Kopahaus

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Kopahaus

Post by ciechocinianka » Thu 14 May, 2009

Chcielismy zachecic innych do wspolpracy z Kopahaus, podpisalismy umowe o budowe domu Wiosenny zawrot glowy, zaliczka zostala wplacona, a mimo to mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami Kopahaus, masze specjalne zyczenia sa szybko opracowywane i dostajemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie wiem jakie sa kulisy zdarzen innych, niezadowolonych klientow, ale my mozemy powiedziec tylko to co najlepsze. Bedziemy Was informowac o przebiegu naszej historii z Kopahaus, na dzien dzisiejszy mamy wrazenie ze jestesmy w dobrych rekach. pozdrowienia.


pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Re: Kopahaus

Post by pszb » Thu 14 May, 2009

ciechocinianka wrote:Chcielismy zachecic innych do wspolpracy z Kopahaus, podpisalismy umowe o budowe domu Wiosenny zawrot glowy, zaliczka zostala wplacona, a mimo to mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami Kopahaus, masze specjalne zyczenia sa szybko opracowywane i dostajemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie wiem jakie sa kulisy zdarzen innych, niezadowolonych klientow, ale my mozemy powiedziec tylko to co najlepsze. Bedziemy Was informowac o przebiegu naszej historii z Kopahaus, na dzien dzisiejszy mamy wrazenie ze jestesmy w dobrych rekach. pozdrowienia.
Jestem cały w skowronkach :mrgreen: Trzymam kciuki. Wieeele osób będzie trzymać kciuki. Życzę powodzenia.
Proszę założyć dziennik budowy i wklejać fotki. Będzie miał powodzenie. Tylko błagam, żadnych fotek na priva. Tu jest forum. Zaczynamy, czas, start.
pozdr.
Piotr B.

Kajetan
Posts: 30
Joined: Sat 10 May, 2008

Re: Kopahaus

Post by Kajetan » Fri 15 May, 2009

ciechocinianka wrote: zaliczka zostala wplacona, a mimo to mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami Kopahaus.
Więc jednak cień niepewności pozostał. Dla mnie osobiście cena domu 195 tys. z tyloma dodatkami jest nierealna. Chyba że to kompletna surowizna do długotrwałego i kosztownego wykończenia.
Co do firmy - zdjęcia i wypowiedzi ex-klientów mówią same za siebie. A szkoda, bo naprawdę mają fajne projekty, w tym projekt domu 85 mkw z 4 pokojami, łazienką +osobnym wc, pomieszczeniem gospodarczym i oczywiście kuchnią. Dla ograniczonej finansowo rodziny, która nie chce utrzymywać (ogrzewać) dużego domu, a chce mieć parterowy dom, kilka sypialni i co najmniej 2 wc to projekt idealny. Szukałem u innych producentów - trudno znaleźć projekt domu o podobnych parametrach (w tym powierzchni).

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Re: Kopahaus

Post by ciechocinianka » Fri 15 May, 2009

Kajetan wrote:
ciechocinianka wrote: zaliczka zostala wplacona, a mimo to mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami Kopahaus.
Więc jednak cień niepewności pozostał. Dla mnie osobiście cena domu 195 tys. z tyloma dodatkami jest nierealna. Chyba że to kompletna surowizna do długotrwałego i kosztownego wykończenia.
Co do firmy - zdjęcia i wypowiedzi ex-klientów mówią same za siebie. A szkoda, bo naprawdę mają fajne projekty, w tym projekt domu 85 mkw z 4 pokojami, łazienką +osobnym wc, pomieszczeniem gospodarczym i oczywiście kuchnią. Dla ograniczonej finansowo rodziny, która nie chce utrzymywać (ogrzewać) dużego domu, a chce mieć parterowy dom, kilka sypialni i co najmniej 2 wc to projekt idealny. Szukałem u innych producentów - trudno znaleźć projekt domu o podobnych parametrach (w tym powierzchni).
Nie cień niepewności............... tylko ktos tu napisal, ze po podpisaniu konczy sie wszystko co mile...........
Mysle ze jezeli oni ten dom produkuja jak na tasmie, to cena moze sie zgadzac, tam praktyczne nic nie mozna zmienic, wszystko idzie przez szablony. Inna jest indywidualna kalkulacja, a inaczej w tym wypadku. Pozatym uwazam ze lepiej taka oferte wypuscic w swiat i nawet troche mniej zarobic, niz tylko narzekac na kryzys.
Poznalam ludzi z Suchatowki, maja podobny dom od Kopahaus, i sa zadowoleni. To na razie tyle.[/i]

