Dekarz Mazowieckie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
User avatar
marcinK
Posts: 35
Joined: Wed 26 Aug, 2015

Dekarz Mazowieckie

Post by marcinK » Sun 09 Oct, 2016

Witam, Potrzebny dekarz do remontu dachu z blachodachówki. Dach jest nowy, ale wadliwie położony. Proszę o polecenie solidnego dekarza.


star
Posts: 58
Joined: Mon 19 Oct, 2015

Re: Dekarz Mazowieckie

Post by star » Mon 10 Oct, 2016

Sugeruję skontaktować się z firmą nie z samej Warszawy z uwagi na wysokie ceny, ale z firma z mniejszej miejscowości, konkretnie:
http://soreklim.pl/blachodachowka/
Zajmują się sprzedażą oraz wykonywaniem pokryć dachowych. Mają dobre ceny na materiały oraz co najważniejsze znają sie na tym co robia tak więc powinieneś być zadowolony z wykonania.
Napisz do nich, powinni wycenić Ci naprawę źle położonego dachu.
::)

Olenna
Posts: 11
Joined: Sun 04 Sep, 2016

Re: Dekarz Mazowieckie

Post by Olenna » Mon 12 Dec, 2016

Na pewno znalezienie dobrego dekarza dzisiaj to spory problem. Nie mniej jednak sama mam to szczęście, że posiadam takowego fachowca w rodzinie i to on właśnie zajął się wykonaniem więźby dachowej na moim domu. Przy czym jednak sama muszę wybrać podbitkę i myślałam o świerkowej podbitce standard, która to według mnie świetnie się prezentuje i na pewno będzie dobrze wyglądać przez długie lata.

antos
Posts: 13
Joined: Thu 11 Jun, 2015

Re: Dekarz Mazowieckie

Post by antos » Wed 04 Jan, 2017

Szkoda, że jesteś z województwa mazowieckiego, bo współpracowałem z ludźmi ze Szczecina. Specjalizują się we wszystkich usługach związanych z pokryciem dachów. Według mnie wykazali się dużym profesjonalizmem.
Wiadomo, najmniejsze naruszenie dachu może prowadzić do tragedii, dlatego załatw to jak najszybciej.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”