DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
wother
Posts: 9
Joined: Sat 19 Mar, 2016

DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by wother » Fri 25 Mar, 2016

Witam, stoję przed trudnym wyborem wykonawcy mojego domu - mam ofertę od tych trzech wykonawców i są bardzo do siebie zbliżone.
Czy ktoś może się wypowiedzieć coś na temat tych wykonawców ?
Pozdrawiam


maya_1111
Posts: 1
Joined: Sat 27 Aug, 2016

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by maya_1111 » Sat 27 Aug, 2016

Witam - dzisiaj i ja stoje przed tym samym dylematem. Czy udało wam się uzystać odpowiedz? Jaka decyzja?

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Tue 18 Jul, 2017

Witam
Ja polecam firmę [ admim - pierwszy wpis i reklama - nie tędy droga ] z którą budowałem dom. Jetem zadowolony ze współpracy, z jakości wykonanych prac i profesjonalnego doradztwa. Ekipy, które wykonywały u mnie prace to super chłopaki, pozdrawiam majstrów, Łukasza z ekipy ciesielskiej i Marcina z wykończeniowej, zrobili kawał dobrej roboty. 100% POLECAM!

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Tue 18 Jul, 2017

Adminie proszę nie blokować moich opinii. Polecam firmę z Żywca!

htomek87
Posts: 1
Joined: Wed 19 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by htomek87 » Wed 19 Jul, 2017

Witam, Ja z doświadczenia mogę polecić firmę nr 2 , z Żywca. Wybudowali dom od stycznia do czerwca. Wszystko ok ;)
Pozdr

Moods
Posts: 12
Joined: Tue 23 May, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Moods » Wed 19 Jul, 2017

ha, ha. firma nr 2 z zywca próobuje przechytrzyc pana wojciecha
a przeciez wyraznie napisal - drewdom - www.drewdom.com
i ktora byscie wybrali - te samopromujaca sie nr 2 z zywca czy te polecana przez pana wojciecha

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Thu 20 Jul, 2017

Pan Wojciech nie może innej firmy promować skoro są kolegami z drewdom :-( :-( :-( słabo :-(

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Thu 20 Jul, 2017

Promuje się firmy rzetelne, które przestrzegają wymagań stawianych technologii. stosują wymagane materiały, mają dobrą opinię wśród klientów ... i te które na swoją opinię zasłużyły długoletnią ciężką pracą, a nie te co powstały na plecach innych i to w karygodny sposób ...

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Thu 20 Jul, 2017

Ok, Panie Nitka, ale ja byłem na budowach DREWDOM i DREWHOME i SZOSTAK i znalazłem wiele różnić w jakości prac, stosowanych materiałów, czy samego porządku na i wokół budowy i wybrałem tą, która wydała mi się w porządku :-)

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Thu 20 Jul, 2017

Moim zdaniem, trzeba sprawdzić budowy wykonawców, sama wycena, czy kontakt z właścicielem firmy nie wystarczy aby wybrać tą jedyną i właściwą firmę do budowy wymarzonego domu :-)

BeataH
Posts: 3
Joined: Thu 20 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BeataH » Thu 20 Jul, 2017

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DrewHome. Budowali dla mnie dom w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że jako kobieta inwestor w wielu kwestiach potrzebowałam znacznie więcej pomocy i zaangażowania ze strony poszczególnych ekip, a szczególnie samych właścicieli firmy, którzy rozwiali każdą wątpliwość i służyli cennymi radami.
Pełen profesjonalizm, sumienność i rzetelność, wysoka jakość materialow a także wykonania, to cechy które dało się zauważyć na każdym etapie inwestycji. Co więcej, po roku użytkowania okazało się, że wszystkie sugestie dotyczące obniżenia kosztów utrzymania i eksploatacji nie były bez pokrycia, i dały wymierne efekty. Zdecydowanie polecam! Wojciech Zapalski i Robert Drobny - jeszcze raz dziękuję.

BeataH
Posts: 3
Joined: Thu 20 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BeataH » Thu 20 Jul, 2017

[quote="BeataH"]Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DrewHome. Budowali dla mnie dom w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że jako kobieta inwestor w wielu kwestiach potrzebowałam znacznie więcej pomocy i zaangażowania ze strony poszczególnych ekip, a szczególnie samych właścicieli firmy, którzy rozwiali każdą wątpliwość i służyli cennymi radami.
Pełen profesjonalizm, sumienność i rzetelność, wysoka jakość materialow a także wykonania, to cechy które dało się zauważyć na każdym etapie inwestycji. Co więcej, po roku użytkowania okazało się, że wszystkie sugestie dotyczące obniżenia kosztów utrzymania i eksploatacji nie były bez pokrycia, i dały wymierne efekty. Zdecydowanie polecam! Firma DrewHome to był zdecydowanie najlepszy wybór. !