aadam2000
Posts: 2
Joined: Sun 17 May, 2009

Post by aadam2000 » Sun 17 May, 2009

ciechocinianka wrote:Mysle ze jezeli oni ten dom produkuja jak na tasmie, to cena moze sie zgadzac, tam praktyczne nic nie mozna zmienic, wszystko idzie przez szablony
Hehe, taśma, szablony... Conajmniej jakby były tego setki albo tysiące. Cóż, gdybyś była Barlinianką to byś wiedziała, że w tej firmie od wielu tygodni praktycznie nic nie produkują. Fabryka stoi prawie pusta a pracowników też zostało niewielu.
A zaliczke to się chyba płaci nie dla miłego kontaktu :lol:

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Mon 18 May, 2009

aadam2000 wrote:
ciechocinianka wrote:Mysle ze jezeli oni ten dom produkuja jak na tasmie, to cena moze sie zgadzac, tam praktyczne nic nie mozna zmienic, wszystko idzie przez szablony
Hehe, taśma, szablony... Conajmniej jakby były tego setki albo tysiące. Cóż, gdybyś była Barlinianką to byś wiedziała, że w tej firmie od wielu tygodni praktycznie nic nie produkują. Fabryka stoi prawie pusta a pracowników też zostało niewielu.
A zaliczke to się chyba płaci nie dla miłego kontaktu :lol:
Powoli wyglada mi to na osobista niechec, a nie faktyczna opinie.
Na tym poziomie nie zamierzam dyskutowac.

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Mon 18 May, 2009

ciechocinianka wrote:Powoli wyglada mi to na osobista niechec, a nie faktyczna opinie.
Na tym poziomie nie zamierzam dyskutowac.
Ja trzymam kciuki :cool: Kiedy rusza budowa, bo mało wiemy?
pozdr.
Piotr B.

KlientKopaHaus
Posts: 14
Joined: Mon 24 Nov, 2008

Post by KlientKopaHaus » Wed 27 May, 2009


ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Thu 04 Jun, 2009

KlientKopaHaus wrote:Pani Ciechociniance polecam: http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... 515e#15239
Papier wszystko przyjmie, gdybym byla VIP-em, krzyknela na psa, to jutro w gazecie zostaloby napisane ze sie znecam nad zwierzetami.
To pewnie bylo tak, ze preses Barlinka rano wstal, wypil kawe i powiedzial: a dzis nie wybudujemy domu dla Kowalskich i juz. Ja uwazam ze kazdy kij ma dwa konce a ja wierze w to co widze, a artykul w jakims kurierze na pewno nie spedzi mi snu z powiek. Moja kolezanka kupila nowiutkiego Opla, jest czesciej naprawiany (gwarancyjnie) niz uzywany, moge Pana z nia skontaktowac, niech pan zgadnie co powie na temat Opla?
Wiec jak slysze wypowiedzi typu
nie kupuj Opla, to bardzo niedobre samochody, znam kogos komu sie psuje...........
nie buduj z Barlinkiem bo kiedys pisali w KURIERZE (!!!!!!!!!!!)........
to mi rece opadaja.

Jak u nas bedzie cos nowego to chetnie napisze, i juz naprawde wiecej nie bede podejmowac tematu "Zly Barlinek". mozna nas tez skontaktowac prywatnie, mail w profilu, odpowiem na pytania dotyczace budowy, lub potwierdze ze znam ludzi, ktorzy sa bardzo zadowoleni. Zycze wszystkim milego dnia.

