Nowoczesny (nie rustykalny) dom z bali - kto zbuduje? Gdansk

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Majonez
Posts: 41
Joined: Tue 23 Sep, 2008
Location: Gdańsk

Nowoczesny (nie rustykalny) dom z bali - kto zbuduje? Gdansk

Post by Majonez » Sat 06 Mar, 2010

Witam.
Troszkę mnie tu nie było. Kryzys - czarne wizje i rzeczywistość - mam nadziejęza nami - wracam do tematu budowy domu... Nie marnowałem 1,5 roku i trochę bardziej sobie wyrobiłem pogląd... Czyli mniej więcej wiem czego chcę. Ziemia już jest. Reszta do zrobienia...
Trochę sobie sytuację utrudniam. Wydumałem sobie taki pomysł. Dom z bala - kwadratowego (klejony?) , docieplanego od wew. wełną mineralną lub drzewną, który z zewnątrz będzie baaardzo nowoczesny w bryle (nie rustykalny, podhalanski, kaszubski, mazurski) - dlaczego tak? Bo mam działkę w mieście, a wstawianie zakopiańczyka byłoby zbrodnią na krajobrazie... Poza tym moja żona nie jest wielką fanką drewna, więc muszę się postarać, żeby był możliwie nowoczesny, modernistyczny, żeby cała impreza przeszła... W środku dużo "białego" - odkryte belki tylko. :(

Dalej... Powierzchnia... Bunagalow 120-130, a jeżeli się wygeneruje jakiś kawałek poddasza (niekoniecznie) to dobijemy do 150. Garaż raczej nie... Budżet ograniczony :)
Oczywiśćie wzorem są niektóre skandynawskie realizacje. W Warszawie są przedstawicielstwa Skandynawów... Problem - metr pod klucz kosztuje ok 1000Euro... czyli bez 600.000 zl. nie podchodź... Ehhh....
Tak wygląda plus minus bryła i stylistyka, która mnie kręci... Tak na marginesie zerknijcie co KONTIO ma wwoich stronach... Palce lizać...

Image
Image
Image

No i pytanie... Kto to zrobiw w Trójmieści? Danmar - raczej nie, Sendom?.... Pomocy... No i plus minus za ile?
Pozdrawiam


User avatar
greg30
Posts: 70
Joined: Fri 01 Jun, 2007
Location: Gdansk

Post by greg30 » Fri 18 Jan, 2013

Zastanawiam się dlaczego nie DANMAR? Hmm....
Wybudwali mi ladny dom i mieszkam juz 5 rok.... nic się nie dzieje... :mrgreen: :mrgreen:
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."

Galuseeek
Posts: 2
Joined: Wed 06 Feb, 2013
Location: szczecin

Post by Galuseeek » Wed 06 Feb, 2013

nie polecam firmy danmar normalny brak słów co do ich prac.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”