Opinia o systemdom.eu Artur Politowski z Łomży

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
aqualopetak
Posts: 3
Joined: Mon 16 Apr, 2012

Opinia o systemdom.eu Artur Politowski z Łomży

Post by aqualopetak » Mon 16 Apr, 2012

Witam.
Planuję budowę z firmą systemdom.eu. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć jakiejkolwiek opinii na temat tej firmy. Czy ktoś o niej słyszał/budował z nią? Czy jest to fachowa firma? Proszę uprzejmie o wasze opinie jeśli mieliście styczność z tą firmą.
Pozdrawiam
Piotr


aqualopetak
Posts: 3
Joined: Mon 16 Apr, 2012

Post by aqualopetak » Tue 17 Apr, 2012

Nikt nie miał z nimi styczności? Czy to możliwe, że to firma krzak?

zbyniot
Posts: 5
Joined: Sun 05 Dec, 2010

Post by zbyniot » Fri 20 Apr, 2012

Też jestem zainteresowany opinią o tej firmie, może po zdjęciach z realizacji macie jakieś sugestie co do poprawności stosowanych przez firmę rozwiązań.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Sun 22 Apr, 2012

Łomża... nie bylem ale piłem :wink:
Z bylymi inwestorami sie skontaktuj to jedyna skuteczna metoda weryfikacji firmy...

tadkowalski
Posts: 1
Joined: Mon 28 May, 2012

Post by tadkowalski » Mon 28 May, 2012

witam
Rok temu zakończyłem współpracę z firmą systemdom i jestem zadowolony. Wszystko sprawnie, bez problemów. Poleciłem znajomym i również rozpoczęli budowę

zbyniot
Posts: 5
Joined: Sun 05 Dec, 2010

Post by zbyniot » Mon 28 May, 2012

A może Pan podać więcej informacji o budowie (gdzie , jak długo, jaki projekt itp) może ma Pan jakieś zdjęcia z budowy, chętnie obejrzę.

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Tue 12 Jun, 2012

Witam! My z tą firmą rozpoczęliśmy budowę domu 12.09.2011 r. , a mianowicie z firmą o nazwie NEW HOME CONSTRUCTION, bo wtedy jeszcze taką mieli nazwę. Pod koniec roku 2011 zmienili nazwę na obecną. Pan Politowski Artur nie wywiązał się z umowy w terminie i co się obecnie okazało,że nie ma ochoty nawet kończyć naszego domku. Zostaliśmy z wykończeniem domu zupełnie sami. Pan Artur na początku naszej współpracy był bardzo miły i obiecał bardzo dużo, co potem się okazało inaczej. Teraz bardzo żałujemy, że trafiliśmy na tą firmę. Nie wywiązał się również finansowo z firmami które robiły instalacje. Pisze też na swojej stronie, że posiada wykwalifikowaną grupę ludzi,to też jest nieprawdą, ponieważ pozyskuje do pracy ludzi którzy zamieszkują w danym miejscu w którym buduje dom. Pan Artur zasługuje na DUŻY DUŻY NEGATYW ze strony mojej i męża, a także ludzi którym nie wypłacił pieniędzy za wykonaną pracę. Naprawdę można dużo pisać o tej firmie, ale nerwów brak. Nikomu nie życzę współpracy z takim wykonawcą.
Jeśli chodzi o materiały z jakich buduje, to również brak słów. Mieszkamy w naszym upragnionym domku od miesiąca i już podłoga na parterze jest pofalowana / nierówna. Mogę wysłać zdjęcia osobom zainteresowanym. Jeśli ktoś potrzebuje więcej wiadomości na ich temat, to proszę prywatnie.
Jeszcze raz odradzam współpracy z tą firmą.
A może jest ktoś kto miał takie przejścia z nimi jak my ? Prosimy o kontakt. Ta osoba powinna ponieść konsekwencje za swoje czyny.

