Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
daneex1
Posts: 2
Joined: Thu 18 Feb, 2010

Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Post by daneex1 » Fri 19 Feb, 2010

Witam szukam jakiejkolwiek informacji na temat firmy z branży budowlanej szkieletowej. Mają dobrą propozycję ale nic o nich nie wiem,,może ktoś o niej słyszał. Firma MUSTER ( http://www.domymuster.euroadres.pl/index.php?id=cennik )
Pozdrawiam wszystkich i proszę o informacje


Joasza
Posts: 1
Joined: Fri 26 Mar, 2010

Re: Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Post by Joasza » Wed 31 Mar, 2010

Ja również jestem zainteresowana opiniami:) Oferta wygląda rzetelnie i bardzo korzystnie cenowo (podobnie jaki IBUD) Proszę o pomoc:)

ata777
Posts: 1
Joined: Wed 31 Mar, 2010
Location: Sopot

Odpowiedz na zapytanie o Firmę Muster

Post by ata777 » Wed 31 Mar, 2010

Witam ja byłam z mężem w Firmie Muster i oglądaliśmy domy które mają postawione o ile dobrze pamiętam dom Muster1. Musze przyznać że domy wykonane są solidnie z bardzo dobrych materiałów czysto i schludnie.(perfekcyjnie) warto pojechać i zobaczyć na żywo. Jeżeli tylko dostaniemy kredyt to zlecimy budowę domu tej właśnie firmie Pozdrawiam Justyna
Ata77

Roman_d
Posts: 3
Joined: Wed 24 Feb, 2010

Post by Roman_d » Tue 01 Jun, 2010

Witam
Ja również przymierzam się do budowy domu z tą właśnie firmą. Prosiłbym o kontakt osoby mogące powiedzieć coś więcej o jakości wykonania i ogólnie o tej firmie.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

daneex1
Posts: 2
Joined: Thu 18 Feb, 2010

Domy Muster

Post by daneex1 » Sun 18 Jul, 2010

Witam ponownie byłem osobiście i oglądałem domy zrobione przez tą firmę i rzeczywiście wyglądają solidnie i (wykonanie ok),ale wybrałem firmę w bliższej lokalizacji mojej budowy...
pozdrawiam wszystkich :)

izablu
Posts: 2
Joined: Tue 17 May, 2011
Location: Częstochowa

Post by izablu » Wed 18 May, 2011

Witam :grin:
Firma Muster wybudwała nam dom w Częstochowie. Zaczeli stawiać pod koniec listopada a ukończyli na początku stycznia. I gdyby nie święta i trudne warunki pogodowe skończyli by dużo wcześniej. Ja z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z wysokiej jakości materiałów tak i z rzetelnej i fachowej robocizny. Polecam wszystkiem firmę Muster w 100%.

Gliwicki
Posts: 213
Joined: Mon 28 Jul, 2008
Location: Gliwice

Post by Gliwicki » Wed 18 May, 2011

Przepraszam ... Może to pytanie zabrzmi głupio ... Ale gdzie w konstrukcji tego domu jest paroizolacja? W opisie technologii jest informacja, że folia ma być, a na jednym ze zdjęć jest już osadzone okno w gołej ścianie z OSB :( Nie widać nawet by była wywinięta wiatroizolacja :roll:
Drugą rzeczą która rzuca mi się w oczy jest zastosowanie płyt OSB we wnętrzu (co jest szkodliwe z powodu sporej ilości formaldehydów zawartych w tych materiałach).
Nie sprzeczaj się z idiotami, ściągną Cie na swój poziom i pokonają doświadczeniem.

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Wed 18 May, 2011

Dołożę do ognia:
- kto daje folię paroizolacyjną w stropie między kondygnacjami?
Co zatem? Chyba tę firmę należy sobie odpuścić. Widać, że szkoda jej kasy na naukę, a przecież wystarczy kilkadziesiąt złotych ma biblię p. Wojtka.
izablu - jak Tobie wybudowali ten dom co tak chwalisz?