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Thu 20 Jul, 2017

Widzę zdecydowany atak firmy DrewHome na tutejsze Forum.
Panowie - nie tędy droga na nachalną reklamę swojej firmy. To nie tak działa.
Inwestorzy sami wybiorą.
Pani BeacieH dziękujemy za dobrą opinię na temat firmy. Ale niech Pani wierzy - pierwszy wpis reklamowy firmy nie jest najlepiej odbieramy przez Forowiczów. Ale gratuluję.

BeataH
Posts: 3
Joined: Thu 20 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BeataH » Thu 20 Jul, 2017

Właśnie dlatego Panie Nitka próbowałam go edytować. Aby uniknąć podobnych sugestii czy oskarżania firmy DrewHome o nachalność. Oczywistym jednak, jest że zadowolony klient chce podziękować za pomoc i zaangażowanie. Czasem również na forum. A dla mnie osobiście takie wypowiedzi są bardziej wiarygodne.


Adam Czyz
Posts: 2
Joined: Thu 18 Jan, 2018

DREWHOME

Post by Adam Czyz » Thu 18 Jan, 2018

DrewHome Firma wykonująca Domy szkieletowe jest moim zdaniem najlepsza firma na rynku w Polsce. Szefowie jak i pracownicy biurowi są bardzo pomocni i kontaktowi z klientem w załatwieniu Planów budowy jak i pozwoleń budowy również bardzo pozytywnie są wstanie polecić finansistę do spraw kredytowych. Wykonywanie budowy ekspresowo dokładność i nowoczesność jak najbardziej z najwyższej półki. Polecam jak najbardziej tą firmę bo inne firmy są nie rzetelne i nie jasne w przedstawianiu oferty. DrewHome polecam znajomym jak i innym osobą które budują domy w takim stylu moim zdaniem najbardziej ekologiczne i ekonomiczne domy bardzo ciepłe i szybkie wykonanie domu w 3 miesiące nigdy bym nie zamienił takiego domu na murowany polecam jeszcze raz Adam Czyż pozdrawiam Firme DrewHome i właścicieli Pana Wojtka i Pana Roberta.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Fri 19 Jan, 2018

Panie Adamie,
dla wiarygodności proszę zamieścić kilka zdjęć z realizacji - inaczej Pana wpis traktować będziemy jako tanią, nachalną kryptoreklamę firmy, co powinno raczej odstraszać rzetelnych inwestporów od tej firmy.
Pierwszy wpis ... to nie wygląda wiarygodnie.
A takie słowa "... jest moim zdaniem najlepsza firma na rynku w Polsce ..." to proszę mi wierzyć - to wielka przesada.

Dlaczego "najlepsza firma w Polsce" stosuje opóźniacz pary wodnej w stropie międzykondygnacyjnym ??? Co ma ta folia zapewniać ???

Image

To chyba niezgodne z wymaganiami ...

Rysunek ze strony - http://www.budujzdrewna.pl/forum/viewto ... 278#p47278

Adam Czyz
Posts: 2
Joined: Thu 18 Jan, 2018

DREWHOME

Post by Adam Czyz » Fri 19 Jan, 2018

Panie Wojciechu Nitka nie zgodziłem się aby zdjecia mojej Inwestycji były zamieszczone na stronie DrewHome to dlaczego mam je pokazywać na tym forum .Jeśli chodzi o technologię to jak najbardziej mam zaufanie do Pana Wojtka czy do Pana Roberta wiem że szefowie DrewHome Mają w tym doświadczenie bardzo duże bo się w tym szkolili na różnych Konferecjach i poznawali najnowsze metody i materiały budowlane do domów szkieletowych. Jeśli chodzi o zastosowanie opóźniacza pary wodnej w stropie międzykondygnacyjnym to ma to jakieś znaczenie i zawsze ja mam zaufanie do tej Firmy jestem bardzo zadowolony nie ma wychodzących grzybów lub pleśni ,dom jest suchy i ciepły i przyjemnie się mieszka tyle mam do powiedzenia najważniejsze zawsze w budowaniu takich domów jest wykonanie dokładność i czas realizacji ja to wszystko miałem i jestem zadowolony pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Fri 19 Jan, 2018

I tak Panu nie wierzę ... a Forowicze niech sami ocenią ... czy to pochwała dla firmy czy tania kryptoreklama ...

