List otwarty firmy Perfekko do Wojciecha Nitki

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Locked
Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

List otwarty firmy Perfekko do Wojciecha Nitki

Post by Wojciech Nitka » Sat 05 Nov, 2011

Poniżej zamieszczam list otwarty jaki otrzymałem od prezesa firmy Perfekko p. Adama Kleczkowskiego.
Ponieważ jest to list otwarty warto by Forowicze, a także ewentualni przyszli klienci firmy Perfekko zapoznali się z jego treścią i ... wyciągnęli wnioski z tego listu.

03 listopad 2011 r.
LIST OTWARTY DO PANA PREZESA WOJCIECHA NITKI
www.szkielet.com.pl, www.budujzdrewna.pl
Centrum Budownictwa Drewnianego, ul. Grunwaldzka 76/78, lok. 212, 80-244 Gdańsk

Szanowny Pan Prezes Wojciech Nitka,
W nawiązaniu do mojego pisma z dnia 16 sierpnia 2011 r., w związku z zupełnym Pana brakiem reakcji i dalszym promowaniem na prowadzonym przez Pana forum internetowym bezpodstawnych pomówień kierowanych w sposób zupełnie nieuzasadniony pod adresem moim oraz zarządzanych przeze mnie spółek, zmusza mnie Pan do wszczęcia wszelkich możliwych czynności prawnych, odpowiednich do zaistniałej sytuacji.

Wyrażam głębokie ubolewanie w odniesieniu do postawy, którą Pan reprezentuje i przyznaję, że trudno mi pojąć Pańskie całkowicie nieetyczne i niemoralne działania.

Przez okres kilku ostatnich miesięcy podejmowane przeze mnie czynności były mocno wyważone w nadziei, iż przemyśli Pan swoje postępowanie – jednak tak się nie stało, czym daje Pan dowód na działanie celowe prowadzone z premedytacją przeciwko mnie i przeciwko prowadzonym przeze mnie spółkom.

Pozostaje mi przypuszczać, iż Pana działania są działaniami mającymi na celu zwalczanie konkurencji niezrzeszonej w Pana Stowarzyszeniu, czego nie będę komentował w żaden sposób, a poddam jedynie dalszej uwadze odpowiednim instytucjom - ponieważ krzywdzi Pan w swoich działaniach nie tylko już mnie i prowadzone przeze mnie spółki, ale zdecydowanie szersze grono firm i osób prywatnych.

Na zakończenie pragnę powiedzieć, iż Pana zawziętość i prezentowane stanowisko powodują, że stracił Pan więcej niż może sobie wyobrazić, nie tylko w moich oczach, ale i w opinii wielu osób i instytucji branżowych i biznesowych.

Z poważaniem;
Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.

Do wiadomości:
- Gorzkiewicz i Buczkowski Adwokaci; Pan Adwokat Przemysław Buczkowski
- UOKIK; Pani Prezes Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel
- EBEN POLSKA; Pan Prezes prof. Jacek Sójka
- SES; Pani Prezes Elżbieta Laskowska
- PSBD; Pan Prezes Adam Szewczyk
- ESOS; Pan Prezes dr Jerzy Walosik
- SEP; Pan Prezes Mieczysław Twaróg
- SOOIPP; Pan Prezes dr Krzysztof B. Matusiak
- PSBE; Pan Prezydent Rafał Schurma
- PIPHB; Pan Prezes Andrzej Królicki
- PIGPD; Pan Prezydent Sławomir Wrochna
- ITB; Pan Dyrektor Marek Kaproń
- BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o; Pan Prezes Jarosław Jurak
- UNIBEP S.A.; Pan Prezes Jan Mikołuszko
- Biura Nieruchomości współpracujące z Perfekko Polska sp. z o.o.


