Poznań

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
KRZYSZTOF MUHSE

Poznań

Post by KRZYSZTOF MUHSE » Thu 19 Aug, 2004

SZUKAM WYKONAWCY DOMU W POZNANIU.
PROSZE O TELEFON NA NUMER KOMÓRKOWY 088069678

DZIEKUJE. KRZYSZTOF MUHSE.


Adani
Posts: 1
Joined: Tue 07 Sep, 2004
Contact:

Post by Adani » Tue 07 Sep, 2004

Również chętnie poznam takowe firmy, najchętniej z jakąs opinią na temat ich pracy. Równiez jestem z woj. wielkopolskiego, ale z okolic Koła.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 09 Sep, 2004

Odpowiedź wysyłam na priva.
Będzie to współpracująca z nami firma z Łodzi.

translat
Posts: 1
Joined: Wed 15 Dec, 2004

Post by translat » Wed 15 Dec, 2004

Witam, również poszukuję sprawdzonego wykonawcy w Poznaniu. Poproszę o info na priva.
Pozdrawiam
Darek Adamiak

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 15 Dec, 2004

Namiary na firmę wysłałem na prywatny adres.
Jak zwykle proszę o informację czy firma spełniła oczekiwania tak pod względem obsługi klienta jak, gdy dojdzie do budowy, pod względem technicznym.
Chodzi nam byśmy polecali te firmy, z których Klienci są zadowoleni pod każdym względem.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 24 Jul, 2005

Nie bywałem na budowach tych firm, stąd trudno mi cokolwiek na ich temat powiedzieć.

Nie mniej jedna z tych firm rekalmuje się - "Cena wybudowania takiego domu zamyka się w kwocie od 1000 zł - 1200 zł za 1m2 powierzchni . Zawarte jest w tym wykonanie domu wraz z rozprowadzeniem elektryczności, wody i kanalizacji oraz ogrzewania kominkowego czyli domu "do wprowadzenia się".
Kiedy jednak bliżej zapoznać się z ofertą to:
- fundanenty - "Wykonywana przez klienta we własnym zakresie, lub przez [nazwa firmy] za dodatkową opłatą."
- podłoga - Parteru – drewniana strugana (świerk, sosna) o grubości netto 28 mm. Lakierowanie za dodatkową opłatą. Piętra – drewniana strugana (świerk, sosna) o grubości netto 28 mm. Lakierowanie za dodatkową opłatą.
W innym miejscu - "domu drewnianym do zamieszkania całorocznego cenę w wysokości 1200,00 zł za 1 m2 „podłogi”. A więc i w miejscach skosów - do zera wysokości - koszt metra kwadratowego wynosi w granicach 1200,00 zł za 1 m2 podłogi.

To tylko moje spostrzeżenia, a nie żadna krytyka.

Druga firma podaje cennik:
- dom z bali grubości 80mm - śr. 555 zł za metr kwadratowy,
- dom z bali grubości 120mm - śr. 686 zł za metr kwadratowy,
- dom z bali klejonych o średnicy 140mm - śr. 1163 zł za metr kwadratowy,
- dom z bali gr. 80mm + wełna gr.100mm + boazeria gr.20mm - śr. 632 zł za metr kwadratowy,
- dom z bali gr.80mm + wełna gr.100mm + bal gr.80mm - śr. 759 zł za metr kwadratowy,

Zwróć jednak uwagę - "cennik obowiązuje od 15.01.2001 r." Warto zatem wcześniej zapytać czy cennik jest wciąż aktualny - minęły bowiem cztery i pół roku od opublikowania cennika.

Esco
Posts: 1
Joined: Fri 21 Oct, 2005
Location: Poznań

Post by Esco » Fri 21 Oct, 2005

Witam serdecznie :)
Podobnie jak moi przedmówcy, szukam kogoś kto "rzetelnie i niedrogo" wykona dom kanadyjski. Z tego co zdązyem sie zorientować, to "technologia" jako taka jest OK, problem tkwi w wykonastwie, czyli w ludziach i materiałach zaangazowanych w proces budowy.
Byłbym niezmiernie wdzięczny za fachowe porady :)
Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 23 Oct, 2005

Będę oczekiwał informacji czy firma spełnia Twoje oczekiwania, tak w zakresie obsługi klienta, jak i w zakresie ewentualnej realizacji.

