Kasmo Pabianice

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Marek Szczęsny
Posts: 5
Joined: Sun 24 Jun, 2007

Kasmo Pabianice

Post by Marek Szczęsny » Wed 25 Nov, 2009

Drodzy Forumowicze.
Rozważam budowę domku letniskowego z firmą Kasmo z Pabianic. Jeżeli budowaliście z nimi proszę o wasze opinie dotyczące jakości wykonania oraz współpracy z tą firmą.
Dzięki z góry


Kaloteck
Posts: 4
Joined: Fri 11 Oct, 2013

Post by Kaloteck » Fri 11 Oct, 2013

Ja również nie mogę znaleźć żadnej opinii ani komentarza, choć firma jest na rynku od wielu lat (podobno) ? Ale generalnie nikt nic o nich nie wie.

makop
Posts: 7
Joined: Mon 04 Jun, 2012

Kamo Pabianice OPINIA

Post by makop » Wed 08 Jan, 2014

Kaloteck wrote:Ja również nie mogę znaleźć żadnej opinii ani komentarza, choć firma jest na rynku od wielu lat (podobno) ? Ale generalnie nikt nic o nich nie wie.
witam
Ja z tą firmą budowałem dom jednym słowem MASAKRA !!!! Banda partaczy i tyle. Terza bym nie dał zrobić im budy dla psa!! Facet na pierwszy raz robi dobre wrażenie ale nie ma pojęcia co się dzieje w jego firmie i na jego budowach. O budowaniu nie ma pojęcia !!! Wersje wydarzeń na budowie zmieniają się jak wiatr zawieję i czy chce pieniądze !!! Jak się budowaliśmy tez nie znaleźliśmy oponii na jego temat więc uznaliśmy że jest ok ale to błąd !!! Poznaliśmy parę która też u niego budowała i ma takie same zdanie jak ja, BANDA PARTACZY !!!!!!!
Pamiętajcie że to jest dom na lata i nie warto tracić czasu na pseudo firmę która sama sobie na stronie nadaje znaki jakości Q żenujące .

makop
Posts: 7
Joined: Mon 04 Jun, 2012

Post by makop » Wed 08 Jan, 2014

witam
Ja z tą firmą budowałem dom jednym słowem MASAKRA !!!! Banda partaczy i tyle. Terza bym nie dał zrobić im budy dla psa!! Facet na pierwszy raz robi dobre wrażenie ale nie ma pojęcia co się dzieje w jego firmie i na jego budowach. O budowaniu nie ma pojęcia !!! Wersje wydarzeń na budowie zmieniają się jak wiatr zawieję i czy chce pieniądze !!! Jak się budowaliśmy tez nie znaleźliśmy oponii na jego temat więc uznaliśmy że jest ok ale to błąd !!! Poznaliśmy parę która też u niego budowała i ma takie same zdanie jak ja, BANDA PARTACZY !!!!!!!
Pamiętajcie że to jest dom na lata i nie warto tracić czasu na pseudo firmę która sama sobie na stronie nadaje znaki jakości Q żenujące .

jakub111
Posts: 4
Joined: Fri 19 Jun, 2015

Re: Kasmo Pabianice

Post by jakub111 » Fri 19 Jun, 2015

Chciałbym zweryfikować tą negatywną informację na temat firmy Kasmo . Proszę o podanie adresu budowy lub np. adres mailowy do kontaktu , telefonu .

makop
Posts: 7
Joined: Mon 04 Jun, 2012

Re: Kasmo Pabianice

Post by makop » Fri 19 Jun, 2015

proszę pytać i pisać na forum bo właśnie na tym to polega. Do domu Pana nie wpuszczę. Niestety nie jest to tylko moja opinia. Na forum miałem rozmawiać z innymi osobami które budowały dom w firmie Pana Krzysztofa. Pan już wybudował , będzie budował ??