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 05 Nov, 2011

List otwarty dotyczy nie usunięcia wątków:
- Firma Perfekko z Warszawy - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... ght=#18955
- Perfekko - Dom Tradycyjny - przestrzegam - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... ght=#21648
- Arte Bud sp. z o.o. w Warszawie - Perfekko - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... ght=#23792

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 05 Nov, 2011

Ciekawe, dlaczego Zarząd Perfekko poniższego oświadczenia nie zamieścił na stronach tutejszego Forum, a w wielu innych miejscach w Internecie?
Poniższa kopia pochodzi ze strony - http://old.cohabitat.net/mybb//showthre ... 3&pid=6931

Warszawa, 15-07-2011 r.
Szanowni Klienci oraz Firmy Współpracujące,

Informujemy, że na dzień dzisiejszy jedynie portal internetowy http://www.szkielet.com.pl w dziale "forum" nadal utrzymuje wypowiedzi osób, które w kłamliwy, obraźliwy i znieważający sposób od dłuższego czasu próbują zaszkodzić naszym spółkom. Wypowiedzi zamieszczane na innych portalach internetowych zostały przez administratorów tych portali usunięte na wniosek reprezentujących nasze spółki zawodowych pełnomocników. Negatywne opinie utrzymywane na portalu http://www.szkielet.com.pl dotyczące spółek Perfekko Polska sp. z o.o. oraz Arte Bud sp. z o.o. nie mają absolutnie również żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, a są działaniami celowymi wymierzonymi przeciwko naszym spółkom.
Zarząd naszych spółek tj. Perfekko Polska sp. z o.o. oraz Arte Bud sp. z o.o. oraz zawodowi pełnomocnicy występowali niejednokrotnie do Pana Wojciecha Nitki (moderatora forum http://www.szkielet.com.pl) o usunięcie szkodzących i nieprawdziwych wątków i ostatecznie jeżeli wystąpienia te nie zostaną uwzględnione zmuszeni będziemy podejmować dalsze zdecydowane czynności prawne.
Na obecną chwilę zatrudniona przez nasze spółki kancelaria adwokacka wspólnie z zarządem naszych spółek prowadzi dalsze czynności przygotowawcze przedprocesowe i dlatego też, w przypadku jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek istotne informacje w powyższej sprawie, czy jakąkolwiek wiedzę, bardzo prosimy o kontakt pod numerem: 698.951.900 lub e-mail: info@perfekko.com.
Liczymy na pomoc w uzyskaniu wszelkich istotnych informacji, które mogły by mieć znaczenie w opisanej sprawie. Bardzo dziękujemy za każdą pomoc.
Z poważaniem,
Sekretariat Zarządu Perfekko Polska sp. z o.o. & Arte Bud sp. z o.o.

DABEKO
Posts: 168
Joined: Mon 22 Nov, 2010

Post by DABEKO » Sun 06 Nov, 2011

A ja wlasnie odebralem maila z linkiem do tego tematu. Co to za polityka? Naganianie przez firme zeby kazdy zobaczyl temat?
phi

krzych03
Posts: 14
Joined: Wed 28 Jan, 2009

Post by krzych03 » Sun 06 Nov, 2011

Witam
Informacja ta przeznaczona jest do p.Kleczewskiego prezesa firmy Perfekko Polska sp z o.o. i dotyczy watkow:
- Firma Perfekko z Warszawy - http://www.szkielet.pl/fo...ighlight=#18955
- Perfekko - Dom Tradycyjny - przestrzegam - http://www.szkielet.pl/fo...ighlight=#21648.
Z moich informacji wynika, ze jest Pan prezesem spolki Perfekko Polska sp.z o.o. powstalej w grudniu 2010, a wpisy dotyczace w/w watkow zostaly zamieszczone na tym forum miedzy styczniem a lipcem 2010 i w zaden sposob nie dotycza sie Panskiej "nowej " spolki. Zakladajac nowa spolke wykorzystal Pan slowo Perfekko w nazwie swojej firmy, wiedzac o watkach zamieszczonych na tym forum. Otrzymalem od Panskiego adwokata pismo z zadaniem usuniecia w/w wpisow i zamieszczenia przeprosin dotyczacych Panskiej "nowej" spolki i otrzymal On ta sama odpowiedz.
Tak wiec zakladajac nastepnym razem kolejna spolke prosze przemyslec dobrze nazwe nowej, poniewaz moze to doprowadzic do takich wlasnie sytuacji jak ta wyzej opisana.
I prosze nie obwiniac za te sytuacje calego swiata, tylko spojrzec w lustro i tam znajdzie Pan odpowiedz.
Pozdrawiam
" ...niejaki Krzysztof Rothe...."