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Fri 19 Jan, 2018

Panie Nitka u mnie DrewHome wybudowali dom z poddaszem użytkowym i w sufit nie dali tej paroizolacji, czy zrobili dobrze? a może na tym rysunku mają błąd a robią dobrze. Proszę o odpowiedź.

Kasia Jastrzebie
Posts: 2
Joined: Fri 19 Jan, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Kasia Jastrzebie » Fri 19 Jan, 2018

Drew Home! 100% polecam, jestem już po budowie, trwała kilka miesięcy. Wszystko terminowo, pełen profesjonalizm. Fachowcy w każdym calu. Świetna organizacja, miła atmosfera, a pieniądze - jeszcze dostałam zwrot po zakończeniu budowy!

Kasia Jastrzebie
Posts: 2
Joined: Fri 19 Jan, 2018

Tylko DrewHome

Post by Kasia Jastrzebie » Fri 19 Jan, 2018

Jestem już po budowie z firmą DrewHome - polecam w 100% . Zanim się zdecydowałam sama dzwoniłam do inwestorów, a nawet byłam na ich budowach, żeby się przekonać czy wybrałam dobrą firmę. Mnie pomogli inni dlatego chętnie pomogę kolejnym. Chcecie, piszcie grzybek.katarzyna@gmail.com.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Fri 19 Jan, 2018

Ciekawa sytuacja - nagła szeroka promocja firmy ... Jak na hasło wystapują zadowoloeni klienci firmy ... Dotychczas milczeli ... dziś pełną piersią bronią firmy ... Ciekawe ... Ale niech Forowicze sami ocenią ...

W najbliższym czasie zamieszczę treść umowy - ogólnie dostępnej - umowy przedwstępnej firmy ... ciekawe czy Kasia Jastrzebie, BartOch i Adam Czyz podpisywali taką umowę ...

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Sun 21 Jan, 2018

Prośba do firmy DrewHome ...
proszę nie używać i nie podpierać się moim nazwiskiem w procesie sądowym, który po paru latach śledztwa rozpoczął się przeciwko Państwa firmie ...

Jadzwinski
Posts: 3
Joined: Mon 22 Jan, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Jadzwinski » Mon 22 Jan, 2018

Jako ze budowaliśmy dom z DrewHome, mogę w ostatecznej ocenie powiedzieć NIE POLECAM.

To slowem wstepu. Jeśli ktoś ma nerwy i czas, moze sie z DH użerać miesiacami i byc moze jako inwestorom uda wam sie zmusic ich do poprawek az do uzyskania zadowalajacego efetu koncowego budowy – u nas sie nie udalo.

Plusy: wg mnie - subkietywnie, kontrukcja jest ok, suche drewno konstrukcyjne - mierzone, chyba nie bylo wiekszych bledow kontrukcyjnych.

Minusy: PODWYKONAWCY (nie wszyscy)
- począwszy od fundamentu - zrobila sie niecka - dopiero wyszlo przy panelach, trzeba bylo robic wylewke wyrownujaca (koszta),
- plyty g-k, gladzie itp. szkoda wogole mowic, ale jesli ktos ma minimalnny zmysl estetyczny to nie zaakceptuje efektu końcowego prac - a na dobre poprawki nie ma co liczyc - to jakby humaniste z krwi i kosci wziaść do tynkowania scian - moze sie starac i miec dobre checi, no ale dobrymi checiami piekło jest wybrukowane,
- obecnie zaczęły odpadać łączenia - narozniki plyt g-k – papierowe, podobnie listwy naroznikowe zaczely sie wybrzuszać – ciekawe zjawisko.
- drzwi – zależy od pogody czy uda się je zamknąć czy nie, okna – silikon uszczelniający zerwany i jakby drewno wyginalo się do góry (nawet do 2cm).

Oczywiście lista wad jest dłuższa, znacznie dłuższa ale nie mam zamiaru się nad tym rozwodzić.

Ktoś powie ze to wszystko jest do usunięcia w ramach reklamacji - i ma racje. Ale nie wiem kto chciałby mieszkać w NOWYM domu który jest ciągle w remoncie – jeśli ktoś ma czas i może, powiedzmy rok poświecić na usuwanie usterek w ramach gwarancji, rękojmi, to DH być może nie być taki zły.
U nas usterki będę usuwane przy najbliższym remoncie – czyli za kilka lat , na wlasny koszt.