jakub111
Posts: 4
Joined: Fri 19 Jun, 2015

Re: Kasmo Pabianice

Post by jakub111 » Mon 22 Jun, 2015

Panie makop ja nie oczekuję żeby mnie Pan do domu wpuścił . Chce po prostu zweryfikować informacje . Może jest Pan konkurencją która wpisuje negatywne informacje . Rozmawiałem z właścicielem któremu Kasmo wybudowało dom i jest zadowolony . Planuję budowę z tą firmą . Ale różnie to bywa nawet z najlepszymi firmami . Ostatnio robiłem remont mieszkania wszystko super wykonane tylko jak została drobna poprawka to nie odbiera telefonu .
Jestem za tym aby weszła ustawa aby każdy kto prowadzi działalność gospodarczą miał swoją stronę z książką życzeń i zażaleń . Jesteśmy prymitywnie traktowani przez wiele firm , banków które nas oszukują reklamą a potem przy jakimkolwiek sporze traktują nas to "teraz się bujaj" i pokrzycz sobie na jakimś forum bo jesteś jeden i tak przeczyta to kilka osób a innych będziemy dalej nabierać . Oczywiście każdy wpis powinien być weryfikowalny aby wykluczyć nieuczciwość . W ten sposób łatwiej by było wyeliminować nieuczciwe reklamy , prymitywne reklamacje , złą jakość i nieuczciwych wykonawców i firmy .

makop
Posts: 7
Joined: Mon 04 Jun, 2012

Re: Kasmo Pabianice

Post by makop » Mon 22 Jun, 2015

Nie jestem z konkurencji. Ja także miałem okazję oglądać dom który wybudowała firma Kasmo i ludzie tam mieszkający byli zadowolenie Ja tyle szczęścia nie miałem. Budowa to była ciągła walka. Ekipy budujące zmieniały się cały czas przez co nie było z kim gadać i nikt za nic nie odpowiadał. Wielokrotnie było tak że jednego dnia ustalmy coś z wykonawcą a dnia następnego już ktoś inny pracuje i o ustaleniach nic nie wie bo koledzy zapomnieli przekazać .... I jeszcze jedno wszystkie ustalenia tylko na papierze lub na mailu bo Pan Krzysztof nie ogarnia swoich przyjętych zleceń i z tego rodzą się kłopoty

jakub111
Posts: 4
Joined: Fri 19 Jun, 2015

Re: Kasmo Pabianice

Post by jakub111 » Mon 22 Jun, 2015

A teraz po zakończonej budowie co zostało wykonane nie tak jak Pan chciał ? Co zostało wykonane niezgodnie z jakością , co trzeba było poprawiać i co zostało do poprawienia ? Czy paroizolacja była wykonana starannie i bez przerw , nieszczelności czy wełna mineralna to nie były jakieś luźne kawałki wciskane gdzie się da czy były to całe płyty starannie dopasowane ? Jak Pan na koniec ocena jakość jako całość ? Czy cała budowa to polska średnia rzeczywistość czy nawet poniżej polskiej średniej rzeczywistości ? Czy drewno było suszone i strugane ? Jak z terminowością etapów budowy i całości ? Czy dom w baliku czy w szkielecie ? Pozdrawiam

TomAdamiak
Posts: 2
Joined: Mon 10 Aug, 2015

Re: Kasmo Pabianice

Post by TomAdamiak » Mon 10 Aug, 2015

Witam,
nie chcę się wtrącać w rozmowę, ale...
budowałem domek letniskowy z tą firmą, a mój wujek większy, szkieletowy, całoroczny.
Oboje jesteśmy zadowoleni i pomijając drobne problemy wykonawcze, efekt końcowy jest bardzo pozytywny, szczególnie jeśli chodzi o detale wykończeniowe i stolarskie.
Pozdrawiam

makop
Posts: 7
Joined: Mon 04 Jun, 2012

Re: Kasmo Pabianice

Post by makop » Tue 11 Aug, 2015

:)))) a to ciekawe że wczoraj Pan założył konto na forum i tylko po to aby napisać to co Pan napisał :)) Śmiech warte !!!!!! Widzę że firma KASMO robi co może żeby podnieść swoją upadłą reputacje. No ale poczta pantoflowa jest najlepsze wieści się rozniosły. Firma absolutnie nie jest godna polecenia !!!!!