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

AdamD wrote:A do Jarka czemu nie wysłał ?! :mrgreen:
Nie wysłałem, ponieważ nie wiem kogo ma Pan na myśli. Proszę o uzupełnienie wypowiedzi.
Z góry bardzo Panu dziękuję. Pozdrawiam, Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.
www.perfekko.com
698951900

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

AdamD wrote:To na innych forach też pisali źle i ich uciszyli. Widać te firmy źle budują, biorą kasę a potem płaczą i obstawiają się adwokatami - tępić takich z całą stanowczością.
I jeszcze kanalie proszą o donosy - a jaka gratyfikacja - to pytanie do Zarządu tych firm choć to pewnie ci sami panowie.
Szanowny Panie,
wyciąga Pan mylne wnioski i spostrzeżenia. Bardzo Pana proszę o kontakt telefoniczny pod moim numerem 698951900. Umówimy się na pokazanie naszych budów i wtedy będzie mógł Szanowny Pan wyrobić sobie opinie na temat jak budujemy. Co do Pańskiego pytania o gratyfikację, również udzielę Panu wyczerpujących informacji. Jestem otwarty na każdą rozmowę i o ile zdecyduje się Pan do mnie zatelefonować postaram się udzielić Panu rzetelnych i wyczerpujących informacji by poznał Pan fakty i nie musiał się domyślać.
Zapraszam Pana do kontaktu.
Z poważaniem, Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.
www.perfekko.com
698951900

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

AdamD wrote:Czyli kolejne firmy a raczej holding który został opisany przez niezadowolonych klientów a prezes się ciska i sądem grozi - fabuła jak z TV znanej partii, nie mamy racji ale pozwiemy do sądu bo o nas dobrze albo wcale (patrz wypowiedź "spieprzaj dziadu").
A swoją drogą po co komu aż 3 firmy budowlane ?!?!
Witam Szanownego Pana ponownie,
otóż jak do tej pory mamy to szczęście ( odpukać), że nie mamy żadnego Klienta nie zadowolonego.
Odpowiadając na Pana pytanie nie posiadam trzech firm budowlanych. Firmy są dwie o zupełnie odmiennych profilach działania.Jeżeli chciałby Pan widzieć dlaczego, bardzo proszę o telefon.
Serdecznie Pana Pozdrawiam,
Adam Kleczewski
698951900

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

krzych03 wrote:Witam
Informacja ta przeznaczona jest do p.Kleczewskiego prezesa firmy Perfekko Polska sp z o.o. i dotyczy watkow:
- Firma Perfekko z Warszawy - http://www.szkielet.pl/fo...ighlight=#18955
- Perfekko - Dom Tradycyjny - przestrzegam - http://www.szkielet.pl/fo...ighlight=#21648.
Z moich informacji wynika, ze jest Pan prezesem spolki Perfekko Polska sp.z o.o. powstalej w grudniu 2010, a wpisy dotyczace w/w watkow zostaly zamieszczone na tym forum miedzy styczniem a lipcem 2010 i w zaden sposob nie dotycza sie Panskiej "nowej " spolki. Zakladajac nowa spolke wykorzystal Pan slowo Perfekko w nazwie swojej firmy, wiedzac o watkach zamieszczonych na tym forum. Otrzymalem od Panskiego adwokata pismo z zadaniem usuniecia w/w wpisow i zamieszczenia przeprosin dotyczacych Panskiej "nowej" spolki i otrzymal On ta sama odpowiedz.
Tak wiec zakladajac nastepnym razem kolejna spolke prosze przemyslec dobrze nazwe nowej, poniewaz moze to doprowadzic do takich wlasnie sytuacji jak ta wyzej opisana.
I prosze nie obwiniac za te sytuacje calego swiata, tylko spojrzec w lustro i tam znajdzie Pan odpowiedz.
Pozdrawiam
" ...niejaki Krzysztof Rothe...."
Dzień Dobry Panu,
w swych wątkach ustalił Pan tytuł " Firma Perfekko z Warszawy". Nie mam nic przeciwko temu co Szanowny Pan pisze, natomiast faktem jest, że nie miał Pan nigdy do czynienia z firmą Perfekko z Warszawy.
Pana wykonawcą była firma Dom Tradycyjny z Warszawy i miło by było aby podawane przez Pana informacje były prawdziwe i rzetelne. Co do innych Pana wypowiedzi co do mojej osoby pozwolę sobie ich nie komentować na forum, a wszystkich zainteresowanych odsyłam do KRS i zapraszam do kontaktu bezpośredniego.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,
Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.
www.perfekko.com
698951900


