kujawsko-pomorskie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
zbig
Posts: 9
Joined: Mon 27 Sep, 2004
Location: Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Post by zbig » Mon 27 Sep, 2004

Witam Panie Wojciechu
proszę o kontakt z firmą w woj. kujawsko-pomorskim (lub najbliższą), która buduje w tech. szkieletu drewnianego
dziękuję
pozdrawiam
zbig - Szkielet Samociążek pod Bydgoszczą


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 27 Sep, 2004

Kontakt wysłałem na priva.
Proszę o informacje czy jest pan zadowolony z obsługi przez wskazaną firmę.

bestus

Pomocy: kto mi pomoże

Post by bestus » Mon 06 Dec, 2004

szukam firmy, która kompleksowo pomoże postawić mi dom w stanie surowym zamkniętym

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 06 Dec, 2004

Podaj e-maila, bym mógł Ci odpowiedzieć, a także rejon w jakim zamierzasz budować; ułatwi to wskazanie lokalnej (ale wiarygodnej) firmy.

sowaZdabia
Posts: 3
Joined: Thu 17 Feb, 2011

Post by sowaZdabia » Fri 18 Feb, 2011

Panie Wojtku,
czy Pan tu jeszcze bywa?? Wiem, że nudny wątek, ale dla każdego wychodzącego z taką prośbą to sprawa priorytetowa: proszę o namiary na jakąś/jakieś godne polecenia firmy z kujawsko-pomorskiego (dom w konstrukcji szkieletowej pod klucz). Może ktoś kto otrzymał info na maila lub priva przekaże dalej... Z góry dziękuję!!!! agnieh.kra@gazeta.pl

maciejza
Posts: 1
Joined: Tue 01 Mar, 2011

Post by maciejza » Tue 01 Mar, 2011

Witam. Też jestem z województwa kujawsko-pomorskiego z okolic Torunia. Szukam firmy godnej polecenia, która postawi mi dom szkieletowy w stanie pod klucz.

lory7
Posts: 1
Joined: Sun 10 Apr, 2011

Post by lory7 » Sun 10 Apr, 2011

witam mam taki sam problem a firmy szukam 2 lata!!!(kujawsko pomorskie)

Adventure
Posts: 2
Joined: Sun 17 Apr, 2011
Location: Bydgpszcz

Post by Adventure » Mon 18 Apr, 2011

Witam Was - i również przyłączam się do prośby o namiar na zaufane/sprawdzone firmy z kujawsko-pomorskiego do postawienia szkieletu pod klucz.

jelonek40
Posts: 3
Joined: Mon 16 Jan, 2012

Post by jelonek40 » Mon 16 Jan, 2012

jak wyzej tez szukam z kuj-pomorskiego firmy budujacej domy szkieletowe najchetniej pod klucz a im dluzej szukam i czytam tym wiecejk watpliwosci i przekonanai ze masakra znalezc kogos solidnego

wojtekmaj
Posts: 18
Joined: Sat 31 Mar, 2007
Location: bydgoszcz

Post by wojtekmaj » Tue 17 Jan, 2012

jelonek40 wrote:jak wyzej tez szukam z kuj-pomorskiego firmy budujacej domy szkieletowe najchetniej pod klucz a im dluzej szukam i czytam tym wiecejk watpliwosci i przekonanai ze masakra znalezc kogos solidnego
Polecam firmę Hortus. Czytając wiadomości na tym forum stwierdziłem, że prawie pięć lat temu miałem szczęście, że trafiłem na tą firmę. Z tego co słyszałem ta firma "trzyma" do dzisiaj wysoki poziom. Swoją drogą dziwie się, że na tym forum prawie nie istnieje.

jelonek40
Posts: 3
Joined: Mon 16 Jan, 2012

Post by jelonek40 » Tue 17 Jan, 2012

wojtekmaj
a napisz cos wiecej tzn. jaki dom wybudowales? - Ilosc metrow, czy parterowy, czy plyte stawiales sam czy Hortus ? itp. Dzieki.

wojtekmaj
Posts: 18
Joined: Sat 31 Mar, 2007
Location: bydgoszcz

Post by wojtekmaj » Tue 17 Jan, 2012

Wybudował w całości Hortus jesienia 2007 roku dom Ciepły - projekt - http://www.domek.net.pl/domek/51/cieply. Stan prawie "pod klucz" .Samodzielnie tylko malowanie ścian i położenie paneli na podłogi. Współpraca przebiegała wzorowo. Jak czytam te wpisy , z ktorych większośc dotyczy nieuczciwych firm to widzę, że mialem dużo szczęścia. Mieszkam piątą zimę i jestem zadowolony. Nic złego się nie dzieje. Wszystko w porządku. Dlatego polecam tą firmę. Dla inwestora z Bydgoszczy czy okolic jest to chyba jedyna na tym terenie firma budująca tym sposobem. W okilicy jest troche zbudowanych przez nich domów. Osobiście znam dwóch klientów Hortusa i również są zadowoleni. Zreszta są chyba jedna z niewielu firm , które chwalą sie swoimi domami na stronie www. Nie mam pojęcia jak kształtują się dzisaj ceny. Pozdrawiam

katarzyna_k
Posts: 1
Joined: Fri 02 Oct, 2015

Re: kujawsko-pomorskie

Post by katarzyna_k » Fri 02 Oct, 2015

Witam serdecznie Panie Wojtku,
szukam sprawdzonej firmy budującej domy szkieletowe. Jestem z Torunia, więc interesuje mnie najbardziej firma z woj. kujawsko-pomorskiego, ewentualnie z woj. pomorskiego lub łódzkiego.
Po przeszukaniu internetu mam kilka typów:
1. Heban - Tuchola
2. Hortus - Bydgoszcz
3. Odomo - Bydgoszcz
4. Tromar - Rumia
5. Promar - Rojewo
Czy miał Pan, lub może ktoś z forumowiczów, doświadczenie z powyższymi firmami?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna

sezonowiec
Posts: 8
Joined: Thu 18 Feb, 2016

Re: kujawsko-pomorskie

Post by sezonowiec » Thu 25 Feb, 2016

generalnie miałem styczność z firmą Tom-Drew. Właściciel wydaje się być w porządku, widziałem co dotychczas robili, ale informacji w internecie o nich mało

Ajlar
Posts: 17
Joined: Thu 28 Jan, 2016

Re: kujawsko-pomorskie

Post by Ajlar » Sun 14 Aug, 2016

Hmm, jeśli chodzi o firma budowlana trójmiasto to moge polecic firme Inhaus. Dzialaja na terenie Trojmiasta, ale i rowniez wojewodztwa pomorskiego i okolicy. Wspolpracuja z duzymi deweloperami - zawsze wszystko na czas, dokladnie i konkretnie.

User avatar
eqqic
Posts: 8
Joined: Sat 09 Jan, 2016

Re: kujawsko-pomorskie

Post by eqqic » Tue 20 Sep, 2016

Konkretnej firmy nie polecę, bo sam budowalem swój dom już kilka dobrych lat temu i niestety, ale ekipa, która to robiła wyleciała do Niemiec ( znali się na rzeczy tak wiec byłem zadowolony, po kilku latach nie wychodzą żadne przykre niespodzianki).

Odsyłam jednak do katalogu wszystkich poważnych firma działających na terenie Kujawsko Pomorskiego.
Warto jest zawsze wysłać zapytanie do kilku.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”