Pomoc przy wyborze firmy wykonawczej.

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
adam72
Posts: 1
Joined: Wed 24 Dec, 2014

Pomoc przy wyborze firmy wykonawczej.

Post by adam72 » Wed 24 Dec, 2014

Witam,
planuję wybudować niewielki domek w technologi szkieletowej (wg projektu Lolek N 2G). Przeszukałem sieć w poszukiwaniu opinii na temat firm budujących w tej technologii i najlepsze wrażenie zrobiły na mnie firmy Domikon z Czerniewic i ZETBEER" z Orzeszkowa. Proszę o pomoc w wyborze wykonawcy. Dom będzie budowany w bliskiej okolicy Gdyni, niestety nie znalazłem żadnej firmy budującej domy prefabrykowane w okolicy (prócz alians z Kartuz ale opinie inwestorów o tej firmie są dyskwalifikujące).
Pozdrawiam,
Adam Behrendt


wierzbea
Posts: 2
Joined: Sat 05 Feb, 2011

Re: Pomoc przy wyborze firmy wykonawczej.

Post by wierzbea » Sun 15 Feb, 2015

Panie Adamie, czy zdecydował się Pan na którąś z firm? Mieszkam w okolicach Gdańska i również poszukuję solidnej firmy budującej w szkielecie, więc podpinam się pod Pana post.
Pozdrawiam,
Beata Wierzbicka

fen
Posts: 3
Joined: Wed 04 Feb, 2015

Re: Pomoc przy wyborze firmy wykonawczej.

Post by fen » Thu 31 Mar, 2016

Faktycznie znaleźć dobrą firmę nie jest łatwo, my też mieliśmy z tym problem ( https://papierowydom.wordpress.com/2016 ... ykonawcza/ ) W końcu wybraliśmy Tadeks Fertig Haus. Nad Domikonem i zetbeerem też się zastanawialiśmy.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Pomoc przy wyborze firmy wykonawczej.

Post by Wojciech Nitka » Fri 01 Apr, 2016

wierzbea wrote:Panie Adamie, czy zdecydował się Pan na którąś z firm? Mieszkam w okolicach Gdańska i również poszukuję solidnej firmy budującej w szkielecie, więc podpinam się pod Pana post.
Ciekaw jestem, którą firmę Pani wybrała ... i czy jest zadowolona.

Ajlar
Posts: 17
Joined: Thu 28 Jan, 2016

Re: Pomoc przy wyborze firmy wykonawczej.

Post by Ajlar » Thu 12 May, 2016

Jesli chodzi o firmy budowlane i ich poszukiwanie, to polecam skorzystac z wyszukiwarki: http://krajowy.biz/kategoria,budownictwo - jest to spis firm budowlanych z calej Polski. Z danymi kontaktowymi, stronami www i takze z opiniami o firmach. Bardzo latwo w ten sposob znalezc firme blisko swojego miejsca zamieszkania.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”