy w zeszłym roku firmy godnej zaufania, której chcieliśmy powierzyć budowę naszego domu, kiedy lekko zdezorientowani przeglądaliśmy to forum i inne, przyrzekliśmy sobie, że też kiedyś się wypowiemy na temat naszego Wykonawcy i podzielimy się wrażeniami.

Otóż budujemy dom w Gdańsku z firmą Fabryka Domów z Rumii. Jesteśmy już praktycznie na finiszu, myślę więc że z czystym sumieniem możemy podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami. Jeszcze półtora miesiąca temu były na naszej działce tylko gołe fundamenty, a teraz już Fabryka Domów na razie skońćzyła swoją część prac, robione są instalacje, układany jest wiór osikowy na dachu. NIedługo wrócą żeby położyć nam ocieplenie wewnątrz budynku i płyty k-g.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Od początku państwo Michałowscy służyli nam radami, swoim doświadczeniem i szczerą wymianą zdań. Między innymi w wyniku pierwszych rozmów z nimi zdecydowaliśmy się na zmianę projektu domu na mniejszy i tańszy, z czego teraz bardzo się cieszymy.
Generalnie od początku współpracy nie było żadnych spięć, wszystko przebiega zgodnie z umową, wszelkie problemy rozwiązywane są na bieżąco. Firma jest bardzo elastyczna, bez problemu wprowadzono kilka naszych uwag (zmian) już podczas trwania prac. Oczywiście nie należy przesadzać i chcieć wszystko zmieniać w każdym momencie, ale drobna zmiana typu przesunięcie drzwi wewnętrznych nie stanowiła problemu. Natomiast drobne niedomówienia, które zawsze występują, bo przecież nie da się o wszystkim myśleć, zostały przedyskutowane i znaleźliśmy rozwiązanie (dziękujemy za balkon!).

Może to brzmi zbyt pięknie, ale naprawdę mogę wszystkich zapewnić, że jak na razie nie mamy żadnych negatywnych uwag. Napiszę jeszcze po zakończeniu budowy, ale mam nadzieję że, że moje zdanie się nie zmieni.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszej budowy: http://picasaweb.google.pl/Berdi1000/Do ... mi_oknami/
Podaję też namiary na siebie - proszę o kontakt, jeśli ktoś z was potrzebowałby dokładniejszych informacji - Ewa Siekierska - esiekierska@gazeta.pl. Telefon 0502-107-641
Pozdrawiam!
Berdi
Moja głowa ...


tomciog
Posts: 57
Joined: Fri 04 May, 2007
Location: Gościcino

Post by tomciog » Wed 15 May, 2013

http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... &start=320
Sugeruję też zasięgnąć języka na Litwie.
Raz się żyje, raz się umiera. Potem tylko straszy.... ;-)

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Thu 30 May, 2013

moze kogos zainteresuje oferta:
Masz dłużników z Litwy?
Ty lub Twoja firma potrzebuje usług prawniczych na Litwie?
Nasza firma windykacyjna działa na terenie Litwy i udziela usługi prawnicze w zakresie odzyskiwania należności od firm i osób prywatnych z Litwy.
Firma udziela:
- konsultacje w sprawie odzyskania długu;
- reprezentację prawną;
- procedury windykacji na terenie Litwy.
Szczegółową informację znajdziesz tutaj - http://www.skoluadministratorius.lt/pl/
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami:
Iwona Jastrzębska - Prawnik
Tel.: +370 67495166
e-mail: uslugiprawnicze@onet.pl


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”