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Thu 04 Jun, 2009

ciechocinianka wrote:Jak u nas bedzie cos nowego to chetnie napisze, ...
No właśnie, czekamy cały czas. :roll: Kiedy rusza budowa?
pozdr.
Piotr B.

KlientKopaHaus
Posts: 14
Joined: Mon 24 Nov, 2008

Post by KlientKopaHaus » Mon 22 Jun, 2009

Pani Ciechocinianko,
minął ponad miesiąc, jak założyła Pani ten wątek na forum czyli jeszcze więcej czasu od podpisania przez Panią umowy z KopaHaus. Z tego, co mi wiadomo, powinni oddać już Pani projekt budowlany, czy tak jest, czy dotrzymują z Panią terminów? W jakich okolicach buduje Pani dom (blisko siedziby Kopahaus, czy dalej - np. kilkaset kilometrów)?
Kiedy planowane jest "wbicie pierwszej łopaty"?

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Fri 03 Jul, 2009

KlientKopaHaus wrote:Pani Ciechocinianko,
minął ponad miesiąc, jak założyła Pani ten wątek na forum czyli jeszcze więcej czasu od podpisania przez Panią umowy z KopaHaus. Z tego, co mi wiadomo, powinni oddać już Pani projekt budowlany, czy tak jest, czy dotrzymują z Panią terminów? W jakich okolicach buduje Pani dom (blisko siedziby Kopahaus, czy dalej - np. kilkaset kilometrów)?
Kiedy planowane jest "wbicie pierwszej łopaty"?
Dostalismy juz projekt, dokladnie 01.07, dzisiaj, czyli 03.lipca oddalam do Starostwa, no i pozostaje czekac, podobno do 65 dni !!! zgroza.
Troche czasu stracilam na zebranie wszystkich potrzebnych do projektu papierkow, na geotechniczna analize gruntu, mapki, przylaczenia itp, moze gdybym to miala wczesniej, moglabym "zaoszczedzic" pare dni. Ale nic to, jak mawial Wolodyjowski, czekamy na pozwolenie na budowe, i bardzo sie cieszymy. Projek byl obiecany n poczatek lipca, wiec jest bardzo ale to bardzo w terminie, wszystkie nasze extra zyczenia zostaly opracowane, naprawde nie rozumiem, jak mozna miec klopoty z tak milymi i kompetentnymi ludzmi, jakimi sa pracownicy Kopahaus. Ale zawsze znajda sie tacy, ktorym i .... nie dogodzi. chcecie zobaczyc zdjecie moich 4 projektow?? sa sliczne. moze w koncu sie ze mna skontaktuje KTOS, kto CHCE SIE BUDOWAC ??

Do wiosennej oferty dostaniemy montaz pieca gazowego kondensacyjnego firmy Broetje, ECOTherm plus, kolektory sloneczne prozniowe Soleko AP30 Kolektory próżniowe to najnowszy, wysoko zaawansowany produkt techniki solarnej.Reasumując: kolektory próżniowe i płaskie można uznać za urządzenia o równorzędnych wydajnościach energetycznych tylko w warunkach letnich. Natomiast w warunkach jesienno - wiosennych i zimowych kolektory próżniowe zdecydowanie przewyższają konstrukcje płaskie, sięgając 3 krotnie większej wydajności. Wiec uwazamy ze to sa naprawde wspaniale urzadzenia, i Barlinek Kopahaus nie poszedl, jak to sie mowi na latwizne. Jesli ktos naprawde szuka wykonawcy, niech sie z nami skontaktuje, prywatnie mozemy duzo opowiedziec, jak Kopahaus traktuje swoich klientow. tel 666 288 655

Kajetan
Posts: 30
Joined: Sat 10 May, 2008

Post by Kajetan » Sun 04 Oct, 2009

Droga Pani Ciechocinianko - jak postępy prac na budowie? Może jakieś zdjęcia?