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Tue 12 Jun, 2012

tadkowalski wrote:Rok temu zakończyłem współpracę z firmą systemdom i jestem zadowolony. Wszystko sprawnie, bez problemów. Poleciłem znajomym i również rozpoczęli budowę
Niestety firma pod tą nazwą istnieje od końca zeszłego roku ( 2011 ), więc jak możesz pisać, że rok temu zakończyłeś współpracę? Coś tu ŚMIERDZI :oops:

aqualopetak
Posts: 3
Joined: Mon 16 Apr, 2012

Post by aqualopetak » Mon 18 Jun, 2012

witam. proszę o podesłanie zdjęć wad wykonawczych jakie stwierdzili Państwo

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Mon 18 Jun, 2012

Witam! Obecnie trudno jest mi zrobić zdjęcie nierównej podłogi, a to dlatego że mąż poprawił wady. Po zgłoszeniu tej wady dla pana Artura Politowskiego usłyszałam następującą informację - proszę wyrównać to kilkoma deskami - które mieliśmy wbić w stropie między piwnicą a parterem. Mąż ta też zrobił, a to dlatego że zależało nam na ociepleniu podłogi i położeniu regipsów. Bardzo mi przykro, ale niestety nawet gwarancji której udziela pan Politowski po prostu nie ma. Przede wszystkim dodzwonić się do Pana Artura to jeden wielki podstawowy problem.

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Artur Politowski OSZUST WWW.SYSTEMDOM.COM - ZŁODZIEJ !!!

Post by Miro » Thu 27 Sep, 2012

Witam
Podpisaliśmy Umowę o budowę domu z w/w firmą w lipcu :!: Przez trzy miesiące miał nam zbudować dom i nic
Gdy miną miesiąc od wpłaty zaliczki Pan Artur na budowie zjawił się na 4 dni z dwoma starszymi gośćmi którzy usiłowali wylać fundament jednak bezskutecznie - porażka
Następnie obiecał że jak fundament za 5-7 dni wyschnie zrobi poprawki i zacznie stawiać konstrukcję - niestety Pan Politowski nie zjawił się ,nie odbierał telefonów i emaili i co ciekawe adres firmy oraz adresy okazały się nie do końca prawdziwe. Zjawił się po 4 tygodniach z drewnem na konstrukcję . Postawił w 5 dni konstrukcję ścian zewnętrznych i znów zaginą - do dziś nie odpowiada na telefony itd.
Właśnie skierowałem sprawę na Policję i do Sądu

Jak na chwilę obecną nie polecam ( www.systemdom.eu )

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Thu 27 Sep, 2012

Witam! Współczujemy wam. Trzeba mieć mocne nerwy, żeby wybudować dom z tą firmą. Myślę też, że jest więcej inwestorów oszukanych przez Politowskiego. My czekamy na nasze faktury już 5 miesiąc, po opuszczeniu budowy przez Politowskiego, no i w związku z tym pójdziemy do Urzędu Skarbowego.
Proszę o info, jak się zakończy wasza przygoda z Politowskim.
Pozdrawiam

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Tue 02 Oct, 2012

:twisted:

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Tue 02 Oct, 2012

Czy macie namiary na kogoś, kto też został potraktowany niepoważnie przez Pana Politowskiego?

krakus
Posts: 2
Joined: Fri 05 Oct, 2012

Post by krakus » Fri 05 Oct, 2012

Podpisalismy umowe i za 2 miesiace ( VI, VII br.)nasz domek miał byc gotowy do wykończenia. Pan Politowski wywiazywał sie z umowy i bylismy zadowoleni aż tu nagle cos trachło, nie przyjeżdżał, nie było brygady, ciagle żądał pieniedzy, robota szła slimaczym tempem. W połowie sierpnia wyjechalismy na urlop a pan Poliowski obiecał, że po powrocie wszystko bedzie zrobione. Niestety nic sie przez ten okres nie działo a wrecz przeciwnie zaczeli pojawiac sie dłuznicy (hurtownie, miejscowi fachowcy itd) Pan Politowski wrócił w połowie wrzesnia oczywiście po pieniązki nawet przywiózł trzech ludzi do roboty, którzy mimo checi nie bardzo mieli co robic bo nie mieli materiału. W chwili obecnej kontakt zerowy, nawet jego ludzie zeszli z budowy, bo tez nie maja z nim kontaktu. tragedia wysłałam pismo ustaliłam ostateczny termin na 15 bm, po tym terminie zgłaszam sprawe na policję i do sądu.
TAKT Z FIRMĄ SYSTEM DOM!!!!!!!!!!!!! I Z PANEM POLITOWSKIM!!!!!!!!!!!

