dom

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
an_ia

dom

Post by an_ia » Mon 08 Nov, 2004

Na stronie http://www.ekodom2001.az.pl/ znalazłm dom ( ten z filmu "Nigdy w zyciu" - producent podaje, ze koszt pod klucz to 110 000. Co Pan o tym sądzi, czy jest to możliwe, czy np. to grubość ścian wystarczy? Chciałabym sie jeszcze dowiedzieć czy mi ( z lubuskiego) opłaca sie skorzystac z usług np. tej firmy czy lepiej poszukać ( z uwagi na koszty transportu) firmę na moim terenie ( prosze dac znac na priv- kajs@no.pl jezeli Pan taką moze polecić - interesuje mnie wersja pod klucz). Mam jeszcze jedno zapytanie - czy w takich domach można montowac kabinę bez brodzika? - tak zeby brodzika był z kafelek? Pozdrawiam an_ia


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 08 Nov, 2004

Faktycznie cena wydaje się być cena atrakcyjną - 1.000 zł za metr kwadratowy domu "pod klucz".
Na stronach www niestety firma nie określa co znaczy "pod klucz" - czy obejmuje to białą armaturę, glazurę itp. a także fundamenty. Czy ogrzewanie jest tylko kominkowe, czy też wspomagane przez elektryczne. A jeżeli tak, to czy cena obejmuje grzejniki. Takich pytań może narzucić się wiele. Jak zwykle, tak i w tym przypadku, należy okładnie sprawdzić ten "klucz".

Jak najbardziej w domach drewnianych można montować kabinę bez brodzika. Należy jednak bardzo starannie wykonać izolację przeciwwodną w rejonie brodzika.

Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”