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Mon 05 Oct, 2009

na razie fundament schnie. Dom bedzie na pewno, prosze sie nie martwic..
Attachments
bema 003.jpg

Kajetan
Posts: 30
Joined: Sat 10 May, 2008

Post by Kajetan » Mon 05 Oct, 2009

No może faktycznie zabrzmiało to złośliwie, ale w 2010 zamierzam postawić dom i oferta cenowa Kopahaus jest naprawdę atrakcyjna. Z tym że negatywne opinie ex-klientów nie wzięły się chyba z sufitu. Do tego doszły artykuły prasowe, stawiające firmę w negatywnym świetle. A na stronie Kopahaus nie ma żadnych wyjaśnień... Jakby się nic nie stało. Życzę szybkiego końca budowy i bezproblemowego użytkowania domku. Pozdrawiam.

Fragles
Posts: 1
Joined: Tue 06 Oct, 2009

Post by Fragles » Tue 06 Oct, 2009

Jo!!! Ciechocinianko dałaś czadu, ale to jesze nie fundament tylko dziura z piachem, wię co ma tam wysychać. Zadziwia mnie twój entuzjazm, oczywiście masz prawo do swojego zdanie na temat artykułów w prasie ale moż porozmawiaj w firmie Kopahaus niech dazą ci numery referencyjnie do zadowolonych klientów, rónież z europy przecież wybudowali tyle domów nawet w Niemczech. Jaskółki ćwierkały, że nazwana przez ciebie " Taśma" chyba się zerwała z hukiem. Życzę dalszej miłej i owocnej współpracy z firmą a jak już stanie twój dom to chętnie przyjadę aby go obejżeć i może zdecyduję się na taki jak Twój bo po cóż mi wszystkie problemy z pijanymi murarzami itp." jak można skorzystać a usług profasjonalistów!!! i jeszcze tak rewelacyjna cena, ileż to metrów ma twój domeczek?

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Tue 06 Oct, 2009

Teraz aktuane zdjęcie - domeczek ma 89,9 m2.

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Tue 06 Oct, 2009

jeszcze jedna proba
Attachments
PICT0723.JPG
PICT0721.JPG

a.du
Posts: 1
Joined: Thu 07 May, 2009

Post by a.du » Thu 15 Oct, 2009

Myślę, że takie upublicznienie budowy, to dobry sposób na mobilizację firmy, która na swoim koncie ma cały ogrom negatywów. Pani Ciechocinianko, mam ogromną nadzieję, że wstawiając regularnie fotki oraz opisy etapów budowy, spowoduje Pani to, że Pani dom będzie zbudowany o czasie i właściwie. Dużo osób, potencjalnych inwestorów, może obserwować ten wątek.

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Thu 15 Oct, 2009

Na pewno cos w tym jest, choć musze koniecznie podkreślić, ze nie ja bombarduje Was informacjami, ale jestem do tego prawie prowokowana. I przypominam, ze moja sympatia do Kopahaus nie wypływa ze zbudowanych fundamentów, ale z ogromnej wyrozumiałości i cierpliwości pracowników firmy. Wyobraźcie sobie, ze biedny inwestor musi podejmować dziesiątki decyzji typu ile gniazdek elektrycznych i gdzie? gdzie TV, w która stronę otwierają się okna, jak ustawić sanitarkę w łazience, gdzie będzie lodówka, gdzie zlew a gdzie oświetlenie na tarasie? Nie wiecie, ile razy zmienialiśmy zdanie, ile razy pytałam czy to lub tamto jest jeszcze możliwe. Zdaje sobie sprawę, ze często przysporzyliśmy dodatkowej pracy dla zespołu Kopahaus ale nigdy nie dano nam tego odczuć i już tylko ta profesjonalność „naszego pana Marcina” zasługuje na wielkie dziękuje z naszej strony i drugie dziękuję ze strony kierownictwa firmy, bo trudno o lepsza wizytówkę niż kompetentny i sympatyczny pracownik na froncie. Nie wiem co dzieje się na innych budowach, i nie wiem co będzie na naszej, ale mimo to życzę innym odwagi do własnego zdania i odwagi do podejmowania samodzielnych decyzji.
PS. Do 3.11 jestem na urlopie, wiec umówiliśmy się ze konstrukcja przyjedzie w poniedziałek, 9.11.,wszystkich z bliska i z daleka zapraszam na montaż do Ciechocinka.