Firma Muster
Posts: 2
Joined: Wed 18 May, 2011
Location: Zduńska Wola

Odpowiedź dla jadowitej konkurencji Jakuba i Gliwicki

Post by Firma Muster » Wed 18 May, 2011

Panowie jeżeli nie widzicie czegoś nie mówcie, że nie ma jeżeli jest w opisie technologicznym to jest i na placu budowy inwestora . A więc że nie widać że jest wiatroizolacja wywinięta w oknach to dlatego,że jest na niej płyta osb. Dlatego żeby zasłonić piankę w oknie do obróbki płytą karton gips, pod która obowiązkowo jest wywinięta dodatkowo paroizolacja. Dodatkowo pod oknami i parapetami jest wywinięta izolacja pozioma muru Firmy Dorken.
Wszystko zgodnie z wymogami domów o konstrukcji szkieletowej.
Dlatego Pani Izablu jest zadowoloną klientką gdyż ma zrobione wszystko tak jak powinno być.
Kolejna rzeczą, którą Panowie komentujecie jest folia pomiędzy stropem, a poddaszem użytkowym. Tak jest to folia tzw ekranem aluminiowym , wysoko aktywnym, który odbija ciepło, a nie pełni do końca zadania paroizolacji.
Co do płyt OSB nie jest to płyta OSB tylko OSB eko-3 która spełnia wszystkie wymagania w budownictwie szkieletowym i nie zawiera substancji mogących zaszkodzić człowiekowi . Pod życzenie klienta, który nie chciałby płyt OSB eko-3 mamy innego rodzaju płyty do stosowania w budownictwie szkieletowym.
W razie wątpliwości proszę zapytać drogą mailową co stosujemy i w jaki sposób, a my chętnie odpowiemy.
Pozdrawiamy serdecznie konkurencję ,która próbuje w mało elegancki sposób oczerniać inne Firmy wystarczy przeczytać forum.
Pozdrawiamy Firma Muster

izablu
Posts: 2
Joined: Tue 17 May, 2011
Location: Częstochowa

Post by izablu » Thu 19 May, 2011

JaKuBa wrote:Dołożę do ognia:
- kto daje folię paroizolacyjną w stropie między kondygnacjami?
Co zatem? Chyba tę firmę należy sobie odpuścić. Widać, że szkoda jej kasy na naukę, a przecież wystarczy kilkadziesiąt złotych ma biblię p. Wojtka.
izablu - jak Tobie wybudowali ten dom co tak chwalisz?
Witam
JaKuBie jeśli tylko chcesz prześlę zdjęcia z każdego etapu budowy gdzie widać dokładnie, że jest wszystko tak jak należy. Zapraszam do Częstochowy można wszystko zobaczyć na żywo. Podaję do siebie adres mailowy i.blukacz@op.pl w razie jakich kolwiek pytań proszę pisać. Nie zgadzam się z ani jednym słowem wypowiedziany przeciw firmie Muster.
Pozdrawiam

Gliwicki
Posts: 213
Joined: Mon 28 Jul, 2008
Location: Gliwice

Re: Odpowiedź dla jadowitej konkurencji Jakuba i Gliwicki

Post by Gliwicki » Thu 19 May, 2011

Firma Muster wrote: Pozdrawiamy serdecznie konkurencję ,która próbuje w mało elegancki sposób oczerniać inne Firmy wystarczy poczytać forum.
Uważamy temat za zamknięty Pozdrawiamy Firma Muster
Proszę wybaczyć jeśli uznał Pan moje pytania (choć ja prędzej uznałbym to za wapliwości) za "jadowite". Skoro jednak pojawiła się prośba o ocenę, a Pan umożliwia na swojej stronie zobaczenie zdjęć z realizowanej przez Pana firmę inwestycji, to całkiem normalnym jest wskazywanie przez Forumowiczów obszarów budzących wątpliwości. Nie rozumiem więc Pana uniesienia. Wszak wystarczyło (tutaj proszę postawić akcent w mojej wypoowiedzi) na spokojnie udzielić odpowiedzi i udowodnić swoje racje. Jeżeli wszystko jest robione zgodnie z normami, to przecież nie stanowi to problemu ... Nieprawdaż?
A co do konkurenncji to wiem Pan ... Czy Politechnika Śląska jest Pana konkurentem?
Nie sprzeczaj się z idiotami, ściągną Cie na swój poziom i pokonają doświadczeniem.

