Umowa??

Wzór umowy o roboty wykonawcze między firmą a inwestorem
Post Reply
Grzegorz G.
Posts: 10
Joined: Thu 08 Feb, 2007
Contact:

Umowa??

Post by Grzegorz G. » Mon 12 Feb, 2007

Witam jestem mlodym przedsiebiorca ktory zaczyna budowac domki z drewna i potrzebuje pomocy w kwestji umowy wykonania takiego domku czy jest ktos w stanie mi pomoc i podeslac takowa umowe ktora posluzyla by mi jako przykladowa z gory dziekuje moj mail to

gumis_1984@o2.pl


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 14 Feb, 2007

Wysyłam Ci na priva projekt umowy opracowany dla członków Stowarzyszenie Dom Drewniany. Oczywiście jest to szablon, który każdy może przystosowywać do swoich potrzeb. Nie ukrywam, jest to chyba najlepiej opracowana umowa pomiedzy firmą wykonwczą a inwestorem. Wiele umów widziałem i czytałem, ale tak dokładnej to jeszcze nie. Posiada 10 stron.

Przy okazji - często spotykam umowy, umowy na budowę domu (!), spisane na jednej stronie kartki formatu A4. Jak takie budowanie się kończy? Wiadomo - jaka umowa taka budowa.

Julo
Posts: 1
Joined: Tue 20 Feb, 2007

Post by Julo » Tue 20 Feb, 2007

Witam. Czy ja tez moge poprosic o te umowe? Nigdy nie moglem znalezc dobrej..... dziekuje i pozdrawiam (pierwszy raz "TU" jestem :D ). julopro@poczta.onet.pl
Julo

sebastian_agata
Posts: 5
Joined: Mon 22 Jan, 2007
Location: Piastów/Osowiec
Contact:

Post by sebastian_agata » Tue 20 Feb, 2007

Ja w niedługim czasie bede rozpoczynał budowę czy mogę prosić o wzór takiej umowy żeby wiedzieć co i jak ??

pozdrawiam
Sebastian
czyscioszek@onet.eu

marcinos
Posts: 5
Joined: Fri 29 Dec, 2006

Post by marcinos » Wed 21 Feb, 2007

Panie Wojtku, poproszę o wzór umowy...dziękuję!

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 26 Feb, 2007

Proponuję - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?t=1735

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi wzoru umowy, postanowiłem ją zamieścić na naszych stronach.

Czekam na opinie i uwagi.



Post Reply

Return to “Umowa o roboty wykonawcze”