P.S. Bardzo Panu dziękuję za udzielone rady.

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

Wojciech Nitka wrote:Ciekawe, dlaczego Zarząd Perfekko poniższego oświadczenia nie zamieścił na stronach tutejszego Forum, a w wielu innych miejscach w Internecie?
Poniższa kopia pochodzi ze strony - http://old.cohabitat.net/mybb//showthre ... 3&pid=6931

Warszawa, 15-07-2011 r.
Szanowni Klienci oraz Firmy Współpracujące,

Informujemy, że na dzień dzisiejszy jedynie portal internetowy http://www.szkielet.com.pl w dziale "forum" nadal utrzymuje wypowiedzi osób, które w kłamliwy, obraźliwy i znieważający sposób od dłuższego czasu próbują zaszkodzić naszym spółkom. Wypowiedzi zamieszczane na innych portalach internetowych zostały przez administratorów tych portali usunięte na wniosek reprezentujących nasze spółki zawodowych pełnomocników. Negatywne opinie utrzymywane na portalu http://www.szkielet.com.pl dotyczące spółek Perfekko Polska sp. z o.o. oraz Arte Bud sp. z o.o. nie mają absolutnie również żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, a są działaniami celowymi wymierzonymi przeciwko naszym spółkom.
Zarząd naszych spółek tj. Perfekko Polska sp. z o.o. oraz Arte Bud sp. z o.o. oraz zawodowi pełnomocnicy występowali niejednokrotnie do Pana Wojciecha Nitki (moderatora forum http://www.szkielet.com.pl) o usunięcie szkodzących i nieprawdziwych wątków i ostatecznie jeżeli wystąpienia te nie zostaną uwzględnione zmuszeni będziemy podejmować dalsze zdecydowane czynności prawne.
Na obecną chwilę zatrudniona przez nasze spółki kancelaria adwokacka wspólnie z zarządem naszych spółek prowadzi dalsze czynności przygotowawcze przedprocesowe i dlatego też, w przypadku jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek istotne informacje w powyższej sprawie, czy jakąkolwiek wiedzę, bardzo prosimy o kontakt pod numerem: 698.951.900 lub e-mail: info@perfekko.com.
Liczymy na pomoc w uzyskaniu wszelkich istotnych informacji, które mogły by mieć znaczenie w opisanej sprawie. Bardzo dziękujemy za każdą pomoc.
Z poważaniem,
Sekretariat Zarządu Perfekko Polska sp. z o.o. & Arte Bud sp. z o.o.
Dzień Dobry Panu,
odpowiadając na Pana pytanie - nie mogłem zamieszczać żadnych naszych oświadczeń przez długi czas na Pana forum ponieważ zablokował Szanowny Pan wątki.
Mam nadzieję, że moje dzisiejsze odpowiedzi nie znikną z Pana forum.
Z poważaniem,
Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.
www.perfekko.com
698951900

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Nov, 2011

Usunąłem, po Perfekko, ten śmietnik.

