Firma godna polecenia.

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
monikadm
Posts: 16
Joined: Sat 17 Dec, 2005
Location: Szczecin

Firma godna polecenia.

Post by monikadm » Wed 11 Jan, 2006

Witam Panie Wojtku,
każdego dnia czytam to forum i już ostatecznie utwierdziło mnie ono w przekonaniu, że wybierzemy dom właśnie w konstrukcji szkieletowej. Budowę chcemy zacząć w przyszłym roku a w tym kupić działkę, w związku z tym proszę Pana o pomoc - polecenie dobrej firmy do budowy takiego domu najchętniej w moim regionie, ale jeśli takiej tu nie ma to może taką która działa na terenie całego kraju.
Pozdrawiam, Monika Małecka.


kokos
Posts: 1
Joined: Mon 09 Jan, 2006
Location: szczecin

Post by kokos » Fri 13 Jan, 2006

również jesteśmy ze Szczecina, chcemy postawić dom z bali, poszukujemy info na temat firmy WAKO z okolic Koszalina
pozdrawiam, Monika

monikadm
Posts: 16
Joined: Sat 17 Dec, 2005
Location: Szczecin

Post by monikadm » Wed 25 Jan, 2006

Jakoś nie pojawia się odpowiedż na temat dobrych firm w zachodniopomorskim, czyżby ziemia zapomniana?

brel
Posts: 2
Joined: Sun 13 Aug, 2006
Location: Szczecin

Post by brel » Sun 13 Aug, 2006

Witam Panie Wojtu,
ja również jestem zainteresowany budową domu kanadyjskiego. Proszę o opinie na temat firm wykonawczych w zachodniopomorskim, te pozytywne rzecz jasna :)
Pozdrawiam, brel.

mapiweja
Posts: 11
Joined: Tue 02 Jan, 2007
Location: choszczno

Post by mapiweja » Tue 02 Jan, 2007

witam. też zamierzam budować szkielet w zachodniopomorskim w związku z tym mam pytanie do "monikadm" czy znalazłaś juz jakąś firmę jeżeli tak to na jakim etapie jest budowa a może już mieszkasz w domku?
marzena

Małgocha
Posts: 17
Joined: Tue 28 Nov, 2006

Post by Małgocha » Wed 03 Jan, 2007

Czy ktoś słyszał o firmie Eurodom, 71-771 Szczecin, ul. Rostocka 140, tel. 091 420 22 79 eurodom@home.pl,
może ktoś z nimi budował :?: ,wszystko wyglada dość wiarygodnie, ale wole się upewnić, po doświadczeniach z Drewstylem :cry:

monikadm
Posts: 16
Joined: Sat 17 Dec, 2005
Location: Szczecin

Post by monikadm » Wed 17 Jan, 2007

mapiweja wrote:witam. też zamierzam budować szkielet w zachodniopomorskim w związku z tym mam pytanie do "monikadm" czy znalazłaś juz jakąś firmę jeżeli tak to na jakim etapie jest budowa a może już mieszkasz w domku?
Witam, niestety nie znam firmy godnej polecenia, nie zbudowałam też domu i nawet nie wiem kiedy zacznę.

kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Wed 17 Jan, 2007

witam przyszłych szkieletorów i troszke sie po cichu śmieje hehe, SORY jak zaczynałem też miałem problem ze znałeżieniem firmy w szczecinie jak juz znałazłem to cena i inne ich warunki przekraczały moje mozliwości finansowe wiec postanowiłem ze mói bunkier drewniany postawie systemem gospodarczym tz. sam i przy pomocy firm i ludzi z tak zwanej łapanki ale polecanych przez innych u których oni juz wczesniej cos wykonywałi i CO MYŚLICIE UDAŁO SIĘ CZY NIE....................... JEŚLI POCIĄGNIEMY TEN WĄTEK DALEJ TO NASTAPI DALSZA CZĘŚC . POZDRAWIAM mój tele 607 206 625 jesli ktos chciałby zobaczyć bunkier koło kobylanki kier stargard szcz ze szczecina

mapiweja
Posts: 11
Joined: Tue 02 Jan, 2007
Location: choszczno

Post by mapiweja » Thu 18 Jan, 2007

witaj "kombi".
rozumiem że postawiłeś ten swój bunkierek (czemu tak o nim piszesz?),czy już w nim ieszkasz (czy to jest całoroczny?) podaj więcej szczegółów dotyczących budowy. podejrzewam że zainteresuje to pozostałych szkieletowców.
Pozdrawiam
marzena

kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Fri 19 Jan, 2007

witaj cie szkieletorzy i odrazu odpowiadam na zadane pytanie jeszcze buduje w systemie gospodarczym z ludzmi z tak zwanej łapanki ALE SPRAWDZONYMI sory nie rozpisuje sie więcej bo powielałbym moje wcześniejsze posty wystarczy poszukać poZDRAWIAM I DO DZIEŁA

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 19 Jan, 2007

kombi,
możesz założyć wątek - "jak zbudować dom, dom mieszkalny, o lekkiej konstrukcji szkieletowej systemem gospodarczym" pokazując liczne zdjęcia i szczegółowe działania w kierunku powstawania domu?
Zapraszam. Liczę, że wielu naszych Forumowiczów z wielkim zaciekawieniem będzie śledzić Twoje, bieżące, relacje z budowy domu.

kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Sat 20 Jan, 2007

witam wszystkich P. WOJTKU oczywiscie mógłbym załozyc taki watek ale po pierwsze brak czasu aby dłużej przebywać na kompie po drugie zawodowo jeżdze różnie wracam do domu a jeszcze budowa czeka ja opisujac swoje relacje zachecam przyszłych szkieletorów do budowy zresztą pan wie jak to u mnie było na początku te moje wizje itp ale to już przeszłośc teraz jestem na etapie folia płyta g-k i jeszcze wykonczeniówka bez białego montazu i uważam że jeśli ktos ma w sobie dużo zapału i mocne postanowienie to jest w stanie sam pociagnac budowe NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY JAK GO MALUJA POZDRAWIAM

arlandia
Posts: 2
Joined: Fri 12 Jun, 2009
Location: Szczecin

Post by arlandia » Mon 30 May, 2011

kombi, kombi,Witam proszę o opinię o firmie Canada System ze Szczecina, zamierzam budować dom ale chciałbym pozbierać wcześniej opinie o tej firmie . Wielkie dzięki .
Pozdrawiam

PawełB
Posts: 4
Joined: Thu 14 Jun, 2012

Post by PawełB » Fri 15 Jun, 2012

Przeglądam to forum i coraz częściej widzę zainteresowanie domkami szkieletowymi. Jeśli o mnie chodzi polecam firmę budowlaną Hana. Miałem przyjemność widzieć już gotowe domki inwestorów i sami z żoną postanowiliśmy wybudować tam domek. Dzięki nim już kilka miesięcy mamy przyjemność mieszkać "na swoim".
Firma Hana.com.pl to fachowcy, zawsze doradzą i "dopasują" dom do potrzeb klienta. Polecam!

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Fri 15 Jun, 2012

http://www.hana.com.pl/realizacje_jastarnia.html
i to uważasz za godne polecenia? Co to ma być?



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”