Współpracując z niektórymi firmami, chcemy by spełniały oczekiwania klientów, i to pod każdym względem.

majamila
Posts: 1
Joined: Wed 26 Oct, 2005

Post by majamila » Wed 26 Oct, 2005

Planuję budowę domu szkieletowego w okolicach Poznania. Niestety trudno wybrać firmę, ktora solidnie wykona swoją pracę. Proszę o namiary na takowe. Zastanawiam się czy lepiej szukać firmy z okolic, czy jest to bez różnicy ? Chciałabym tez poznać opinie na temat firm Gliwa i Interdom.

radekp
Posts: 1
Joined: Sat 22 Apr, 2006
Location: Poznań

Post by radekp » Sat 22 Apr, 2006

Tak jak pozostałe osoby zainteresowany jestem dobrymi firmami, które mogą postawić dom w technologii kanadyjskiej w okolicy Poznania. Nie do końca jeszcze zdecydowny jestem na budowanie w tej technologi ale może po kontakcie z fachowcami wreszcze podejmę decyzję.

Gero
Posts: 1
Joined: Fri 28 Jul, 2006

Post by Gero » Sun 30 Jul, 2006

Witam.
Tak jak pozostałe osoby jestem zainteresowany dobrymi firmami, które zbudują dom w technologii kanadyjskiej, w promieniu 20 km od Poznania.Interesują mnie także "domy gotowe" Proszę o informację gorlas@op.pl.

djdag
Posts: 1
Joined: Thu 03 Aug, 2006

Pytanie o rzetelne firmy budowlane

Post by djdag » Thu 03 Aug, 2006

Tak jak poprzednicy poszukuję rzetelnej firmy budowlanej, która wybuduje mi dom drewniany pod Poznaniem. Będę bardzo wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.
Daga

Sebi
Posts: 2
Joined: Sat 02 Sep, 2006

Wykonawcy Poznań

Post by Sebi » Sat 02 Sep, 2006

Czy ja również mógłbym otrzymać informacje na temat firm realizujących "szkielety" w Poznaniu? Mile widziane namiary na projekty domów w tym systemie :D.
Z góry dziękuję!

kucyk
Posts: 1
Joined: Thu 19 Oct, 2006

Post by kucyk » Thu 19 Oct, 2006

Witam

Tak jak poprzednicy poszukuję sprawdzonego wykonawcy w okolicach Poznania. Poproszę o info na priva.

pozdrawiam

Joaśka
Posts: 1
Joined: Wed 25 Oct, 2006

Post by Joaśka » Wed 25 Oct, 2006

I ja dołączam się do prośby o przesłanie nazwy uczciwej i solidnej firmy, niekoniecznie z okolic Poznania, ciekawa jestem m.in. opinii na temat firmy Kar z Łodzi. Może być na aschy@gazeta.pl bądź na priva. Z góry dziękuję
Joaśka

lordbizon
Posts: 1
Joined: Sat 25 Nov, 2006
Location: okolice P-nia

Post by lordbizon » Sat 25 Nov, 2006

witam wszystkich na forum,bardzo proszę o przesłanie mi solidnej i godnej polecenia firmy oraz o ile to możliwe namiaru na dobrego projektanta.
Dziękuję i pozdrawiam

olejek
Posts: 2
Joined: Tue 05 Dec, 2006

Wykonawca z Poznania i okolic

Post by olejek » Tue 05 Dec, 2006

WItam ,
Bardzo prosze o info na temat wykonawców domów szkieletowych z okolic Poznania. Z gory dziekuję
OLEJEK

sainttom
Posts: 1
Joined: Mon 01 Jan, 2007
Location: Poznań

Post by sainttom » Mon 01 Jan, 2007

Witam!
Ja również poszukuję solidnej firmy z Poznania lub okolic. Proszę o namiary.
Pozdrawiam!

Kriss
Posts: 1
Joined: Wed 03 Jan, 2007

Kontakt na firmę

Post by Kriss » Wed 03 Jan, 2007

Czy mnie także może ktoś podać kontakt na godne zaufania i w miarę tanie firmy. Z góry dziękuję

AS
Posts: 2
Joined: Thu 04 Jan, 2007

Post by AS » Fri 05 Jan, 2007

Witam! Tak jak poprzednicy rowniez poprosze o informacje o firmach z Poznania i jego okolic wykonujacych domy drewniane o konstrukcji szkieletowej.
Pozdrawiam
AS

przejen
Posts: 1
Joined: Wed 17 Jan, 2007
Location: Poznań

Post by przejen » Wed 17 Jan, 2007

Witam serdecznie!
Ja również dołączam się do prośby o przesłanie informacji o firmach z Poznania i jego okolic wykonujacych domy drewniane o konstrukcji szkieletowej. Z góry serdecznie dziękuję!
przejen

godaigo
Posts: 1
Joined: Wed 22 Nov, 2006
Location: Poznań

Prośba o namiary na firmę

Post by godaigo » Wed 24 Jan, 2007

Ja również prosiłbym o namiary na solidną firmę budującą domy w technologii kanadyjskiej z Poznania lub takiej, która w Poznaniu bez problemu by budowała. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Maciej Kanert

lociec
Posts: 1
Joined: Sat 03 Feb, 2007

Post by lociec » Sat 03 Feb, 2007

ta sama prośba co poprzednicy:) dzieki wielkie!

