mały drewniany domek na łace..

Zagadnienia dotyczące działek budowlanych
zyzzia

mały drewniany domek na łace..

Postautor: zyzzia » wt 27 paź, 2009

witam serdecznie..
po dlugich zmaganiach z uzyskaniem pozwolenia ruszam do budowy domku..
chcialam zapytac czy moze ktos wie ..jesli stawiam taki domek na łace czy mam mozliwosc legalnego podlaczenia pradu.. niedaleko sa domy wiec chyba problemu by nie bylo.. i jakie sa stawki za podpiecie?
Mam takze problem ze sciekami..jak gdzie ? szukam normalnego rozwiazania gdyz chce tam miec godna lazienke ;)
DZIEKUJE ZA POMOC

abriss

Re: mały drewniany domek na łace..

Postautor: abriss » wt 27 paź, 2009

zyzzia pisze:chcialam zapytac czy moze ktos wie ..jesli stawiam taki domek na łace czy mam mozliwosc legalnego podlaczenia pradu.. niedaleko sa domy wiec chyba problemu by nie bylo.. i jakie sa stawki za podpiecie?
Mam takze problem ze sciekami. Jak, gdzie ? Szukam normalnego rozwiazania gdyz chce tam miec godna lazienke ;)

Jeżeli domek jest stawiany legalnie, to musi być zapewnienie z zeorku. Chyba, że to dom letni.
Tak czy inaczej - trzeba wystąpić do zeorku jeżeli chce się mieć zasilanie, a w sprawie ścieków do lokalnych wodociągów, zgk lub zuk. Jeżeli nie ma sieci, to zbiornik szczelny lub przydomowa oczyszczalnia.

qasanek

Postautor: qasanek » śr 17 lut, 2016

jak chcesz zamontować sobie przydomowe oczyszczalnie ścieków koło domu to bardzo fajnym rozwiązaniem jest biologiczna oczyszczalnia ścieków.

piotrnowak78
Kontaktowanie:

Postautor: piotrnowak78 » pt 19 sie, 2016

Biologiczna oczyszczalnia ścieków to bardzo dobre rozwiązanie do drewnianego domu.

jeeppo

Postautor: jeeppo » wt 12 gru, 2017

Noo tak takie oczyszczalnie to wydaje się fajne rozwiązanie, orientujecie się może ile takie coś kosztuje ?

powa0

Postautor: powa0 » czw 11 sty, 2018

warto dowiedzieć się w gminie,
bo w niektórych miastach sa znizki na takie zakupy

zbiegusek

Postautor: zbiegusek » czw 11 sty, 2018

Raczej dofinansowania niż zniżki - wszak to nie gmina tym handluje. :)

Wróć do „Zagadnienia dotyczące działek budowlanych i ich lokalizacji”