Wiem tez ze inne firmy budujące domy z drewna również nie sa świete – czasami trzeba wybrać mniejsze zło (albo nie wybierać nic).

Podsumuje to tak, odwiedziło mnie sporo ludzi (poczta pantoflowa, znajomi znajomych itd) szukających firmy która mogła by wybudować ich nowy dom (o dziwo drewno jest chyba w modzie), po zobaczeniu efektów pracy DrewHome (oczywiście podwykonawców traktuje nadal jako DH gdyż nie ja ich wynajmowałem), ostatecznie eliminowali DH z listy potencjalnych wykonawcow. ZADNA z tych osob nie zdecydowala sie na budowe z DH. Ja ze swojej strony tylko pokazywałem dom bez zbędnej krytyki DH- tak wiec byly to obiektywne warunki do oceny dzieła DH przez potencjanych inwestorow

Być może są inne firmy z tej branży które zrobiły by podobna lub jeszcze większa fuszerkę, być DH był dobrym wyborem w porównaniu do firm który mogły by wybudować dom który nie wytrzymałby chociażby ostatnich nawałnic (mój ciagle stoi – chociaż jakas blacha zaczela trzaskac się na dachu), tego już się nie dowiem.

piotrzal
Posts: 1
Joined: Wed 24 Jan, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by piotrzal » Wed 24 Jan, 2018

U mnie również firma DrewHome budowała dom. Zgodnie z umową do etapu surowego zamkniętego + elewacja.
Sama budowa przebiegła bezproblemowo, świetna ekipa (majster Darek) - wszystkie prace na bieżąco konsultowane. Czas realizacji bardzo dobry: 28 dni roboczych przy zabudowie 120m2 w okresie jesiennym (październik/listopad). Uważam, że jakość firmy stanowią właśnie pracownicy, którzy na prawdę starają się dobrze wykonać swoją pracę i być z niej zadowolonym. Ze względu na umówiony zakres prac mogę wypowiedzieć się tylko na temat konstrukcji, elewacji oraz pokrycia dachowego. Tutaj brak moich zastrzeżeń na ten moment, na pewno bardziej miarodajną opinie będzie można wystawić po upływie kilku lat i obserwacji jak zachowuje się budynek po tym czasie.
Raz jeszcze podkreślę sama budowa przebiegła wzorcowo. Bez niepotrzebnych stresów, opóźnień, niedomówień lub innych złych czynników. Codzienny przyjazd na budowę to była przyjemność podziwiania bardzo szybkich postępów w pracach ekipy DrewHome.
Warto pamiętać aby na etapie podpisywania umowy dobrze ją zrozumieć i mieć świadomość za co się płaci lub czego ona nie obejmuję. Dla nas nie był może to najprzyjemniejszy moment w przygotowaniach do inwestycji, ale później pomogło to w sprawnej budowie gdzie mieliśmy już wszystko jasno doprecyzowane.
Attachments
20171124_112624.jpg
20171124_112706.jpg

Pani Patrycja
Posts: 2
Joined: Thu 25 Jan, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Pani Patrycja » Thu 25 Jan, 2018

Należy chyba podważyć zasadność i wiarygodność tego forum. Czy to nie jest tak, że Pan Wojciech Nikta jest założycielem Centrum Budownictwa Drewnianego i Stowarzyszenia, którego de facto członkiem jest DrewDom? Czy nie działa to przypadkiem na zasadzie czerpania obopólnych korzyści? Weryfikowałam temat, bo sama jestem na etapie wyboru firmy, która zrealizuje mój projekt. Dostęp do informacji w dzisiejszych czasach naprawdę jest zaskakująco prosty. Dwa, już samo usunięcie nazwy firmy użytej przez BartOch nie świadczy o rzetelności administratora, a raczej manipulacji opinią. Czy nie każdy ma prawo do własnej? Sugerowanie (przez admina?!) promowania jednej ze stron, w tym przypadku DREWHOME zdecydowanie potraktowałabym jako kolejny absurd, czyli realna opinia osób, które korzystały z usług DREWHOME i są zadowolone naprawdę jest opłaconą manipulacją czy po prostu opinią? Jaki w takim razie jest sens prowadzenia forum. Sugeruje napisać artykuł promowany (po prostu!) lub wybrać się na szkolenie z podstaw np. jak być obiektywnym? Konkurencja pozytywnie wpływa na rynek (dla nas – klientów), dopóki jest zdrowa, a portale opiniotwórcze jak widać tracą dziś na znaczeniu. Powtórzę admin, który jest założycielem Stowarzyszenia ma nie promować osób, które płacą mu za swoje jestestwo tam? Wszyscy przyszli klienci którejkolwiek z firm, zastanówcie się czy ten wątek realnie pozwoli Wam na podjęcie decyzji, czy jest tutaj cokolwiek opiniotwórczego? Wątpię…
Z poważaniem i w oczekiwaniu na usunięcie przez admina tego wpisu… Pani P.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Thu 25 Jan, 2018

