MEGATHERM POLSKA opinia

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Olga Kusa
Posts: 2
Joined: Fri 19 Apr, 2013
Location: Wrocław

MEGATHERM POLSKA opinia

Post by Olga Kusa » Fri 19 Apr, 2013

Dzień dobry
Firma MEGATHERM wykonała mi płytę fundamentową pod dom szkieletowy .
Ponieważ Firma wywiązała się wzorowo z umowy a jakość prac , mój kierownik budowy ocenił bardzo wysoko zgodnie z danym firmie słowem dokonuje wpisu z pochwała dla tej firmy .
Przed podpisaniem umowy otrzymałam komplet materiałów informacyjnych , wcześniej doskonały kontakt telefoniczny a Panem Olgierdem Kędzierskim , szybka wycena szczegółowy opis zakresu prac .
Przyjechali zgodnie z zapisami w umowie w wyznaczonym terminie , praca staranna i skoordynowana , każdego dnia byłam powiadamiana o wykonanych pracach i planowanym zakresie prac dnia następnego , przed zalaniem płyty odbiory wraz ze mną i moim kierownikiem budowy o czym zgodnie z umową poinformowali mnie 24 godz. wcześniej , sprawdzenie wymiarów , zbrojenie itd. , wszystko ok .
Wylanie betonu , zatarcie ,opaska wszystko zgodnie z zapisami umowy .
Prace trwały 6 dni płyta 189m/2 .
Firma solidna i godna polecenia
p.s. ( jeśli ktoś chce mogę wysłać zdjęcia na pocztę prywatną lub kontakt )
Olga Kusa
DZIEKUJE ZA POMOC OLCIA


tomciog
Posts: 57
Joined: Fri 04 May, 2007
Location: Gościcino

Re: MEGATHERM POLSKA opinia

Post by tomciog » Wed 15 May, 2013

Dobrze wiedzieć, że im się wiedzie - może zaczną w końcu spłacać swoje zobowiązania...
Raz się żyje, raz się umiera. Potem tylko straszy.... ;-)

gladiator1111
Posts: 187
Joined: Wed 16 Feb, 2011
Location: Warszwa

Post by gladiator1111 » Fri 17 May, 2013

Witam,
Droga firmo zapewne czytasz opinie na swój temat.
Bądź tak łaskawa i ureguluj swoje długi z których zobowiązałaś się wywiązać !!!!!!

Olga Kusa,
Czy możesz podać kontakt do kogoś z firmy, oczywiście jak to nie jest tajemnica. Będę bardzo wdzięczny.
Pozdr


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”