druid
Posts: 23
Joined: Tue 06 Feb, 2007

Post by druid » Wed 07 Feb, 2007

Witam
Ja rowniez poprosze o namiary na firme z okolic Poznania stawiajace domy szkieletowe.
Dodatkowo jezeli, ktorys z forumowiczow taki dom juz postawil bede niezmiernie wdzieczny za kontakt. Chetnie bym taki dom obejrzaj na zywo i uslyszal pare porad gdyz w temacie budowy domu jestem totalnie zielony :( Nie wiem od czego zaczac

mialy33
Posts: 5
Joined: Wed 21 Feb, 2007

Post by mialy33 » Wed 21 Feb, 2007

idziecie na łatwiznę moi drodzy :)
jest na prawdę wiele firm które nawet jeśli nie są z poznania czy okolic to wybudują dom w Poznaniu zwłaszcza firmy budujące z gotowych elementów...wystarczy choćby wymienić kilka należących do SDD: Domek, Jarpol, Danmar itd itd kwestia tylko taka czy jesteście w stanie załatwić większość rzeczy przez telefon czy z kazda "pierdółką" chcecie jechać do firmy bo wtedy przydałaby się na prawdę blisko...bo to ze firmę trzeba choć raz czy dwa odwiedzić jest jasne ale czymże jest 300zl na paliwo przy 300 tys na dom...zapraszam wszystkich do dyskusji czy choćby czystej pogawędki na temat tego rodzaju budownictwa i budownictwa czy nieruchomości w ogóle...
GG 1409208

druid
Posts: 23
Joined: Tue 06 Feb, 2007

Post by druid » Mon 26 Feb, 2007

A ja z checia poznam opinie ludiz, ktorzy juz budowali w Poznaniu. w Szczegolnosci z firma Jarpol. Jak na razie mam pozytywne odczucia po 2 rozmowie telefonicznej.

bartek74
Posts: 1
Joined: Wed 28 Mar, 2007
Location: Poznań

Post by bartek74 » Wed 28 Mar, 2007

dzień dobry.
ja również chciałbym się dowiedzieć, które firmy w Poznaniu i okolicach w sposób rzetelny budują kanadyjczyki.
z wyrazami szacunku
b.

monia
Posts: 4
Joined: Mon 19 Mar, 2007

Post by monia » Mon 02 Apr, 2007

Witam, prosze o namiary firm zajmujacych sie stawianiem domkow szkieletowych z okolic Kalisza :D

r0balek
Posts: 2
Joined: Mon 30 Apr, 2007

Wykonawca Poznań

Post by r0balek » Mon 30 Apr, 2007

Witam wszystkich.
Jaką firmę z Wielkopolski warto zatrudnić przy budowie domu z drewna? Przyznam szczerze, że jeszcze nie wiem, czy będzie to szkielet, czy bale.
Z pozdrowieniami,
JM.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Wykonawca Poznań

Post by Wojciech Nitka » Mon 07 May, 2007

r0balek wrote:jeszcze nie wiem, czy będzie to szkielet, czy bale.
Jak będziesz wiedział - szkielet czy bale - daj znać.

Firmy specjalizują się w budowaniu domów czy to w szkielecie czy to z bali. Zatem jest to zdecydowana różnica we wskazaniu konkretnej firmy.

Niestety, wielu inwestorów nie bardzo wiedząc na co są konkretnie zdecydowani, poszukuje namiarów na rzetelną i wairygodną firmę. W tym zakresie niestety nie zawsze możemy pomóc. Stąd w najbliiższym czasie, by móc w pełni spełniać wymagania naszych Forumowiczów, wprowadzone zostaną nowe zasady zapytań dotyczących wiarygodnych i rzetelnych firm wykonwczych.

r0balek
Posts: 2
Joined: Mon 30 Apr, 2007

Wykonawca Poznań. BALE.

Post by r0balek » Mon 07 May, 2007

Zdecydowaliśmy z żoną, że budujemy z bali. Najlepiej struganych, suszonych komorowo i pachnących prawdziwym drewnem :)
Poproszę zatem o namiar na firmę, z którą warto budować. Dom będzie parterowy, w przyszłości może z wykorzystanym poddaszem.