dwronka
Posts: 394
Joined: Sun 17 May, 2009

Post by dwronka » Thu 19 May, 2011

Gliwicki wrote:Drugą rzeczą która rzuca mi się w oczy jest zastosowanie płyt OSB we wnętrzu (co jest szkodliwe z powodu sporej ilości formaldehydów zawartych w tych materiałach).
Zastanawia mnie jaki tak naprawde jest efekt stosowania takich płyt w środku. Mieszkam rok czasu i na razie żaden z użytkowników domu nie zachorowal na alergie, szkorbut, czy ptasią grypę ;)
Spano w swojej ofercie ma płyty o niskiej emisji formaldehydów. Ponizej charakterystyka płyty, która zostala zastosowana w moim domu. Producent zaleca je tażke do stosowania jako pokrycie scianek działowych - http://www.spanogroup.be/productdetails.aspx?con=412

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 19 May, 2011

Musisz zauważyć różnicę pomiędzy płytą np. OSB/3 a stosowaną przez Ciebie płytą SpanO-SB5, tj. płytą typu P5. To dwie różne płyty, produkowane na podstawie różnych norm.
Płyta OSB/3 produkowana jest według normy PN-EN 300, natomiast płyty P5 (między innymi SpanO-SB5 czy też MFP) produkowane są według normy PN-EN 312.
To dwie różne płyty, o różnych właściwościach.

paulaprzygoda
Posts: 10
Joined: Wed 15 Dec, 2010

Post by paulaprzygoda » Thu 26 May, 2011

Witam,
odświeżam temat. Czy Pan Wojciech Nitka mógłby wyrazić swoją opinię na temat firmy MUSTER? Byłam na ich stronie, ceny mają ciekawe, tylko czy jakość ich domów też jest dobra?

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Thu 26 May, 2011

Na Twoim miejscu nie zawracałbym głowy p. Wojciechowi. Będąc na forum powinieneś wiedzieć, że oficjalnie nie wypowiada się na temat firm.
A Ty chcesz z nimi budować? Nie wierzę, by za te pieniądze co pokazują można wybudować dom. Popytaj firmy, które tu się pokazują - Grzegorz Szostak, Marcin L czy roobik66. Myślę, że nawet ten ostatni, co tak się chwali że tanio buduje za te pieniądze tego nie wybuduje. Zrobisz jak zechcesz.

paulaprzygoda
Posts: 10
Joined: Wed 15 Dec, 2010

Post by paulaprzygoda » Thu 26 May, 2011

Po 1. POWINNAŚ- zdawało mi się, że mój login wskazuje na to, że jestem kobietą :-)
W tej chwili jestem na etapie poszukiwań, więc pytam o wszystko co znajdę w internecie (w wypadku kiedy nie znajdę satysfakcjonujących mnie informacji). Ja skłaniam się w stronę Promopacku ale chcę porównać jeszcze kilka firm. Co do P. Nitki, to z pewnością jest bardzo zapracowany, dlatego też po prostu poprosiłam o jego opinię, przecież jeśli nie może, to po prostu nie odpowie i tyle. Pozdrawiam serdecznie!

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Thu 26 May, 2011

Paula Przygoda czy Paula Przygoda może różnie oznaczać. Ale że jesteś Paula, albo że jesteś Paul z przygodą trudno odgadnąć także i nam. Wybacz, ale takie jest życie.
Następnym razem może warto napisać coś w stylu - p. Wojciechu - jestem blondynką o długich włosach (a może rudych), po kąpieli. Powinien jak i my zrozumieć, że "paulaprzygpda" to ślicznotka (mniej ważne ruda czy blond).

paulaprzygoda
Posts: 10
Joined: Wed 15 Dec, 2010

Post by paulaprzygoda » Thu 26 May, 2011

Panie JaKuBa, mój nick paulaprzygoda znaczy nic innego jak to, na co wygląda. Mam tylko jedną radę dla Pana- niech Pan przeanalizuje swoją myśl, zanim zacznie Pan pisać, bo ta ostatnia niestety nie miała sensu. Pomimo tego, serdecznie Pana pozdrawiam i namawiam, aby ten temat powrócił na"tory" dyskusji o firmach wykonawczych a nie dociekań na temat koloru moich włosów. :-)

