Firma spomet domy max

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Przemek25lbn
Posts: 2
Joined: Wed 14 Jun, 2017

Firma spomet domy max

Post by Przemek25lbn » Wed 14 Jun, 2017

Witam
Czy ktoś ma jakieś informację na temat tej firmy ,budował u nich?
Firma podobno buduje bardzo dużo domów ,a opinii nie ma za wiele ,a jak są to sprzed kilku lat.
Może ktoś mi podpowie ,które firmy produkują najwięcej domów szkieletowych w Polsce ,chodzi mi o 3-5 największych firm.


Damian Bogdanek
Posts: 2
Joined: Mon 19 Mar, 2018

Re: Firma spomet domy max

Post by Damian Bogdanek » Mon 19 Mar, 2018

Może ja odpowiem bo też szukam firmy która wybuduje mi dom co uzyskało mi się dowiedzieć jeśli chodzi o spomet. Jeśli chodzi o budowę to oni budują około 4 domów tygodniowo to powiedziała mi jedna z Pań. Jeśli chodzi o trwałość tych domów to oglądałem kilka domów na terenie bielska jak i na terenie jastrzebia (na szkodach górniczych). I powiem tak, domy wyglądają na solidnie wykonane. Jeśli chodzi o opinie ludzi którzy w mieszkają w tamtych domach przeważały takie jak to że mało płacą za ogrzewanie ( podobno około 250zl na miesiąc), dobrze wygłuszony i (tutaj rzeczywiście dom jest naprawdę dobrze wygłuszony) - nie słychać jak np. dzieci krzyczą czy poprostu sie bawią.

Krystian Adamczyk
Posts: 1
Joined: Tue 20 Mar, 2018

Re: Firma spomet domy max

Post by Krystian Adamczyk » Tue 20 Mar, 2018

Witam wszystkich na forum. Jeśli chodzi o budowę domu max ze Spometem to byłem na kilku gotowych domach na których mieszkają już ludzie. I muszę powiedzieć że dom jest bardzo solidny, nic nie skrzypi. Na ścianach normalnie ludzie mieli powieszony telewizor i szafki w kuchni. Z ich opini podsumowałem sobie tak: płacą mało za ogrzewanie bo dom trzyma ciepło, jest dobrze wygłuszony i solidny. Chwalili ekipy które budowały im dom za szybkość i solidność budowy.

zbiegusek
Posts: 285
Joined: Thu 27 Apr, 2017

Re: Firma spomet domy max

Post by zbiegusek » Wed 21 Mar, 2018

Ciekawostka...


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”