Ostrzeżenie przed firmą Bio Energy System 2 z Parczewa

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
martado
Posts: 5
Joined: Thu 05 Sep, 2013

Ostrzeżenie przed firmą Bio Energy System 2 z Parczewa

Post by martado » Thu 05 Sep, 2013

Chciałam przestrzec wszystkich przed budową domu czy innego obiektu z firmą Bio Energy System 2 z Parczewa (lubelskie - ale działa w całej Polsce), oraz z jej właścicielem Sławkiem Najdyhorem. Najnowsza nazwa tej firmy to BesBudownictwo.pl. Właściciel tej oszukańczej firmy bierze duże zaliczki na budowę domów energooszczędnych, nie kończy zlecenia, nie rozlicza się z podwykonawcami i na koniec porzuca budowę. Dowiedziałam się też - niestety za późno dla mnie - że właściciel tej całej Bio Energy System i Bio Energy System 2 (bo pierwsza niby zbankrutowała) był już karany więzieniem za oszustwa finansowe. A teraz tworzy kolejne spółki, firmy, zmienia nazwy, podstawia rodzinę jako właścicieli nowych spółek, bo sam ze względu na karalność nie może być w zarządzie i wyłudza pieniądze od niczego nieświadomych jak ja klientów. A do tego w 2013 roku ta pseudo-firma Bio Energy System otrzymała Złoty Medal targów Murexpo, od jury w którego składzie był m.in. zastępca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz redaktor MuratorPlus.pl. Uważam że to skandal, iż na takich poważnych imprezach jak te targi nie sprawdza się uczciwości nominowanych do podium firm i firmują to jeszcze urzędnicy państwowi i czasopisma branżowe. Mam nadzieję że moja opinia uchroni choć jedną osobę od pomyłki życia.O
Marta.


niedal
Posts: 54
Joined: Thu 26 Nov, 2009
Location: BP

Re: Ostrzeżenie przed firmą Bio Energy System 2 z Parczewa

Post by niedal » Thu 05 Sep, 2013

Pisze Pani na różnych portalach opinie a gdzie dowody? Zdjęcia, lokalizacja? Kiedy pani budowała z tą firmą?

Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”