zrenica
Posts: 1
Joined: Tue 01 Nov, 2011
Location: okolice Pabianic

Post by zrenica » Tue 01 Nov, 2011

Jestem klientem firmy MUSTER i napiszę krótko: nie mam żadnych powodów, aby nie pochwalić firmy. Prace wykonane zostały szybko i fachowo, a wszelkie drobne błędy, które siłą rzeczy się pojawiały, były natychmiast korygowane. Protokół odbioru podpisałem równo dwa miesiące po rozpoczęciu budowy (od 19. lipca do 19. września). Jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie udzielę odpowiedzi, a w międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojej skromnej dokumentacji fotograficznej z budowy domu:
Attachments
Clipboard01.jpg
(5.02 KiB) Downloaded 27399 times

rbg99
Posts: 2
Joined: Tue 18 Sep, 2012

Re: Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Post by rbg99 » Tue 18 Sep, 2012

daneex1 wrote:Witam szukam jakiejkolwiek informacji na temat firmy z branży budowlanej szkieletowej. Mają dobrą propozycję ale nic o nich nie wiem,,może ktoś o niej słyszał. Firma MUSTER ( http://www.domymuster.euroadres.pl/index.php?id=cennik )
NIE POLECAM FIRME MUSTER !!! - lepiej znaleźć kogos innego.

rbg99
Posts: 2
Joined: Tue 18 Sep, 2012

Post by rbg99 » Tue 18 Sep, 2012

dwronka wrote:
Gliwicki wrote:Drugą rzeczą która rzuca mi się w oczy jest zastosowanie płyt OSB we wnętrzu (co jest szkodliwe z powodu sporej ilości formaldehydów zawartych w tych materiałach).
Zastanawia mnie jaki tak naprawde jest efekt stosowania takich płyt w środku. Mieszkam rok czasu i na razie żaden z użytkowników domu nie zachorowal na alergie, szkorbut, czy ptasią grypę ;)
Spano w swojej ofercie ma płyty o niskiej emisji formaldehydów. Ponizej charakterystyka płyty, która zostala zastosowana w moim domu. Producent zaleca je tażke do stosowania jako pokrycie scianek działowych - http://www.spanogroup.be/productdetails.aspx?con=412
Plyt sie nie wklada w środku.

Firma Muster
Posts: 2
Joined: Wed 18 May, 2011
Location: Zduńska Wola

Post by Firma Muster » Fri 05 Oct, 2012

.........

_ww_
Posts: 1
Joined: Sat 03 Nov, 2012

Post by _ww_ » Sat 03 Nov, 2012

Witam
Od pol roku mieszkam w domu wybudowanym przez Muster.
Wybierajac firme spotkalem sie z przedstawicielami kilkunastu firm. Kilku nie powierzylbym nawet budowy komorki ;). Ostatecznie wybieralem sposrod firmy X i MUSTER.
Dom zostal wykonany w terminie zgodnie z umowa. Tematy ktore wynikaly po drodze udalo sie sprawnie zalatwic
Dom jest baardzo cieply. Z czystym sumieniem moge polecic ta firme, jesli ktos decyduje sie na dom w takiej technologii

Bealegnica
Posts: 1
Joined: Thu 29 Nov, 2012
Location: Legnica

Re: Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Post by Bealegnica » Thu 29 Nov, 2012

daneex1 wrote:Witam szukam jakiejkolwiek informacji na temat firmy z branży budowlanej szkieletowej. Mają dobrą propozycję ale nic o nich nie wiem,,może ktoś o niej słyszał. Firma MUSTER ( http://www.domymuster.euroadres.pl/index.php?id=cennik )
Pozdrawiam wszystkich i proszę o informacje
[shadow=indigo][/shadow]
witam!
w odpowiedzi na Twoje prośby daneex1 odpisuję:
szukaliśmy z mężem od około roku solidnej i niedrogiej firmy budujacej w systemie szkieletowym, uwagę naszą zwróciłą kusząca propozycja firmy Muster i....zaryzykowaliśmy, wcale tego nie żałujemy, firma rzetelna, służąca fachową pomocą i radami, pracująca czysto solidnie i sprawnie i o to nam chodziło...zamieszkujemy juz w naszym wymarzonym domu i wszystko jest ok, polecam gorąco, jeśli budowa to tylko z taką ekipą! :mrgreen:

Andrzej Peruga
Posts: 2
Joined: Fri 10 Jan, 2014

Post by Andrzej Peruga » Tue 14 Jan, 2014

Witam potencjalnych (wahających się) i obecnych klientów firmy Muster.
Moja inwestycja przebiegła sprawnie i co najważniejsze planowo. Muster buduje profesjonalnie i z najwyższą starannością. Nawet moja żona nie miała do czego się doczepić. Odczytuję to za ich największy sukces ;-).
Ekipa działa czysto i nie pozostawia po sobie budowlanego poligonu.
Niezdecydowanych, co do technologii pragnę przekonać, że jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieszkać latami a nie budować wiekami.
Muster rozpoczął budowę w czerwcu 2013 by w sierpniu oddać budynek pod wykończenie. Mieszkam od listopada zeszłego roku. Dom jest ciepły, suchy i cichy.
P.S. Ksawery poprzewracał drzewa w mojej okolicy a w domu nie dało się odczuć kataklizmu z oknem.
Fan Technologii

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Tue 14 Jan, 2014

ha, ha, ha ...
krypto reklma ... kto da sie nabrac ...

Andrzej Peruga
Posts: 2
Joined: Fri 10 Jan, 2014

Post by Andrzej Peruga » Wed 22 Jan, 2014

Panie Kubaty,
Gdyby to była krypto reklama, to za pewne skryłbym się pod nickiem, jak Pan to uczynił. Moje personalia są ogólnie dostępne, można je łatwo zweryfikować. Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do bezstronności mojego osądy, może bezpośrednio do mnie napisać. Do czego zresztą zachęcam.
Domyślam się, że jest Pan konkurencją firmy Muster. Pana opinia, jak sądzę, wynika z faktu, iż nie jest Pan w stanie uwierzyć, że klient może być tak wysoce usatysfakcjonowany z realizacji inwestycji. A szkoda...
Jeśli jednak jest Pan potencjalnym klientem, to zamiast marnować energię na węszenie spisku, proszę wysilić się na kontakt ze mną.
Czekam i zapraszam.
Pozdrawiam z imienia i nazwiska
Andrzej Peruga
Fan Technologii

Pani Effka
Posts: 1
Joined: Sun 13 Jul, 2014

Re: Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Post by Pani Effka » Sun 13 Jul, 2014

Do pana Andrzeja Peruga, o ile tu jeszcze zagląda - bardzo zainteresowała mnie oferta firmy MUSTER i ciekawa jestem jak mocno przekroczyliście Państwo budżet budowy zakładany przez firmę w ich materiałach promocyjnych?

Ewa

HieronimDWed
Posts: 11
Joined: Sun 08 Feb, 2015
Location: Polska

Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc MUSTER

Post by HieronimDWed » Thu 12 Feb, 2015

WITAM
PIĘKNY DOM Jestem zainteresowany budową domu z ta firmą Drevimed i chętnie zobaczyłbym ten dom na żywo, czy możemy ten dom u was zobaczyć ? Bardzo jest to dla nas ważne. proszę o odpowiedz, GORąCO pozdrawiam

barszcz biały
Posts: 5
Joined: Mon 23 Jun, 2014
Location: Trzebnica

Re: Prosiłbym bardzo pilnie o pomoc :) MUSTER

Post by barszcz biały » Fri 09 Oct, 2015

Witam,

Jakiś czas temu (4 miesiące temu) budowaliśmy z tą firmą. Dom bardzo solidnie wykonany - zamówiliśmy kompleksowe doprowadzenie do stanu deweloperskiego - co więcej - z firmą bardzo dobry kontakt. Opiszę to w ten sposób - budynek bardzo dobrze trzyma ciepło. W praktyce - niezależnie od temp zewnętrznej w środku jest 19-20 stopni, bez grzania. W całości sama firma uwinęła się w 3 miesiące, a po praktycznie 5-ciu można było się wprowadzać (wykończeniówka typu gładzi, malowania, paneli - po naszej stronie - poszła sprawnie).
Dom w z projektu gotowego Z34 DL.

Poniżej na blogu wrzuciłem jak to wyglądało:
http://barszczbialy.blogspot.com/

Pozdrawiamy.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”