Firma WUBUD

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
szolluk
Posts: 7
Joined: Thu 21 May, 2009

Firma WUBUD

Post by szolluk » Thu 21 May, 2009

Witam, jestem tu nowy i szukam opini na temat firmy WUBUD ze śląska. CZy ktoś budował z tą firmą? Jakieś opinie? Może ktoś ma do polecenia sprawdzoną firmę ze śląska, jestem z okolic Katowic. Interesują mnie domy w granicach 120 m kwadratowych, może ma ktoś ciekawe projekty?


peterte
Posts: 28
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by peterte » Thu 21 May, 2009

Witam
Ja byłem u nich - zraziło mnie to, że polecają ogrzewanie wyłącznie kominkowe. Poza tym wszystko co o nich słyszałem było OK. Ja planuję realizacje w okolicach Rybnika - projekt to Z1 (modyfikacja: dobudowany garaż w którym będzie kotłownia i dodatkowy komin) z www.z500.pl Firmy z okolicy to Wojtke z Tarchów Adi-Com i WZ-Projekt. Jeszcze nie wybrałem, czekam na wyceny i dalej się zastanawiam.
Pozdrawiam
Piotr

szolluk
Posts: 7
Joined: Thu 21 May, 2009

Post by szolluk » Thu 21 May, 2009

to chyba ten sam co w firmie WUBUD Wrzos1 czy tam też pytałeś o wycene? na ile ci go wycenili. Jeśli to ten sam to czemu ten projekt Z1 ma powieżchnie użytkową 95/109 metrow a na stronie wubudu podają 122 metry? orientowałeś się może?

peterte
Posts: 28
Joined: Wed 13 May, 2009

Post by peterte » Fri 22 May, 2009

Witam
Tak - wrzos to Z1 - Wubud sprzedaje ten projekt - nawet chyba taniej. Pytałem o wycenę również u nich - ale jeszcze na typową wersję bez garażu - Pani twierdziła że 1800zł/m2 wystarczy, ale do tego trzeba doliczyć instalacje CO (w std jest tylko kominkowe) no i za grubsze ocieplenie, lepsze schody (bukowe) etc. wiec cena wychodzi przeciętna - jeśli jesteś zainteresowany podeślę Ci dokładniejsze wyliczenia.
btw. ja dalej prowadzę casting więc możliwe że u nich będę budował.
Co do metrażu to chyba normalka :-) Firmy liczą ceny za metr2 więc z domku 95m2 robi sie rezydencja - ściany niby drewniane a jednak z gumy :lol: W przypadku Wubudu doliczany jest stryszek który bedzie nad poddaszem. Jako ciekawostkę podam fakt, że dostałem wycenę tego domku +garaż ok25m2 na prawie 150m :shock:
Piotr

szolluk
Posts: 7
Joined: Thu 21 May, 2009

Post by szolluk » Fri 22 May, 2009

jasne, jeśli masz tylko jakieś konkretne wyceny bądź inne jeszcze materiały to prosze podeślij mi to moj mail... szolluk@poczta.onet.pl



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”