rzodkiewka
Posts: 4
Joined: Mon 19 Oct, 2009

Post by rzodkiewka » Mon 19 Oct, 2009

Ja też przyglądam się tej budowie z uwagą. W tej firmie fundament najczęściej wykonuje podwykonawca. A że zatrudniają różnych, to proszę pilnować, żeby położyli pani izolację poziomą i pionową. Bo znam przypadek, że zapomnieli! Ale zakładam, że tu nie będzie takiego błędu.
Od fundamentu do postawienia domu jeszcze długa droga. A schody zaczynają się wtedy kiedy trzeba wykończyć budynek, założyć izolacje, ocieplenie, dachówkę i.t.d
Zyczę pani jak najlepiej i ciekaw jestem czy pani dom stanie na czas.

Z opinii jakie do mnie docierają o kłopotach tej firmy zastanawiam się, czy ta śledzona publicznie na forum budowa nie jest POKAZÓWKĄ,, dla ratowania reputacji???
Czy są na tym forum inne osoby, którym KOPAHAUS stawia domy?

A co się dzieje z budową tego domu stawianego w ramach wygranego konkursu? Czy pani ciechocinianka nie jest tym szczęśliwcem? Bo wtedy jej optymizm byłby trochę urzędowy?
Nie piszę bezpodstawnie, bo dla mojej kuzynki doświadczenia z tą firmą były złe. I zaczęły się już po fundamencie!

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Mon 19 Oct, 2009

rzodkiewka wrote:A co się dzieje z budową tego domu stawianego w ramach wygranego konkursu?
Czy pani ciechocinianka nie jest tym szczęśliwcem? Bo wtedy jej optymizm byłby trochę urzędowy?
Nie ja tego domu niestety nie wygralam, ale tez bardzo chetnie skontaktowalabym sie z kims kto jest w trakcie budowy, lub wlasnie skonczyl. Moze zadowoleni nie pisza?
My znamy tylko jeden przypadek domu budowanego przez Kopahaus, i ci ludzie sa zadowoleni, nie radzili nam poszukania innego wykonawcy. Ale faktycznie - niech sie ktos zglosi !
Przypominam ze w sobote jade na urlop, prosze mi nie psuc humoru!!

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Wed 11 Nov, 2009

pewnie chcecie nowe zdjecia z budowy ?
domek rosnie i jest naprawde sliczny, a "moja" ekipa wykonawcza mila i grrzeczna, jesli mozna sie tak wyrazic o 6 dorolych mezczyznach.....................
Attachments
dom bema budowa 002.jpg
dom bema budowa 006.jpg

naiwniacy
Posts: 10
Joined: Wed 28 Jan, 2009

Post by naiwniacy » Wed 11 Nov, 2009

ciechocinianka wrote:pewnie chcecie nowe zdjecia z budowy ?
domek rosnie i jest naprawde sliczny, a "moja" ekipa wykonawcza mila i grrzeczna, jesli mozna sie tak wyrazic o 6 dorolych mezczyznach.....................
To takie ...byłabym jednak bardziej powściągliwa w wyznaniach....
Ja mam całkiem inne doświadczenia i nadal chętnie się z nimi podzielę.
Pani Ciechocianka jest tak jak ktoś zauważył może osobą/inwestycją na ratowanie IMAGE firmy.....co?
Ja zapraszam do mojego domku wybudowanego przez Kopa... zobaczcie na własne oczy... nie mam co ukrywać.

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Thu 12 Nov, 2009

A co innego mam pisac, skoro jest tak jak jest????????????????????
Przykro mi ze nie po Pana mysli. Pewnie byloby Panu przyjemniej gdybym narzekala, ale, na szczescie nie mam powodu. I w ogole juz nie bede pisac, poniewaz nie zalezy mi na TAKICH komentarzach. Życze wszystkim wszystkiego dobrego i pa pa.

jupiter
Posts: 5
Joined: Tue 07 Apr, 2009

Post by jupiter » Thu 12 Nov, 2009

Tylko droga Ciechocinianko, nie jest powiedziane ze ten Pan nie cieszył sie kiedys podobnie jak Pani dzisiaj. Sama budowa to nawet nie polowa sukcesu. A znając wiele opinii o Kopahaus jestem pelen obaw co bedzie za rok, dwa czy pięć. Ta technologia ma spore wymagania i opinie na forum nie biorą się z nikąd.

