LEKSUS-DOM Włodzimierz Leks

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
daarek83
Posts: 14
Joined: Fri 23 Mar, 2012

LEKSUS-DOM Włodzimierz Leks

Post by daarek83 » Thu 13 Dec, 2012

Witam,
Czy ma ktoś informację na temat firmy: LEKSUS-DOM, Włodzimierz Leks, 42-445 Szczekociny ?
Pytanie do Pana Nitki. Może Pan coś wie na temat tej firmy, wiem że Pan Włodzimierz Leks odbył szkolenie w Centrum Budownictwa Drewnianego z zakresu wymagań stawianych budownictwu drewnianemu.


Katarzyna
Posts: 1
Joined: Mon 03 Aug, 2015

Re: LEKSUS-DOM Włodzimierz Leks

Post by Katarzyna » Mon 03 Aug, 2015

O właśnie, ja również jestem zainteresowana opinią, bo właśnie szukam wykonawcy dla mojego projektu (rejony Wielunia) . Czy to jest solidna firma/Pan ? Czy ktoś już postawił z nim już coś z drewna? Znajomi wspominali ,że koło Złotego Potoku koło Częstochowy już stoi dom jednorodzinny w tej technologii...Czy jest tu ktoś na forum z woj. śląskiego???
Pozdrawiam Katarzyna

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: LEKSUS-DOM Włodzimierz Leks

Post by Wojciech Nitka » Mon 03 Aug, 2015

Czy firma posiada swoją stronę internetową ???
Na Śląsku jest wiele rzetelnych i wiarygodnych firm. Zatem warto rozejrzeć się i za takimi które widać w Necie, i które mogą coś pokazać ze swoich dotychczasowych realizacji. A to ważne, o ile nie najważniejsze.

tiktak
Posts: 1
Joined: Sat 15 Aug, 2015

Re: LEKSUS-DOM Włodzimierz Leks

Post by tiktak » Sat 15 Aug, 2015

Racja, przestrzegam przed firmami o których nic nie można wyczytać w necie. Pełno jest oszustów, wyłudzaczy i zwykłych partaczy. Sprawdzone opinie, szczególnie w tego typu domach są bardzo istotne. Trzeba także porozmawiać z kimś kto już dom użytkuje. Pewnych błędów nie zauważa się na etapie budowy a niektóre mogą sprawić bardzo kosztowne kłopoty. Ważne jest jak taka firma na tym etapie (w okresie rękojmi i gwarancji) rozwiązuje problemy. Nie łudźmy się, że "jakoś to będzie".

Jola
Posts: 1
Joined: Wed 19 Aug, 2015

Re: LEKSUS-DOM Włodzimierz Leks

Post by Jola » Wed 19 Aug, 2015

Witam Panią, ja znam tegoż Pana. W maju br. zakończyliśmy umowę o wybudowanie domu w systemie szkieletu drewnianego.
Jeśli Pani jest chętna na opinię to proszę o kontakt. Niestety nie będzie to dobra opinia....delikatnie mówiąc!!!! Umowa rozwiązana z winy wykonawcy. Jeśli ktoś nie ma strony www w tej branży, to coś to znaczy ...to nie przypadek !!! Pozdrawiam z sąsiedniego regionu.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”