Filjan Stara Kiszewa

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Rubu
Posts: 2
Joined: Sat 25 Jul, 2015

Filjan Stara Kiszewa

Post by Rubu » Sat 25 Jul, 2015

Czy ktoś współpracował z firmą Filian pana Karola Mazura ze Starej Kiszewy (woj. Pomorskie)?
Oferta wygląda bardzo interesująco: http://www.filjan.pl/domy-drewniane/z25 ... ct-27.html
W internecie jednak brakuje jakichkolwiek opinii na temat wyżej wymienionej firmy.
Będę wdzięczny, jeśli ktoś mógłby mi polecić wykonawcę, który mógłby zrealizować powyższy projekt.
Lokalizacja: Juszkowo gm. Pruszcz Gdański


hirek33
Posts: 7
Joined: Wed 22 Jul, 2015

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by hirek33 » Sun 02 Aug, 2015

Ja zamierzam współpracować, opinie niestety rzeczywiście brak bo firma powstała dopiero w zeszłym roku
wiec na razie nie mogę ani polecić ani ostrzec

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by Wojciech Nitka » Mon 03 Aug, 2015

Czy nie warto postawić na firmy z doświadczeniem?
Chyba, że chcesz by uczyli się na Twojej budowie.

hirek33
Posts: 7
Joined: Wed 22 Jul, 2015

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by hirek33 » Tue 04 Aug, 2015

Być może masz i racje ale
z tego co wiem firma powstała jako odłam chyba "sendomu" czyli firmy jak mniemam z doświadczeniem, ale dopiero od roku pod swoją nazwą
Jeszcze do końca nie zdecydowałem co do wykonawcy zamierzam dopiero na początku roku, ale widziałem też zdjęcia miedzy innymi na tym forum domów zrobionych przez firmy z doświadczeniem i jak widać nie zawsze doświadczenie idzie w parze z jakością wykonania.

Slavomir
Posts: 1
Joined: Mon 30 Nov, 2015

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by Slavomir » Sun 22 May, 2016

Witam serdecznie
Czy ostatecznie udało się rozpocząć współpracę z firmą Filjan? Może jakieś opinie? Będę wdzieczny z góry dzięki

fibi
Posts: 6
Joined: Mon 11 Jul, 2016

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by fibi » Mon 11 Jul, 2016

Witam, jestem nowa na tym forum:) wspólpracujemy z w/w firmą , aktualnie jesteśmy w trakcie budowy...

madziorka2004
Posts: 1
Joined: Mon 27 Feb, 2017

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by madziorka2004 » Mon 27 Feb, 2017

Cześć,
Napisze ktoś coś konktretnego o współpracy z firmą filjan?? Czy wszystko przebiegło pomyślnie, a w ogóle jak to wszystko wygląda w praktyce po kolei? Co to znaczy stan deweloperski, w co jest domek wyposażony, bo pojęcie stan deweloperski nie zawsze oznacza wszędzie to samo.
Pozdrawiam,
madziorka2004

mort
Posts: 3
Joined: Tue 04 Dec, 2018

Re: Filjan Stara Kiszewa

Post by mort » Wed 18 Dec, 2019

Witam,
czy wiadomo coś więcej o firmie?
Parę osób zaczęło budowę z firmą parę lat temu i zastanawiam się jak przebiegał cały proces?
Z góry dziękuję i pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”