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Sun 15 Nov, 2009

Ja wiem, ze w poniedziałek nie było nic, a dzis na mojej działce stoi dom pod dachem, a za 2 tyg. będzie gotowy. Jeśli się czegos chce to trzeba się umiec zdecydować. Kto wie co będzie kiedys, może to a moze tamto. Patrzac wstecz: najpierw mi mówiono ze jak podpisze umowe to już koniec, a nieprawda, ze jak wplace zaliczke to skoncza się uśmiechy, a jesteśmy wszyscy już prawie zaprzyjaźnieni, pytano ironicznie kiedy ten projekt będzie gotowy ; był, terminowo, kiedy w koncu zacznie się budowa ; i czy się w ogóle zacznie (tak, miedzy wierszami) a teraz, jak dom stoi to wciąż jest jeszcze niedobrze bo może za 5 lat się zawali. Ludzie dajcie spokoj, SA tacy, dla których szklanka jest ZAWSZE do polowy pusta, dla mnie jest zawsze do polowy pelna. Kwestia podejścia, a zreszta, tak jak zapowiedziałam, wycofuje się z tego forum, jeszcze raz zapraszam do Ciechocinka, odpowiem tez chetnie (nawet po 5 latach) na maila lub telefon. Swoja droga ciekawe ilu z was potem pomysli szkoda ze się wtedy nie zdecydowałem, a była taka okazja. Pozdrawiam.
Attachments
dom bema budowa dzien czwarty 007.jpg

jupiter
Posts: 5
Joined: Tue 07 Apr, 2009

Post by jupiter » Sun 15 Nov, 2009

Ma Pani rację, że jest Pani zadowolona. Dom się buduje i nie dziwi mnie ten entuzjazm. Szklanka faktycznie do połowy pełna. tylko co ma powiedziać Pan, ktorego przypadek opisano w Kurierze Szczecińskim. Znam tą sytuację osobiście - człowiek kupił dom, zapłacił z gory prawie wszystko i co???? Koczował potem wiele miesięcy w namiocie. I pomijam już wszystkie okoliczności, bo wystarczy fakt że prezes Kopahaus osobiście wypowiadał się na łamach gazety i swoim słowem ręczył kiedy dom będzie gotowy. Kłamał, bo nic takiego się nie stało.
Nie sądze też że ktoś bez dachu nad głową przez wiele miesięcy widziałby szklankę do połowy pełną.
Pani szczęście polega na tym (jak ktoś już na forum trafnie zauważył), że ta budowa jest dla tej firmy próbą poprawy reputacji. I to właśnie ze względu na forum, z którego się Pani wypisuje.

będzie dobrze...
Posts: 7
Joined: Thu 15 Jan, 2009

Post by będzie dobrze... » Sun 15 Nov, 2009

Pani Ciechocinianko, powiem bez złośliwości : cieszę się Pani szczęściem !
Sama dobrze pamiętam czas, kiedy praca fachowców z kh wprawiała nas w zachwyt... I z perspektywy czasu uważam,że nikt nie ma prawa odbierać Pani radości z budowania własnego domu. Nas, niestety, tej radości pozbawili decydenci firmy kopa haus, ludzie,których obdarzyliśmy ogromnym zaufaniem, wierząc,że realizacja naszych marzeń "jest dla nich priorytetem", że szanują nas, nasze dzieci, nasz czas i nasze pieniądze.
Rzeczywistość okazała się bardziej brutalna...
Mimo moich przykrych doświadczeń życzę Pani miłych wspomnień ze współpracy z firmą kopahaus, terminowego zakończenia inwestycji oraz radości z mieszkania we własnym domu :)

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Mon 16 Nov, 2009

Dziekuje.

rzodkiewka
Posts: 4
Joined: Mon 19 Oct, 2009

Post by rzodkiewka » Sun 22 Nov, 2009

Dziwi mnie to bezgraniczne zaufanie pani Ciechocinianki pomimo całej serii głosów negatywnych! Sto od jednego? A właściwie mnie nie dziwi! Dla mnie pani Ciechocinianka jest niewiarygodna!

