Domek letniskowy na działce rekreacyjnej

Zagadnienia dotyczące działek budowlanych
Post Reply
agrest
Posts: 1
Joined: Sun 13 Jun, 2010

Domek letniskowy na działce rekreacyjnej

Post by agrest » Sun 13 Jun, 2010

Witam wszystkich. Bardzo podoba mi się działka rekreacyjna, jednak wg MPZP nie można na niej nic wybudować. Działka została wydzielona w 1998 roku jako działka rolna. Ma 700 metrów kwadratowych. W roku 2007 powstał MPZP który zawiera zastrzeżenie, że w odległości od jeziora w jakiej znajduje się ta działka można postawić budynek, ale tylko gdy powierzchnia działki wynosi więcej niż 2000 m.kw. Czy można zrobić coś w tym temacie? W tej chwili jest ona działką rekreacyjną.


Krewski
Posts: 10
Joined: Wed 05 Jun, 2013

Post by Krewski » Tue 11 Jun, 2013

Postawić namiot ;p Żart - również interesuje mnie ten temat, ale nie mam pojęcia. Może znajdzie się ktoś obcykany w tych sprawach?
Przyroda nie zna nagrody ni kary, zna tylko konsekwencje.

siamon
Posts: 1
Joined: Thu 20 Jun, 2013

Post by siamon » Thu 20 Jun, 2013

Mam mały zgryz z działką którą nabyłem jakiś czas temu.
Otóż w momencie nabywania działki właścicielka jak i biuro nieruchomości określiło iż przy granicy działki przebiega rura wodociągowa z samociśnienia do sąsiedniego domu.
Zapewniono mnie, iż nie będzie miało to wpływu na jakąkolwiek inwestycję. W MPZP nie ma żadnego ograniczenia co do mojej działki wynikającego z lokalizacji rury. Jeśli rura byłaby na mojej działce w odległości metra, dwóch od granicy też nie byłoby problemu.



selftestengine http://www.selftestengine.com/
\newbraindumps braindumps 70-642
learnspanishonline learn spanish fast - learn spanish online
jacketpoint jacketpoint aviator jacket
leathermall leathermall leather trousers

alon
Posts: 2
Joined: Thu 29 Aug, 2013

Post by alon » Thu 29 Aug, 2013

Please translate this post to engish i am not getting your words by my translater...Thanks!
pass4sure 642-902 pass4sure 642-902
Pass4sure cisco certification Pass4sure cisco certification


Post Reply

Return to “Zagadnienia dotyczące działek budowlanych i ich lokalizacji”