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Fri 05 Oct, 2012

Ciekawa jestem, ilu jest jeszcze oszukanych ludzi? Po wpisach patrzę, że p. POLITOWSKI jest coraz " LEPSZY " w wykonywaniu swojej pracy

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Fri 05 Oct, 2012

Politowski podał mi fałszywe dane działalności - sprawdźcie w rejestrze !

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Fri 05 Oct, 2012

po ile Politowski Arturek :mad: jest wam winien - nam przynajmniej 50tyś

krepoz
Posts: 2
Joined: Wed 10 Oct, 2012

Oszukani mentalnie, na kasę na szczęście nie

Post by krepoz » Wed 10 Oct, 2012

Witam!
My podejrzewaliśmy, że coś będzie nie tak (po informacji od anpal7), i podpisaliśmy normalną umowę, a nie świstek dwustronicowy Politowskiego, z którego nie wynikało nic.
Nie płaciliśmy zaliczki, tylko za prace wykonane.
Wszystkiego trzeba było pilnować, nawet rozstaw strzemion sprawdzać (nie umiał podzielić 600/20, żeby wiedzieć ile strzemion powinno być), nie mówiąc już o tym, że ukradli nawet worki na śmieci, jak opuścili budowę.
Politowski narzekał bardzo cały czas, że nie ma kasy (sierpień), że buduje w Krakowie i tam mu nie zapłacili itp, więc po wylaniu fundamentu (co trwało 3 tygodnie, bo w międzyczasie wyjechał z budowy - takie płyty się robi w tydzień) od razu dostał pieniądze, zatem go nie skończył (ocieplenie i hydroizolacje) i zwiał. Więcej się nie pojawił. Na szczęście znaleźliśmy dużo lepszego wykonawcę - firmę ECO-EuroDOM www.domtaniej.pl - pomimo opóźnień spowodowanych arturkiem, oni poprawili fundament - bo był tak krzywy, że pod drewno się nie nadawał i wykańczają nam do stanu surowego - domek jest już ocieplany :) MOŻNA TO ZROBIĆ W 3 TYGODNIE Z PORZĄDNĄ FIRMĄ WWW.DOMTANIEJ.PL
Z nimi naprawde moglibysmy sie wybrac na urlop i być spokojnym o to że wszystko na budowie zostanie zrobione tak jak trzeba, arturek proponowal nam rowniez wyjazd na urlop ale w tej sytuacji bysmy wtopili na niego kupe kasy

Jeśli chodzi o dane firmy, to dostaliśmy info od poczty, że adresat tu nie mieszka, a dane firmy mieliśmy poprawne - podpisując prawdziwą umowę, sprawdziliśmy firmę zanim to zrobiliśmy, arturek zapewne celowo zrobił błąd w nipie, ale przesłał nam poprawne dane, które sprawdziliśmy w internetowej bazie firm

B.Budowniczy
Posts: 9
Joined: Thu 11 Oct, 2012

Post by B.Budowniczy » Sun 14 Oct, 2012

Mała uwaga- jak to się stało , że tyle osób podpisało umowę i powierzyło oszczędności swojego życia firmie / osobie której nie sprawdziły. Czym się kierowaliście robiąc taki krok. Z tego co czytam wynika ,że wystarczy podać niską cenę a naiwni sami się znajdą. Czego chcecie od firmy i na co liczyliście. To forum pełne jest zawiedzionych na własną prośbę. Szkłem d....... utrzeć nie można. To taki mój mały koment do tematu .

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Sun 14 Oct, 2012

faktycznie firma system dom to ... razem z Politowskim
A tak nawiasem Panie B.Budowniczy to cena w cale nie taka niska
Ale może Pan po prostu nie ma pojęcia :grin:
Pozdrawiam

krepoz
Posts: 2
Joined: Wed 10 Oct, 2012

Post by krepoz » Sun 14 Oct, 2012

Nie wazne juz teraz! Wazne, zeby nikogo juz nie oszukal!
My bylismy na dwoch budowach w trakcie budowy w roznym stanie zaawansowania i tam sprawdzalismy jakosc pracy. Byla dla nas zadowalajaca, nie spodziewalismy sie, ze to taka pokazowka, a on naprawde nie zamierza skonczyc tych budow... Poza tym takie oszustwo bylo dla mnie nie do pojecia, ale nie dalismy kasy przed praca, i tylko z tego sie ciesze
Sprawdzalismy go rowniez w rejestrze dluznikow, ale go tam nie ma. Nawet windykatorzy nie chca sie podjac zajmowania takimi sprawami. On jest bezkarny! I dobrze o tym wie. Ale my nie zamierzamy mu odpuscic! Niech wie, ze za wszystko trzeba zaplacic.

