poszukuję rzetelnej firmy z okolic Warszawy

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Sylvia
Posts: 2
Joined: Mon 27 Sep, 2004

poszukuję rzetelnej firmy z okolic Warszawy

Post by Sylvia » Mon 27 Sep, 2004

Witam!
Przymierzam się do domu w konstrukcji szkieletowej. Byłabym wdzięczna za kontakt do uczciwej firmy z południowo-zachodniej okolicy Warszawy (rejon Grodzisk Maz, Żyrardów). Zależy mi na rzetelnej i solidnej firmie która wybuduje mi dom w stanie pod klucz za przystepna cenę. Co pan sądzi o firmie "Domy i Domki" ze Słomczyna k/Konstancina(www.domyidomki.com) ?

Dziekuję

Sylvia


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 27 Sep, 2004

Swoją opinię przesłałem.

Przyjeliśmy zasadę nie omawiania wad i zalet poszczególnych firm wykonawczych na naszym Forum. Stąd na wszelkie tego typu zapytania odpowiadamy indywidualnie.

Powodzenia.

Covpol

Budownictwo szkieletowe

Post by Covpol » Mon 04 Oct, 2004

Chciałabym także prosić o podanie rzetelnych firm z województwa mazowieckiego, które zajmują się domami szkieletowymi
Co pan sądzi o firmie Damir?

Guest

Re: Budownictwo szkieletowe

Post by Guest » Mon 11 Oct, 2004

Covpol wrote:Chciałabym także prosić o podanie rzetelnych firm z województwa mazowieckiego, które zajmują się domami szkieletowymi
Co pan sądzi o firmie Damir?
Ja z takim samym pytaniem. Zastanawiam sie takze nad firma Top-bud i Budostol i za nic nie moge sie polapac dlaczego ceny pod klucz wahaja sie miedzy 1500 a 2350. Bardzo prosze o rade.
alicja_kowalska0@op.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 11 Oct, 2004

By porównać ceny metra kwadratowego budowy domu pod klucz, poszczególnych firm, trzeba dokładnie przejrzeć oferty tych firm - co one zawierają. Różnice mogą wynikać z jakości materiałów i czy jakości robót, a także, w niektórych przypadkach, wyposażenia domu.
Nie mogę ustosunkować się do ofert wymienionych tu firm - nie znam szczegółowej oferty.
Jeżeli może Pani przesłać poszczególne oferty - ustosunkujemy się do nich indywidulanie. Oferty można przesłać na mój adres e-mail'owy lub na fax 0-(58) 305-57-22.

Przy okazji - niskie ceny (1.200 zł. za metr kwadratowy pod klucz i poniżej) bezwzględnie zawierają niską jakość materiałów i niską jakość robót.

Guest

Re: Budownictwo szkieletowe

Post by Guest » Sun 23 Jan, 2005

Anonymous wrote:
Covpol wrote:Chciałabym także prosić o podanie rzetelnych firm z województwa mazowieckiego, które zajmują się domami szkieletowymi
Co pan sądzi o firmie Damir?
Ja z takim samym pytaniem. Zastanawiam sie takze nad firma Top-bud i Budostol i za nic nie moge sie polapac dlaczego ceny pod klucz wahaja sie miedzy 1500 a 2350. Bardzo prosze o rade.
alicja_kowalska0@op.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 23 Jan, 2005

Przepraszam za brak odpowiedzi. Już wysłałem i ... jak zwykle ... proszę o wrażenia z kontaktu z firmą.

rzyraf
Posts: 152
Joined: Wed 23 Feb, 2005
Contact:

ceny

Post by rzyraf » Wed 23 Feb, 2005

Przykro mi, ale nie moge się zgodzić z wystawieniem ceny 1200pln/mkw jako granicy ceny i jakosci. Budując domy od paru łądnych lat mamy czasem kleintów żadąjacych wysokiego standardu, glazury po 300PLN/mkw. kotła kondensacyjnego (też wchodzi pod klucz, prawda) a część lubi mieszkać w szałasie. Co prawda uważamy że nie ma szybko-tanio-dobrze i merca za cene syreny 104 (chcociaż moze w dobie renowacji to nie jest dobre porównanie) ale kiedy dom ma dużą powierzchnie, jest parterowy z tanim dachem, bez złoceń i marmurów to można. Nie dam sobie głowy urwać że to będzie 1200, moze 1300, ale nie 1800 czy 2000. Moze wynika to tez z tego że głównie budujemy tak jak starzy w systemie szkieletu krosnowego czyli na dużych przekrojach (post&beam)
Serdecznie pozdrawiam
Paweł Adamski



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”