Eurobrus P. Kapera - opinie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
zdanek
Posts: 3
Joined: Tue 11 Feb, 2014
Location: Mazowieckie

Eurobrus P. Kapera - opinie

Post by zdanek » Sun 02 Mar, 2014

Szukam opinii na temat tej firmy. Może ktoś z nią budował ? Firma buduje z grubych płazów nawet 25-30cm suszonych komorowo łączonych na podwójne obce pióro dębowe. Między bale dają uszczelkę rozprężną niemieckie firmy VBH.
Co sądzicie o tej technologii, jak ta firma spisała się na waszej budowie ?


zdanek
Posts: 3
Joined: Tue 11 Feb, 2014
Location: Mazowieckie

Re: Eurobrus P. Kapera - opinie

Post by zdanek » Thu 11 Dec, 2014

Minęło trochę czasu od mojego pytania a ja zdecydowałem się wybudować dom z firmą Eurobrus. Dom jest obecnie w stanie surowym otwartym i z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawcę innym inwestorom. Dom powstał piękny a zastosowana technologia (bal suszony komorowo, profesjonalne uszczelki) i precyzja wykonania przerosły moje oczekiwania :)
Jeśli ktoś chciałby usłyszeć więcej to zachęcam do kontaktu, sam wiem jak trudno było znaleźć dobrego wykonawcę.
Poniżej zdjęcia z realizacji:

Image

Image

alexinhio10
Posts: 13
Joined: Sat 26 Aug, 2017

Re: Eurobrus P. Kapera - opinie

Post by alexinhio10 » Tue 06 Oct, 2020

Witam. Podbijam. Czy ktoś współpracował z tą firmą ?

tanes
Posts: 1
Joined: Wed 25 Nov, 2020

Re: Eurobrus P. Kapera - opinie

Post by tanes » Wed 25 Nov, 2020

zdecydowanie godna polecenia firma, korzystałem z ich usług i bardzo polecam

Zbyszek Adamski
Posts: 1
Joined: Sat 05 Dec, 2020

Re: Eurobrus P. Kapera - opinie

Post by Zbyszek Adamski » Sat 05 Dec, 2020

Zdecydowanie nie polecam. Pan Kapera to niesłowny i bardzo niesolidny wykonawca. Jest mi winien ponad 100 tys pln na które mam potwierdzenie długu i nie oddaje. Znam więcej pokrzywdzonych przez pana Kapere na podobne kwoty. Jeśli ktoś ma więcej pytań podaje telefon 603776908. STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ.

Joanna12
Posts: 1
Joined: Fri 29 Jan, 2021

Re: Eurobrus P. Kapera - opinie

Post by Joanna12 » Fri 29 Jan, 2021

Nie polecam. Pan Kapera jest klasycznym naciągaczem i oszustem, który wyłudza od ludzi pieniądze podpisując umowy o roboty budowlane, pobierając zaliczki, rozpoczynając budowę na etapie fundamentów i nie kontynuując budowy dalej. Obecnie jest mnóstwo osób oszukanych. Odradzam współpracę. W razie pytań proszę o kontakt 605 169 083.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”