DomyiDachy z Siedlec - prośba o opinie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
giselher
Posts: 1
Joined: Tue 13 Dec, 2016

DomyiDachy z Siedlec - prośba o opinie

Post by giselher » Tue 13 Dec, 2016

Dzień dobry,
Jestem na początku drogi do własnego domu. Przeglądam opinie o firmach - bardzo doceniam wypowiedzi wielu doświadczonych inwestorów i serdecznie za nie dziękuję.
Nie znalazłem nigdzie informacji o firmie domyidachy.pl z okolic Siedlec. Firma jest członkiem Stowarzyszenia "Dom Drewniany" - chętnie poznałbym opinie rzeczywistych klientów, a nie tylko treść strony internetowej tej firmy.
Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam!


miejski_watazka
Posts: 4
Joined: Sat 24 Jun, 2017

Re: DomyiDachy z Siedlec - prośba o opinie

Post by miejski_watazka » Mon 26 Jun, 2017

Podbijam, widziałem, że budują również w technologii Steiko, czy ktoś może coś u nich budował? Jak wrażenia?

miejski_watazka
Posts: 4
Joined: Sat 24 Jun, 2017

Re: DomyiDachy z Siedlec - prośba o opinie

Post by miejski_watazka » Mon 13 Aug, 2018

Update: Etap projektowy wzorowo, sympatyczni ludzie, aczkolwiek... Niestety termin wykonania przekroczony już o parę miesięcy, a dom nieskończony. W międzyczasie wyszło kilka błędów, więcej info na priv. Ogólnie dobre materiały, niezła komunikacja, ale terminy zupełnie pływają - w umowie radzę naciskać na zawarcie zapisu o karach umownych za przekroczenie terminu wykonania i może będzie lepiej niż w moim przypadku. Więcej napiszę po zakończonej inwestycji (o ile się wreszcie zakończy, ech...).

marta82
Posts: 1
Joined: Fri 24 Jan, 2020

Re: DomyiDachy z Siedlec - prośba o opinie

Post by marta82 » Fri 24 Jan, 2020

Witam czy mógłby pan coś więcej napisać o tych błędach które wynikły w trakcie.

Gravarg
Posts: 1
Joined: Mon 20 Dec, 2021

Re: DomyiDachy z Siedlec - prośba o opinie

Post by Gravarg » Mon 20 Dec, 2021

Witam, chciałbym ponowić prośbę o opinie dotyczące firmy DomyiDachy. Pozdrawiam serdecznie.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”