Wojciech Nitka - moje uwagi

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Locked
Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Wojciech Nitka - moje uwagi

Post by Wojciech Nitka » Mon 09 Oct, 2006

Inwestorzy o firmach wykonawczych - to Forum, na którym Iinwestorzy mogą wypowiedzieć swoje opinie dotyczące poszczególnych firm wykonawczych.

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wpisy użytkowników Forum dotyczące działalności firm wykonawczych. Wpisy są tylko i wyłącznie opinią wydawaną przez użytkowników Forum.

Zapraszam - mile widziane opinie pochlebne dla firm, również mile widziane krytyczne uwagi w stosunku dla poszczególnych firm.

Na tym Forum nie będą udzielane przez administratora informacje dotyczące rzetelnych i wiarygodnych firm. To Forum ma służyć TYLKO i WYŁĄCZNIE wymianie doświadczeń przez Inwestorów.


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Komentarze n/t firm wykonawczych, są prywatnymi opiniami

Post by Wojciech Nitka » Wed 04 Jan, 2012

Publikowane, na niniejszym Forum, komentarze dotyczące działalności firm wykonawczych, są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Administrator Forum - Centrum Budownictwa Drewnianego - nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii przedstawianych na tym Forum.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Wojciech Nitka - moje uwagi

Post by Wojciech Nitka » Tue 25 Jul, 2017

–Astroturfing, czyli kupowanie pochlebnych opinii, jest zjawiskiem coraz częściej spotykanym na polskim rynku. W internecie roi się od ofert różnych przedsiębiorców, którzy chcą w ten sposób świadczyć swoje usługi. Takie działanie może być kwalifikowane jako nieuczciwa praktyka rynkowa. Wynika to wprost z przepisów ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym
Warto poczytać -
http://www.drewno.pl/artykuly/10913,fir ... arane.html


Locked

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”