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

AdamD wrote:Ale śmietnik się robi, mniejszych literek się nie dało ?!?!
Witam Pana ponownie,
proszę mnie za to nie winić.
Jeżeli już uzyskałem w końcu możliwość i zdecydowałem się odpowiedzieć na forum Pana Nitki to staram się wypowiadać wyraźnie.Przypuszczam jednak, że moje odpowiedzi nie będą tu zbyt długo.
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do zapoznania z naszą ofertą.
Serdecznie Pozdrawiam,
Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.
698951900

www.perfekko.com

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

Wojciech Nitka wrote:Usunąłem, po Perfekko, ten śmietnik.
Proszę ?

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Nov, 2011

Szanowny Panie,
po raz kolejny próbuje Pan wprowadzać mnie i Forowiczów w błąd. Wątki na temat wymienianych tu firm nigdy nie były nie tylko nie blokowane, ale także nie usuwane. Wątki te bowiem będą służyły jako dowody w sprawie.

A tak przy okazji - dlaczego ukywa się Pan pod nickami - AdamK, ArteBud i co najlepsze - pod nickiem projektstart - niby zadowolonym klientem firmy Arte Bud?

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

Wojciech Nitka wrote:Szanowny Panie,
po raz kolejny próbuje Pan wprowadzać mnie i Forowiczów w błąd. Wątki na temat wymienianych tu firm nigdy nie były nie tylko nie blokowane, ale także nie usuwane. Wątki te bowiem będą służyły jako dowody w sprawie.

A tak przy okazji - dlaczego ukywa się Pan pod nickami - AdamK, ArteBud i co najlepsze - pod nickiem projektstart - niby zadowolonym klientem firmy Arte Bud?
Szanowny Panie,
ja się ukrywam ? Pod każdą wypowiedzią jestem podpisany z imienia i nazwiska.
Czyta Pan chyba trochę nieuważnie. Dobrze, że wątki będą dowodem w sprawie, bowiem dowiemy się kto kogo i dlaczego stara się wprowadzać w błąd. Mam nadzieję, że tym razem nie usunie Pan moich wątków i doczekają one sprawy sądowej w pełnym wydaniu.Na wszelki wypadek pozwoliłem sobie wykonać kopię.
Z poważaniem,
Adam Kleczewski
698951900
www.perfekko.com

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Nov, 2011

AdamK wrote:Jeżeli już uzyskałem w końcu możliwość i zdecydowałem się odpowiedzieć na forum Pana Nitki to staram się wypowiadać wyraźnie.
Jak widać powyżej wypowiadał się Pan na tym Forum. Może nie jako AdamK - dziś zarejestrowany, ale jako ArteBud i jako projektstart. Proszę zatem nie pisać bzdur i nie wprowadzać Forowiczów w błąd, gdyż sam się Pan ośmiesza, a tym samym wydaje taką a nie inną opinię o firmie Perfekko i zarządzającą tą firmą kadrą.
Pozdrawiam.

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

AdamD wrote:I znów wałkowany jest jeden wątek nic nie wnoszący do prawy budownictwa drewnianego.
Jeśli prawdą jest że sam wykonawca pisze jako zadowolony inwestor bo prawdziwi inwestorzy są nie zadowoleni to już kpina.
Już jedna firma zagoniła pracowników do pisania "dobrych postów" a tu proszę sam Prezes fabrykuje opinię o swojej firmie.
To się nadaje do HDw3D
Witam Pana raz jeszcze,
zakłada Pan że to prawda? Zapraszam Pana do kontaktu bezpośredniego - tak będzie wiarygodniej.
Zobaczy Pan też jaka jest rzeczywistość nie wirtualna, ale ta na jawie. Będzie miał Pan możliwość
na weryfikację, bez kierowania się wirtualnymi opiniami i wyrobi Pan sobie zdanie na podstawie faktów a nie pomówień.
Pozdrawiam Serdecznie,
Adam Kleczewski
www.perfekko.com
698951900

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Nov, 2011

AdamD wrote:Święta racja Panie Wojtku. Temat uważam do zamknięcia.
I zamykam.



Locked

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”