krakus
Posts: 2
Joined: Fri 05 Oct, 2012

Post by krakus » Sun 28 Oct, 2012

Popieram My też uważamy że nie nalezy odpuszczać! Wszyscy powinnismy działać razem. Z tego co wiem Pan arturek" buduje" dalej a więc inni też moga dac sie nabrać.
Do Budowniczego. To napewno nie jest niska cena w naszym przypadku po dokładnym sprawdzeniu rejestrów i forów podjelismy decyzje ze względu na termin rozpoczęcia i zakończenia budowy, cena była dopiero trzecim waznym dla nas elementem. No ale widać "urok" tego pana zadziałał. dzis ważne jest aby nikogo juz nie oszukał!!! Czekam na wiadomości na priv.

pomocna
Posts: 3
Joined: Wed 27 Mar, 2013

Post by pomocna » Wed 27 Mar, 2013

Witam, chciałabym ostrzec wszystkich ten cały Pan Artur to wyzyskiwacz i oszust (pasożyt krótko mówiąc). Dla zainteresowanych, że jest w Łomży na Święta - 2013.03.27.

pomocna
Posts: 3
Joined: Wed 27 Mar, 2013

Post by pomocna » Wed 27 Mar, 2013

:twisted: witam!!!
dla zainteresowanych, Politowski przebywa teraz w Łomży 2013.03.27

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Thu 28 Mar, 2013

Ciekawe pod którym z podawanych adresów będzie przebywał - proszę o info :neutral:

pomocna
Posts: 3
Joined: Wed 27 Mar, 2013

Post by pomocna » Thu 18 Apr, 2013

Witam, przykro mi już uciekł jak szczur za granicę, ciekawe kiedy teraz się pojawi.
pozdrawiam

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Fri 19 Apr, 2013

Gnój Politowski Artur ucieka za granicę ,bo wie że tu nie będzie miał życia :twisted:

mocny
Posts: 1
Joined: Sun 26 May, 2013

Post by mocny » Sun 26 May, 2013

Witam! Czy ktos moze mi pomoc dorwac Pana Artura politowskiego, lub dac namiary gdzie go szukac, bo nie odpuszcze szustowi? Niech dobrze o tym pamieta, policja sie nim zaintersuje!!!

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Post by Miro » Mon 27 May, 2013

Witam muszę Cię rozczarować ponieważ ja już pół roku temu zgłosiłem sprawę na prokuraturze i nie mogą go znaleźć dodam ze oszukał mnie na jakieś 40tyś.Prawdo podobnie siedzi za granicą i nic nie mogą zrobić.

anpal7
Posts: 7
Joined: Tue 22 May, 2012

Post by anpal7 » Mon 03 Jun, 2013

Ciekawa jestem czy Pan Politowski wie, że jest tak bardzo poszukiwany ?

Miro
Posts: 11
Joined: Thu 27 Sep, 2012

Pan BOB - opieszałość policji

Post by Miro » Tue 24 Dec, 2013

Jasne że pomoże - dziękujęmy
Szkoda tylko iż nasza policja jest taka bezradna ..
Pozdrawiam wszystkich

Gniewomir
Posts: 1
Joined: Tue 15 Sep, 2020

Re: Opinia o systemdom.eu Artur Politowski z Łomży

Post by Gniewomir » Tue 15 Sep, 2020

Cześć wszystkim, wiem że Politowski siedział w Niemczech a teraz prawdopodobnie jest w Norwegi. Z jedną osobą poszkodowaną współpracuje w sprawie postępowania karnego. Przed prokuraturą się nie wymiga. Jeżeli uda Wam się to po wielu latach przeczytać to kontaktujcie się ze mną pod numerem 780147712. Pieniądze są do odzyskania !

lataw
Posts: 1
Joined: Mon 11 Jan, 2021

Re: Opinia o systemdom.eu Artur Politowski z Łomży

Post by lataw » Mon 11 Jan, 2021

korzystałem ostatnio z usług tej firmy i przyznam, że jestem zadowolony



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”