Czy ktoś budował z firmą HERMAX z Włodzimierzowa (Sulejow)?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
cieslak111
Posts: 1
Joined: Mon 15 Feb, 2010

Czy ktoś budował z firmą HERMAX z Włodzimierzowa (Sulejow)?

Post by cieslak111 » Mon 15 Feb, 2010

Witam,
Nie znalazłem na forum żadnych informacji (nie wykluczam, że źle szukałem) o tej firmie a zainteresowany jestem tylko dlatego, że znajdują się blisko mojej okolicy. Czy ktoś miał doświadczenie z ta firmą? Adres strony: www.hermax.info
Jesteśmy na etapie szukania wykonawcy naszego wymarzonego domu i nie ukrywam, że przerażony jestem opiniami o niektorych firmach. Mam spory mętlik w głowie! Dla większości z nas - inwestorow, budowa wymarzonego domu to jednak olbrzymie pieniądze i każdy z nas za wszelką cenę stara się unikać problemow.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelkie rady i pomoc w wyborze odpowiedniego wykonawcy domku o powierzchni użytkowej do 120m2 w technologi szkieltowej
Z gory dziękuję: Kasia i Krzysztof Cieślak - Radomsko


mehanizator
Posts: 1
Joined: Sat 20 Feb, 2010

Post by mehanizator » Sat 20 Feb, 2010

Witam!
Firma Hermax wykonała szkielet mego domu. Szybko i solidnie .Doświadczenie jak najbardziej pozytywne. Polecić mogę ich z czystym sumieniem. KAŻDEMU.
pozdrawiam Marcin R.

lvii
Posts: 2
Joined: Sat 19 May, 2012

Czy ktoś budował z firmą HERMAX z Włodzimierzowa (Sulejow)?

Post by lvii » Tue 22 May, 2012

Podbijam pytanie. Minęły już dwa lata od tego postu, ale sama jestem zainteresowana opiniami na temat tej firmy. Czy ktoś z Państwa budował z firmą Hermax. Jakieś realizacje w woj. łódzkim?

sosna_92
Posts: 3
Joined: Mon 16 Oct, 2017

Re: Czy ktoś budował z firmą HERMAX z Włodzimierzowa (Sulejow)?

Post by sosna_92 » Mon 16 Oct, 2017

Wypowie się ktoś? Prosiłbym również o jakieś opinie.

zbiegusek
Posts: 285
Joined: Thu 27 Apr, 2017

Re: Czy ktoś budował z firmą HERMAX z Włodzimierzowa (Sulejow)?

Post by zbiegusek » Mon 16 Oct, 2017

No właśnie to forum jest o tyle dziwne, że jak człowiek szuka konkretnych informacji, to nie ma lub (prawie) nikt fachowo nie doradzi . Za to królują spamerzy i spamboty pozamerytoryczne. :\
Więc i ja pozwolę sobie zabrać głos, choć firmy Hermax nie znam zupełnie. Za to miałem do czynienia z firmą mLuksus, która robiła nam dach 3 lata temu i przez tydzień miałem okazję oglądać ich przy robocie. Razem z żoną byliśmy zachwyceni. A i nadal jesteśmy. :) Współwłaściciel firmy - p. Sebastian, siedział jakiś czas w hameryce, gdzie robił przy szkieletorach, a teraz buduje i robi dachy w Polsce.
Nasza opinia sprzed 3 lat: http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=78771

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Czy ktoś budował z firmą HERMAX z Włodzimierzowa (Sulejow)?

Post by Wojciech Nitka » Mon 16 Oct, 2017

To jest Forum, na którym inwestorzy wypowiadają się o swoich doświadczenia z firmami wykonawczymi i na odwrót - firmy wykonawcze mogą wypowiadać się o swoich doświadczeniach ... z inwestorami. Różnie to na budowach bywa.
Nie wszyscy inwestorzy tu zaglądają, stąd nie zawsze znajdzie się informacja na temat tej czy daj firmy. Stąd brak informacji ...
A kto ma doradzić jak z tą czy tamtą firmą nie budował ?
Warto zatem zapytać daną firmę o adresy wykonanych budów i spróbować porozmawiać z dotychczasowymi inwestorami ... Dobra opinia to najlepsza rekomendacja.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”