Szanowna Pani Patrycjo,
nie, nie usunę Pani wątku. To bardzo dobry materiał do dyskusji na temat promowania tych a nie innych firm.
Żeby móc promować daną firmę trzeba bywać na ich budowach, wiedzieć co i z czego budują, znać jej osiągnięcia, znać opinie klientów na temat tej czy innej firmy. Znając to wszystko można daną firmę promować lub nie. Tak jest w przypadku firmy Drewdom. Bywam na ich budowach, wiem co i z czego budują, znam opinię inwestorów.
A co do firmy Drewhome ... właściciel kiedyś pracował w firmie Drewdom ... i co ??? ... jednego dnia zwinął manele (i nie tylko) i założył swoją firmę, konkurencyjną dla swojego mocodawcy. Jak z tej firmy odszedł ... wykaże prowadzone aktualnie postępowanie sądowe.
I niech nie żąda Pani ode mnie bym tak czy inaczej wypowiadał się na temat ten firmy. Klienci sami osądzą. Poza tym nigdy nie miałem przyjemności bywać na ich budowach, nie wiem co i jak budują ... a nagłe wpisy pojedynczych inwestorów ... może coś znaczą ... ale ja nie traktuję ich poważnie ...

Pani Patrycja
Posts: 2
Joined: Thu 25 Jan, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Pani Patrycja » Tue 30 Jan, 2018

Szanowny Panie Wojciechu, jedyne co słusznie Pan zauważył, najważniejszy przed wyborem firmy jest research. Myślę, że to najskuteczniejsza metoda weryfikacji rynku i konkurencji. Zadowoleni klienci, owszem mogą być celowym sterowaniem opinią, ale czy w drugą stronę nie działa to w ten sam sposób? Czy ten negatywny oddźwięk, który usilnie próbuje Pan wykreować również nie jest jakąś formą manipulacji? Pozostańmy jednak przy tym, że każda firma ma swoje plusy, jak i wady. Komuś może nie podpasywać osobowość (po prostu) danej osoby i to będzie wyznacznik jego opinii. Niekoniecznie mający odzwierciedlenie w jakości wykonanej pracy.
Szukając firmy poświęćmy trochę czasu i znajdźmy te domy, które już stoją kilka lat i te, które się budują. Zazwyczaj ludzie, którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu chętnie opowiedzą o ich odczuciach - sprawdziłam, potwierdzam.
Miłego dnia Wszystkim.
Pani Patrycja

Renata K
Posts: 1
Joined: Tue 30 Jan, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Renata K » Tue 30 Jan, 2018

Mieliśmy NIEPRZYJEMNOŚĆ budować nasz dom z firmą DrewHome. I nie życzymy nikomu by tego doświadczył.

rafi
Posts: 5
Joined: Sun 08 Jul, 2018
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by rafi » Sun 08 Jul, 2018

Dzięki wam śliczne za porady sam stoję przed taką decyzją

Krystian90
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jul, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Krystian90 » Thu 19 Jul, 2018

Cześć wszystkim,
ja ze swojej strony też polecę DrewHome. Przed budową domu natrafiłem na to forum, poczytałem i zdecydowałem, że budowę zlecę właśnie im. Wybór jak najbardziej trafny, współpraca przebiegła dokładnie tak jak tego oczekiwałem. Konkretnie, szybko i przede wszystkim fachowo. Dom do stanu surowego zamkniętego powstawał od kwietnia do czerwca tego roku, jak dla mnie tempo niesamowite :)
podrzucam kilka zdjęć z budowy i stanu obecnego. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak dom prezentuje się na żywo, to jak najbardziej zapraszam (okolice Dąbrowy Górniczej).
Attachments
IMG_1263.JPG
IMG_1262.JPG
IMG_0935.jpg
IMG_0943.jpg

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Fri 20 Jul, 2018

Pierwszy post i chwalący daną firmę.
Wierz mi, Forowicze w to nie wierzą.