Dziękuję i pozdrawiam,
J.M.
Z pozdrowieniami,
JM.

groszek
Posts: 3
Joined: Thu 31 May, 2007
Location: Poznań

Post by groszek » Fri 01 Jun, 2007

Intensywnie wgryzam się w temat budownictwa drewnianego i przyglądam się ofertom firm z okolic Poznania. Nie wiem tylko której warto zaufać. Proszę o pomoc. Myślimy o szkielecie lub gotowym. Czy 3,5 tys za stan pod klucz w firmie Joybud (Odolanów) to drogo? Ceny ostatnio tak oszalały, że już tracę orientację...

olimpia28
Posts: 2
Joined: Mon 04 Jun, 2007

Post by olimpia28 » Mon 04 Jun, 2007

Witam
Poszukuję firmy budującej domy szkieletowe we Wrocłaiu lub w okolicach Wrocławia . Szukam też ciekawego prostego domu z poddaszem i garazem. Czekam na informacje.
pozdrawiam
olimpia28 - monika.kubinska@op.pl

betipm
Posts: 6
Joined: Fri 27 Apr, 2007

Post by betipm » Tue 05 Jun, 2007

to ja także poproszę o namiary wsępnie jestem zainteresowany firmą DANMAR która ma filie w P-niu ale za inne kontakty i opinie z góry dziękuję

betipm
Posts: 6
Joined: Fri 27 Apr, 2007

Post by betipm » Tue 05 Jun, 2007

zapomniałam dodać że zdecydowaliśmy sie na domek szkieletowy :grin:

fanilia
Posts: 2
Joined: Tue 10 Jul, 2007

Post by fanilia » Tue 10 Jul, 2007

Witam wszystkich serdecznie!!!
Jako początkująca na tym forum, prosze o wyrozumiałośc, ale do rzeczy.
Po przemysleniu wszystkich za i przeciw, chcemy wybudowac dom drewniany z bala.
W związku z tym poszukuję rzetelnego wykonawcę z okolic Poznani,ale brakuje tu takich firm. Ma to byc domek mały, do 90 m2, najlepiej z poddaszem. Znalazłam w internecie firmę pana Zajdy, ale mieszczą się dośc daleko. Wstepnie oszacowali koszt m2 na 2300 brutto w stanie surowym zamkniętym. Jesteśmy narzeczeństwem, więc musimy się posiłkowac kredytem. Proszę o wszelkie porady!!! :lol:

malysmok
Posts: 6
Joined: Thu 19 Jul, 2007
Location: Poznań

Post by malysmok » Thu 19 Jul, 2007

Witam, ja także szukam firm z okolicy Poznania. Czy mogę dostać informację na priv? Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam,
Maciek

Zbigi
Posts: 2
Joined: Wed 18 Jul, 2007

Post by Zbigi » Fri 20 Jul, 2007

Witam serdecznie :)
Jestem nowicjuszem na forum i zaskakuje mnie dlaczego nikt tutaj nie dzieli sie swoimi doświadczeniami tylko wszyscy gdzieś kanałami prywatnymi wymieniają informacje. Troszkę to zatraca sens czegoś co nazywa się "forum" Myślę, że oszczędziłoby to wielu osobom wpisywania kolejny raz tego samego posta "Jestem z Poznania i też szukam ....". Tego się nie da już czytać :( Może ktoś napisze coś o firmach z okolic P-nia. U kogo warto inwestować, kto jest godny polecenia, a kogo się wystrzegać. Może to też zmobilizuje tych drugich do rzetelniejszej pracy.
Sam jestem osoba, która poszukuje firmy stawiającej szkieletory w okolicach P-nia.
Nie wiem czy ktoś miał do czynienia z firmą Drew Dom http://www.drew-dom.com.pl/ ?
Czy szukanie firmy, której odległość od miejsca budowy jest znaczna jest opłacalna?
Jak wygląda kwestia projektów, czy każda firma jest w stanie zrealizować mój wymarzony projekt (ile to ewentualnie może kosztować więcej) czy też firmy trzymają się sztywno swojej oferty?
Proszę o ewentualne porady za które będę wdzięczy.
Niekoniecznie na priva ;)) :P
Pozdrawiam
Zbyszek

beaten
Posts: 2
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by beaten » Thu 26 Jul, 2007

Witam! widzę że są osoby poszukujące wykonawcy domu w konstrukcji drewnianej w okolicach Poznania. Mogę polecić firmę która mi stawia taki dom w Borówcu - jest to firma z Koszalina INTERHAUS; jeżeli ktoś jest zainteresowany wyślę jakieś zdjęcia na maila ! Cena ucziwa, szybki termin realizacji, jakość bardzo wysoka. Pozdrawiam i życzę udanych wyborów!



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”