makop
Posts: 7
Joined: Mon 04 Jun, 2012

Re: Kamo Pabianice OPINIA

Post by makop » Tue 11 Aug, 2015

makop wrote:
Kaloteck wrote:Ja również nie mogę znaleźć żadnej opinii ani komentarza, choć firma jest na rynku od wielu lat (podobno) ? Ale generalnie nikt nic o nich nie wie.
witam
Ja z tą firmą budowałem dom jednym słowem MASAKRA !!!! Banda partaczy i tyle. Teraz bym nie dał zrobić im budy dla psa!! Facet na pierwszy raz robi dobre wrażenie ale nie ma pojęcia co się dzieje w jego firmie i na jego budowach. O budowaniu nie ma pojęcia !!! Wersje wydarzeń na budowie zmieniają się jak wiatr zawieję i czy chce pieniądze !!! Jak się budowaliśmy tez nie znaleźliśmy opinii na jego temat więc uznaliśmy że jest ok ale to błąd !!! Poznaliśmy parę która też u niego budowała i ma takie same zdanie jak ja, BANDA PARTACZY !!!!!!!
Pamiętajcie że to jest dom na lata i nie warto tracić czasu na pseudo firmę która sama sobie na stronie nadaje znaki jakości Q żenujące .
nikt nic nie wie bo opinie są usuwane albo jak widać na załączonym obrazku w tym wątku przy negatywnej prawdziwej opini jest ona negowana lub nagle osoba a nawet dwie rejestrują się na forum tylko po to żeby napisać że Kasmo jest ok .

TomAdamiak
Posts: 2
Joined: Mon 10 Aug, 2015

Re: Kasmo Pabianice

Post by TomAdamiak » Tue 18 Aug, 2015

Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja szanuję Pana ocenę, ale proszę uszanować też moją.

jarekz
Posts: 2
Joined: Sat 16 Jan, 2016

Re: Kasmo Pabianice

Post by jarekz » Sat 16 Jan, 2016

makop masz rację MASAKRA ta firma.Niestety tez się skusilem z nimi zbudować dom i teraz będę bujać się z nimi po sądach a w naszym kraju to trwa masakrycznie długo. Znalazłem kilku"niezadowolonych"może zrobimy to w większym gronie.Jakoś wykonania fatalna a właściciel jest miły dopóki nie zgarnięcia kasy a gwarancję można wsadzić sobie w d....mój tel 501 712 498 gdybyś chciał się dolączyc

jarekz
Posts: 2
Joined: Sat 16 Jan, 2016

Re: Kasmo Pabianice

Post by jarekz » Sat 16 Jan, 2016

:mrgreen:

Tomasz Wawer
Posts: 1
Joined: Fri 22 Nov, 2019

Re: Kasmo Pabianice

Post by Tomasz Wawer » Fri 22 Nov, 2019

Ludzie mają różne opinie, część jest prawdziwa, chyba większa fałszywa - dać upust swoim emocjom.
Budowałem dom Warszawa Wawer. Kasmo robiło mi konstrukcje dachową-148 m2. Przyjechali busem. 4 osoby. Od przedpołudnia - sprawnie - skończyli następnego dnia (niestety lunęło - nie wiem, czy daliby radę w 1 dzień). Mieli wszystko, nie było sytuacji, że coś im nagle brakowało i po składach jeździli. Nie było "piwka". Takie są fakty. Oceniam bardzo OK. Piszcie o faktach a nie o emocjach. Pozdrawiam.

ew53
Posts: 1
Joined: Mon 29 Jun, 2020

Re: Kasmo Pabianice

Post by ew53 » Mon 29 Jun, 2020

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW nabrali towaru na 30 tys i nie zapłacili !!!!!!!!!!!!!Krzysztof i kasmo nie jest rzetelną firmą, ludziom za pracę też nie zapłacili ....przykre



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”