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Sun 22 Nov, 2009

czemu pan sam nie sprawdzi i sie nie przekona?

będzie dobrze...
Posts: 7
Joined: Thu 15 Jan, 2009

Post by będzie dobrze... » Sat 12 Dec, 2009

ciechocinianka wrote:Ja wiem, ze w poniedziałek nie było nic, a dzis na mojej działce stoi dom pod dachem, a za 2 tyg. będzie gotowy (...) Pozdrawiam.
Pisane 15.11.2009 , więc minęły już prawie cztery tygodnie i dlatego pozwalam sobie zadać pytanie czy dom rzeczywiście jest już gotowy ?
Mimo zapowiedzi o "zniknięciu" z forum, pojawiała się tu Pani ( również w innym wątku o Kopa Haus) , dlatego mam nadzieję, że jednak poznamy dalsze postępy w pracach na budowie.
Kibicuję Pani, proszę mnie nie zawieść ... ;)

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Sun 13 Dec, 2009

Tak, gotowy, wszystko zgodnie z planem i z naszymi oczekiwaniami. Krotko podsumowujac dyskusje na forum: "duzo halasu o nic". pozdrawiam

pawelnowak1977
Posts: 4
Joined: Fri 11 Jun, 2010
Location: Szczecin

Post by pawelnowak1977 » Fri 11 Jun, 2010

Dzień dobry Pani Ciechocinianko. Widzę że jest Pani zadowolona ze współpracy z firmą. Ja jestem z okolic Szczecina i chciałbym wybudować podobny domek w technologii drewnianej. Czy Pani jest zadowolona z użtkowania domu. Prosiłbym jeśli to możliwe o jakieś opinie.
Dom Drewniany

ciechocinianka
Posts: 18
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by ciechocinianka » Tue 22 Jun, 2010

pawelnowak1977 wrote:Dzień dobry Pani Ciechocinianko. Widzę że jest Pani zadowolona ze współpracy z firmą. Ja jestem z okolic Szczecina i chciałbym wybudować podobny domek w technologii drewnianej. Czy Pani jest zadowolona z użtkowania domu. Prosiłbym jeśli to możliwe o jakieś opinie.
Tak jestesmy bardzo zadowoleni, domek jest jak cukiereczek i niezmiennie polecam go wszystkim, prosze spojrzec, czy on sie moze nie podobac? A przy tym jest funkcjonalny, nie duzy a przestronny, ma duzo swiatla w srodku, nie wiem co pisac... proze sie zastanowic, dla nas byla to dobra decyzja. pozdrawiam.
Attachments
PICT0290.JPG
PICT0296.JPG

pawelnowak1977
Posts: 4
Joined: Fri 11 Jun, 2010
Location: Szczecin

Post by pawelnowak1977 » Tue 29 Jun, 2010

Bardzo dziękuję za informację i za zdjęcia. Faktycznie dom jest ładny i sprawdzałem na stronie, rozmieszczenie pomieszczeń jest ciekawe. Jednak chciałbym jeden pokój więcej. Przy większym metrażu nie będzie z tym problemu. Jeśli to możliwe to powie mi Pani jaki czas zajęło firmie postawienie domku.
Pozdrawiam
Dom Drewniany

admin
Posts: 2
Joined: Thu 01 Jul, 2010
Contact:

Post by admin » Thu 01 Jul, 2010

Witam chciałbym wszystkich zaprosić na stronę - www.kopahaus-barlinek.com.pl
Kopahaus – czyli jak stracić wszystkie nerwy w oczekiwaniu na wymarzony dom. Nasza strona ma być ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy rozważają budowę domu z tą firmą.
pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”