Tadeks Fertig Haus

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Tobi
Posts: 69
Joined: Thu 11 Jun, 2009
Location: Katowice
Contact:

Tadeks Fertig Haus

Post by Tobi » Sun 25 Sep, 2011

Poszukuję opinii na temat firmy Tadeks Fertig Haus z Przystajni (śląskie).
Tadeks


sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Tue 17 Jan, 2012

Buduję z tą firmą dom w Gliwicach. Montaż rozpoczynają 23 stycznia więc będę więcej wiedział. Na obecną chwilę chwalę dobry kontakt - właściciel często dzwoni uzgadnia decyzje o wykonaniu elementów. Dom który widziałem wykonany przez Tadeks w Przystajni, zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Mam nadzieję że nie zawiodę się.
Pozdrawiam
Mariusz

Tobi
Posts: 69
Joined: Thu 11 Jun, 2009
Location: Katowice
Contact:

Post by Tobi » Thu 19 Jan, 2012

OK, mam nadzieję, że będzie fotorelacja na forum. :)

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Tue 24 Jan, 2012

zaczęło się transport dojechał i pierwsze dwa tiry do montażu.
Attachments
foto 1.JPG
foto2.JPG
przygotowania do montażu

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Tue 24 Jan, 2012

I pierwsza ściana....
Attachments
foto3.JPG

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Fri 27 Jan, 2012

Dalsze postępy.... kolejność odwrotna... no ale cóż ... miłego oglądania.
Attachments
sciany.JPG
sciany 2.JPG
srodek .JPG
srodek strop.JPG
strop.JPG
etap2.JPG

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Sat 28 Jan, 2012

a teraz poddasze dzień trzeci.
Attachments
poddasze3.JPG
poddasze 2.JPG
szczyt.JPG

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Wed 01 Feb, 2012

Mimo mrozu praca wre.
Attachments
podbitki.jpg

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Sun 26 Feb, 2012

po chwili przerwy uzupełniam fotki.
Attachments
front.JPG
południowa.JPG
wschodnia.JPG
zachodnia.JPG

Michał B
Posts: 6
Joined: Mon 19 Mar, 2012

Post by Michał B » Tue 10 Apr, 2012

Witam,
Widzę, że budujecie dom w Gliwicach. Czy była by możliwość spotkania się na budowie, ponieważ również rozważam budowę z tą firmą ???

sirmario
Posts: 10
Joined: Wed 04 May, 2011
Location: Gliwice

Post by sirmario » Sun 08 Jul, 2012

Witam,
Cierpimy na chroniczny brak czasu więc rzadko tu zaglądamy - wiadomo - budowa.
Odnośnie mojej inwestycji to muszę przyhamować ze swoim optymizmem gdyż dom nadal jest w trakcie realizacji umowy i zauważam kilka niepokojących mnie spraw. Postaram się je opisać o ile znajdą potwierdzenie w opiniach niezależnych specjalistów. Poki co lekki niesmak - i oczekiwanie co będzie dalej.
Pozdrawiam i życzę rozważnych wyborów.
PS
Jeżeli chodzi o możliwość spotkania to zapraszam na PW zawsze chętnie czas poświęcę.

Inwestor77
Posts: 2
Joined: Wed 30 Mar, 2016

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Inwestor77 » Wed 30 Mar, 2016

Tobi wrote:Poszukuję opinii na temat firmy Tadeks Fertig Haus z Przystajni (śląskie).
Tadeks
TRAGEDIA wlasnie jestesmy w trakcie budowy i utraty zdrowia psychicznego !!!!!!!!

Inwestor77
Posts: 2
Joined: Wed 30 Mar, 2016

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Inwestor77 » Wed 30 Mar, 2016

TRAGEDIA !!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Wojciech Nitka » Wed 30 Mar, 2016

Inwestror77,
może się przedstawisz z imienia i nazwiska, by uwiarygodnić swoje oszczerstwa względem firmy Tadeks.
Inaczej nikt Twoich wpisów nie powinien traktować poważnie.
Łatwo rzucać oszczerstwa, chowając się pod nick'em.
Mniej odwagę przedstawić się i opisać Twoje problemy.

Majer12
Posts: 1
Joined: Fri 10 Jun, 2016

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Majer12 » Fri 10 Jun, 2016

Witam.

