Solidna firma z południa Polski

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
czeslaw_59
Posts: 3
Joined: Tue 27 Apr, 2010

Solidna firma z południa Polski

Post by czeslaw_59 » Tue 27 Apr, 2010

Witam.
Mam zamiar wybudować mały dom drewniany (Z-71D) i szukam solidnego wykonawcy z Małopolski lub Śląska, który buduje wg indywidualnych projektów. Czy możecie polecić mi taką firmę. Najlepiej ktoś, kto już wybudował i mieszka.


Gliwicki
Posts: 213
Joined: Mon 28 Jul, 2008
Location: Gliwice

Post by Gliwicki » Tue 27 Apr, 2010

Ja buduję na Śląsku (Gliwice) i mam sprawdzonego wykonawce. Co prawda nie jest ze Śląska - nie ma jednak problemu z przyjazdem na dowolną lokalizację ...
Nie sprzeczaj się z idiotami, ściągną Cie na swój poziom i pokonają doświadczeniem.

czeslaw_59
Posts: 3
Joined: Tue 27 Apr, 2010

Post by czeslaw_59 » Fri 21 May, 2010

Panie Wojciechu, niech Pan pomoże bo jakoś forumowicze się nie kwapią z odpowiedziami, a termin wyboru firmy zbliża się bardzo szybko !!!

Gliwicki
Posts: 213
Joined: Mon 28 Jul, 2008
Location: Gliwice

Post by Gliwicki » Fri 21 May, 2010

czeslaw_59 wrote:Panie Wojciechu, niech Pan pomoże bo jakoś forumowicze się nie kwapią z odpowiedziami, a termin wyboru firmy zbliża się bardzo szybko !!!
A miałeś zadzwonić ...
Tak jak powiedziałem - dobry i sprawdzony wykonawca ma wejść do mnie w sierpniu i będzie okazja zobaczenia jego pracy na żywo. Ale nic na siłę (jako powadała stara cyganka) :mrgreen:
Nie sprzeczaj się z idiotami, ściągną Cie na swój poziom i pokonają doświadczeniem.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”