Krystian90
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jul, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Krystian90 » Tue 24 Jul, 2018

Panie Nitka, gdzie obiektywizm? Sam Pan pisze że nie był na żadnej budowie DrewHome. Pisze Pan, że forumowicze mi nie uwierzą. Na jakiej podstawie Pan to stwierdza? Sam trafiłem na to forum przed wyborem wykonawcy i przekonałem się że administracja szanownego FORUM nierówno traktuje firmy wykonawcze, dlatego właśnie wybrałem firmę DrewHome. Jaka jest wiarygodność FORUM, skoro admin steruje wypowiedziami i faworyzuje jednych, a szkodzi drugim których jak sam pan przyznaje nie zna??

Ponawiam propozycję dla wszystkich zainteresowanych budową domu energooszczędnego. Proszę odwiedzić moją budowę i ocenić jakość pracy świadczonej przez DrewHome. Mogę również podesłać większą ilość zdjęć. Nie musicie wierzyć w słowa pisane na nieobiektywnym forum. Po prostu przyjedźcie na budowę, porozmawiajcie z innymi inwestorami.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Wed 25 Jul, 2018

Nigdy nie pisałem ze dana firma buduje źle, jako że, jak stwierdziłem, nigdy nie byłem na ich budowach.
Mi chodzi o samą działalność firmy, która powstała na takich a nie innych zasadach. Może warto to wiedzieć.

Krystian90
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jul, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Krystian90 » Wed 25 Jul, 2018

Mnie jako inwestora nie interesuje na jakich zasadach powstaje firma. Natomiast, jak najbardziej interesuje mnie to, żeby praca wykonana była solidnie, na czas oraz zgodnie z ustaleniami w umowie tzn. cena, zakres robót oraz gwarancja.
A to co Panowie mają do siebie prywatnie, to powinno być załatwione w cywilizowany sposób. Wywlekanie brudów na forum, na pewno do takowych nie należy.

Iwona_K
Posts: 1
Joined: Mon 03 Sep, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Iwona_K » Mon 03 Sep, 2018

Absolutnie z całego serca polecam firmę DrewHome do budowy domu. Powodów mogę wymieniać dziesiątki. Przede wszystkim znają się na swojej pracy, potrafią dokładnie wytłumaczyć laikowi a nawet kobiecie laikowi co jak i dlaczego. Są to ludzie słowni i trzymający się ustalonych terminów. Kontakt z Panem Wojtkiem i Panem Robertem jest wyśmienity zawsze służą pomocą to samo Dotyczy Pani Kasi. Ekipy pracują z wielkim zaangażowaniem bardzo starannie wykonują pracę dbając o najdrobniejsze szczegóły. Każdego dnia jechałam na budowę z uśmiechem na ustach i nie po to żeby pilnować pracowników, bo to kompletnie nie było potrzebne, ale żeby podziwiać to jak szybko i pięknie rośnie mój wymarzony dom a kontakt z pracownikami był czystą przyjemnością. Zawsze bardzo mili, odpowiadali na moje pytania i realizowali moje pomysły a jeśli uważali, że któryś jest nie do końca dobry to cierpliwie tłumaczyli dlaczego. Nie było żadnego problemu z przeróbkami nawet jeśli wymyśliłam coś w ostatniej chwili, jeśli tylko dało się zmienić to robili bez marudzenia. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam Ekipy Pana Darka, Pana Łukasza, Pana Wiesia, Pana Miszy, wszystkich którzy zadbali o to żebym mogła Cieszyć się własnym, cudownym domem i dzięki sercu, które każda z tych osób włożyła w budowę jestem pewna, że wspaniale nam się będzie w nim mieszkać. I za każdym razem kiedy kolejna ekipa opuszczała plac budowy łezka kręciła się w oku. Gdybym jeszcze raz miała wybrać firmę do budowy domu z całą pewnością byłby to DREWHOME ❤️

tymoteusz2
Posts: 1
Joined: Fri 11 May, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by tymoteusz2 » Tue 11 Sep, 2018

DREWHOME ale robicie sobie siarę .. widać że to fake konta po statystykach profilu... Żenada!

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Fri 14 Sep, 2018

"tymoteusz2" - Ty na drugie masz siara i żenada!

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Wojciech Nitka » Fri 14 Sep, 2018

Panowie,
to nie miejsce do opluwania się.
Co do wyboru firmy wykonawczej niech każdy decyduje sam. Czy wybrał dobrą czy złą przekona się podczas realizacji domu.
Kolejne tego typu posty będą usuwane.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”