BISEK opinie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
wodzak
Posts: 1
Joined: Wed 01 Feb, 2017

BISEK opinie

Post by wodzak » Wed 01 Feb, 2017

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!
W związku z kiełkującym dość intensywnie marzeniem posiadania własnego domku na działce letniskowej jestem wstępnie zdecydowany na budowę domku z "bala" 60mm. Zainteresowaliśmy się ofertą firmy.
Chwalą się działalnością na rynku od 2000 roku, jednak nie znalazłem w internecie żadnej opinii na ich temat.
Czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia??


Kefa
Posts: 1
Joined: Sun 19 Feb, 2017

Re: BISEK opinie

Post by Kefa » Sun 19 Feb, 2017

Witam, też się przymierzam do Biska spod Warszawy, ale nigdzie żadnych opinii...Może ktoś coś słyszał?

jura85
Posts: 1
Joined: Wed 19 Apr, 2017

Re: BISEK opinie

Post by jura85 » Wed 19 Apr, 2017

Dzień dobry, post dosyć stary ale może pojaiwł się ktoś kto budowął z firmą bisek cos ? Zamierzam u nich zamówic dom ale...

DusiaPe
Posts: 2
Joined: Wed 18 Oct, 2017

Re: BISEK opinie

Post by DusiaPe » Wed 18 Oct, 2017

odświeżam temat, firma ma dobre ceny ale z opiniami na temat firmy się nie spotkałam.
ktoś coś?

Monika974
Posts: 1
Joined: Tue 29 May, 2018

Re: BISEK opinie

Post by Monika974 » Tue 29 May, 2018

Dzień dobry, w tym roku forma Bisek wybudowała domek letniskowy na naszej działce. Firma ta ma domki pokazowe pod Tarczynem, można tam podjechać i obejrzeć różne domki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Firma rzetelna, realizacja terminowa, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nie było żadnych dodatkowych kosztów. Fachowcy bardzo dobrzy, kierownik z firmy na bieżąco kontrolował postęp prac. Domek z balika 10 cm o wym. 5,8 x 5,8 z poddaszem został wybudowany w 3 tygodnie. Na budowę jeździłam co tydzień, ekipa mieszkała w przyczepie na działce. Domek wyszedł śliczny, z werandą. Polecam.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: BISEK opinie

Post by Wojciech Nitka » Tue 29 May, 2018

Do takich wpisów - pierwszy i zachwalający - należy podchodzić z ostrożnością ....

Agnieszka 72
Posts: 1
Joined: Tue 28 Sep, 2021

Re: BISEK opinie

Post by Agnieszka 72 » Tue 28 Sep, 2021

Firma Bisek Artur Bis właśnie wybudowała dla mnie domek drewniany Franek zabudowany w okolicy Częstochowy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, piękne, artystyczne wykonawstwo. Polecam.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”