Opinie o firmach wykonawczych

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Opinie o firmach wykonawczych

Post by Wojciech Nitka » Sun 07 Sep, 2014

W ostatnim okresie pojawiły się na Forum nienajlepsze opnie inwestorów o kilku firmach wykonawczych.
Stąd moje pytanie - co decyduje, że inwestor wybiera tą a nie inną firmę. Czy są to rekomendacje, czy niska cena, czy dotychczasowa działalność, a może tylko ładne strony internetowe.
Ciekaw jestem odpowiedzi.


honzig
Posts: 5
Joined: Mon 28 Apr, 2014

Re: Opinie o firmach wykonawczych

Post by honzig » Mon 08 Sep, 2014

Moim zdaniem decydująca jest cena Polacy nadal nie myślą ż za jakość trzeba płacić. Po drugie dobra strona internetowa tez swoje robi. Nie oszukujmy się przykład Marcin L. i brak jego strony pod linkiem w stopce. Ma klientów bo ludzie go polecają ale jak komuś się nie chce pytać, szperać po forum to po kliknięciu na ten link pomyśli sobie, że jak ktoś może być solidnym wykonawcą (bez urazy to tylko przykład) jak nawet nie wykasuje linka który odsyła do braku takiej strony. Jak ktoś mówił żyjemy w czasach gdzie ludzie nie mają czasu i nawet budowę domu wybierają po opakowaniu. Jest strona jest cena jest napisane co w tej cenie jest więc proste. Na niektórych stronach nie ma wogóle cen połowie nie będzie się chciało wysłać maila z zapytaniem. Takie jest moje skromne zdanie. Wiem że jest duża rzesza osób które szukają zbierają opinie itp. Ale nawet tu na tym forum na temat jednej i tej samej firmy można znaleźć różne opinie.

woomaa
Posts: 114
Joined: Fri 18 May, 2012

Re: Opinie o firmach wykonawczych

Post by woomaa » Tue 09 Sep, 2014

Jakby mnie było stać, to bym brał firmy drogie i budował pod klucz. Z racji tego, że kasy mieliśmy mało, szkielet postawiłem z dwoma szwagrami cieślami. Jakby szwagrowie nie byli cieślami, to pewnie brałbym kogoś do samego szkieletu. Krycie dachu zapłacę, bo blachę na rąbek bym sam pewnie ułożył, ale już obróbki to nie dla mnie.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”