Nasza budowa z firmą Tadeks właśnie dobiegła końca, wszystko poszło dobrze bez większych problemów. Wybraliśmy ich ponieważ nasi znajomi kilka lat temu stawiali swój dom z tą właśnie firmą i cały czas są zadowoleni. Owszem budowa nie jest prostą sprawą, ale wszystko rozwiązywane było na bieżąco. Dom wyszedł tak jak sobie tego życzyliśmy.
Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić.

Misza
Posts: 1
Joined: Tue 06 Sep, 2016

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Misza » Tue 06 Sep, 2016

Szkielet mnie fascynuje od dawna, ma w sobie coś co mnie przyciąga. Prefabrykat, bo budowanie szkieletu na placu budowy nie jest już dla mnie takie oczywiste. Siedziałem i badałem intensywnie temat dobrych parę miesięcy. Wykonawców też przebadałem, analiza dosyć szczegółowa. Ostateczna decyzja zapadła na Tadeks Fertig Haus. Dlaczego właśnie ta firma? Powodów było kilka, ale nie będę się o tym rozpisywał bo to moje osobiste spostrzeżenia. Kontakt z firmą przez cały czas naprawdę dobry, we wszystkim można się dogadać. Kontaktujemy się na bieżąco co jest dla mnie istotne z tego względu, że budowa odbywa się na odległość. Ekipa trzyma się założeń projektowych w każdym detalu. Wiedza i doświadczenie Pana Tadeusza nieocenione. Pozostały jeszcze drobne wykończenia ale wykonanie domu wzbudza nasze zadowolenie.

Debby
Posts: 2
Joined: Fri 31 Oct, 2014

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Debby » Wed 29 Mar, 2017

Inwestor77 wrote:TRAGEDIA !!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!
Dziwne, bo właśnie zakończyli naszą budowę i mamy o tej firmie jak najlepsze zdanie.

Karro
Posts: 1
Joined: Thu 29 Mar, 2018

Re: Tadeks Fertig Haus

Post by Karro » Fri 30 Mar, 2018

Misza wrote:Szkielet mnie fascynuje od dawna, ma w sobie coś co mnie przyciąga. Prefabrykat, bo budowanie szkieletu na placu budowy nie jest już dla mnie takie oczywiste. Siedziałem i badałem intensywnie temat dobrych parę miesięcy. Wykonawców też przebadałem, analiza dosyć szczegółowa. Ostateczna decyzja zapadła na Tadeks Fertig Haus. Dlaczego właśnie ta firma? Powodów było kilka, ale nie będę się o tym rozpisywał bo to moje osobiste spostrzeżenia. Kontakt z firmą przez cały czas naprawdę dobry, we wszystkim można się dogadać. Kontaktujemy się na bieżąco co jest dla mnie istotne z tego względu, że budowa odbywa się na odległość. Ekipa trzyma się założeń projektowych w każdym detalu. Wiedza i doświadczenie Pana Tadeusza nieocenione. Pozostały jeszcze drobne wykończenia ale wykonanie domu wzbudza nasze zadowolenie.
Witam,
Widzę że współpracowała Pan z firmą Tadeks. Sama też zdecydowałam się na budowę z tą samą firmą i podpisałam umowę w lipcu 2016, ale niestety pomimo uiszczenia wpłat, jak dotychczas firma nie przystąpiła do produkcji motywując to brakiem zaakceptowania dokumentacji technicznej, pomimo ze kazdy rzut poszczegolnych rysunkow zatwierdzalam na mailu bezposrednio do konstruktora firmy.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że poniższe pytanie może wydawać się dziwne ale jest dla mnie bardzo istotne by zdobyć obiektywny punkt widzenia w tej sprawie.

Dlatego zwracam się z pytaniem czy w Pana przypadku, projekt konstrukcyjny przygotowany do produkcji elementów zawierał rzuty dachu i stropu, czy tylko rzuty pięter i wizualizacje budynku?

W jaki sposób potwierdzona została przez Pana ostateczna akceptacja dokumentacji technicznej przed przystąpieniem do produkcji? Czy było to w formie formalnego i pisemnego oświadczenie, czy wystarczyło drogą e-mailową potwierdzenie poszczególnych rysunków?



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”