Opinia o firmie "MalorzHome" Józef Chowaniec z Trzyciąża

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
krisalv
Posts: 1
Joined: Wed 11 Jan, 2017

Opinia o firmie "MalorzHome" Józef Chowaniec z Trzyciąża

Post by krisalv » Wed 11 Jan, 2017

Witam
Chciałbym państwu opisać moją historię związaną z firmą Malorz Home Józef Chowaniec ze Trzyciąża w woj. Małopolskim. Drewno modrzewiowe na budowę domu zostało zakupione już kilka lat wcześniej i zostało dostarczone na tartak do firmy Malorz w celu wysuszenia i przygotowania go pod budowę. Kiedy nadszedł czas budowy, okazało się, że część bali była przegnita przez nieodpowiednie składowanie na tartaku. Bale nienadające się do użytku miały zostać wymienione. Niestety jednak, zostały zastosowane te same przegnite bale. Ponadto, przygotowane bale nie spełniały założeń zawartych w projekcie budowlanym. Z wykonawcą nie można było dojść do polubownego porozumienia w sprawie przegnitego drewna oraz błędów związanych z obróbką drzewa. Wykonawca wszedł na plac budowy w lipcu, budynek miał być do odbioru pod koniec września. Niestety, wykonawca porzucił budowę nie zabezpieczając domu przed warunkami atmosferycznymi. Wykonane zostały tylko ściany nośne. W obawie przed zniszczeniami zabezpieczałem dom we własnym zakresie. Niestety, brak chęci porozumienia zmusił mnie do wkroczenia na ścieżkę sądową z firmą Malorz. Jeżeli jest tutaj ktoś, kto miał podobną sytuację z tą firmą, prosiłbym o kontakt w wiadomości.
Pozdrawiam


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”